מדיטציה: חיבור לילד/ה הפנימי/ת

החיבור לילד/ה הפנימי/ת הוא אחד הדברים שחשוב לחזק בתהליך השינוי שאנו עוברים. המדיטציה הזו תסייע לכם ליצור את החיבור המחודש לעצמכם

ביום-יום שלנו תשומת הלב שלנו מופנית בדרך כלל החוצה: ילדים, הורים, בני/בנות זוג; עבודה, משימות, אחריות שיש לבצע. אנחנו מגיבים ל…, מפחדים מ…, כועסים על, מרצים את, כועסים על, מתנצלים בפני, מתנשאים מעל, מתרחקים מ…, מתקרבים אל. גם כאשר אנחנו עושים מסע של מודעות עצמית, באופן טבעי אנחנו מתרכזים במציאות החיצונית שלנו, לפעמים יותר ולפעמים פחות.

לאור כל זאת, חשוב לחזק ולהעמיק את הקשר שלנו עם עצמנו, ואחת הדרכים העיקריות לעשות זאת היא דרך חיבור לילד/ה הפנימי/ת. החיבור הזה יכול להציף רגשות שהדחקנו וזיכרונות שכדאי לרפא, אבל גם להזכיר לנו איכויות ויכולות שיש לנו, שכדאי להתחבר אליהם מחדש. הילד/ה הפנימי/ת הוא מקור משמעותי של חוכמה, שיכולה לכוון אותנו במהלך החיים.

מדיטציה זו מיועדת למי שרוצה להעמיק את החיבור הזה. היא הוקלטה במהלך מפגש קבוצתי שכלל בעיקר נשים, ולכן ההנחייה היא לחיבור לילדה הפנימית. בפועל, לא תהיה בהכרח חפיפה בין המגדר שלנו לבין המגדר של הדמות שנפגוש בתוכנו. אז בין אם תפגשו ילד או ילדה בתוככם, זה חיבור שכדאי לעשותו.

אהבתם את המדיטציה? רוצים עזרה נוספת כדי להרגיש אחרת, לחיות אחרת, כלומר טוב יותר? אם כן, אז טוהר+ הוא המקום בשבילכם. היכנסו לכאן לפרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

17 דק' האזנה
אם אתם מרגישים ייאוש וחסרים תחושה של תקווה, המדיטציה הזו תעזור לכם ליצור שינוי בהרגשה ובתפיסה
18 דק' צפייה
במדיטציה זו אנו מתחברים לחלק בתוכנו הזקוק לריפוי ולאחר מכן לכוח הפנימי שלנו, אותו אנו צריכים. הזמנה להיכנס אל תוך העולם הפנימי שלכם
אנו מזמינים חברים מעולמות אחרים לבוא לחבק אותנו, ולעזור לנו להתקרב לעצמנו. 16 דקות של מדיטציה רב ממדית
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546