עושים שלום בעולמנו

בואו ללמוד ביחד כיצד עושים שלום במקום בו יש מחלוקת, סכסוך ומלחמה * 8 מפגשים המיועדים לכל מי שרוצה לחיות בשלום עם עצמו ועם העולם סביב

אנחנו לומדים להפוך את היוצרות. כיצד להפוך את הביקורת לחיבה, את השנאה לתשוקה, את הכאב לחמלה, את הפחד לאהבה. כיצד, ביחסים שלנו עם עצמנו, עם האנשים בחיינו, עם הגוף שלנו, עם כסף ואוכל ואפילו הממשלה, יכול להיות שלום גם אם, עד כה, ישנה מלחמה.

אנחנו קבוצה של חברים, שעושים מסע רוחני משותף כבר שנים רבות. הדרך נקראת "חופש להיות", אותה פיתחה המורה הרוחנית ורדה דרור. מאז פרצה המלחמה הנוכחית, התחזק אצלנו הרצון לעזור לאנשים הרוצים, כמונו, לחיות בדרך אחרת מזו שלימדו את כולנו. דרך של כן ואפשר ומותר. דרך בה אנו עושים שלום עם עצמנו, עם החיים שלנו ועם האנשים הסובבים אותנו, ויוצאים לחופשי מפחדים, שקרים, מגבלות והתניות.

במשך שלושה ימים, בין ה-14 ל-16 במרץ, נפגשנו אונליין לשמונה מפגשים. כל מפגש שונה, ייחודי, ובו זמנית כולם מחוברים: אנחנו רוצים לעזור למי שרוצה, לחיות בשלום, וכך להגדיל את השלום בעולם. אלו כל המפגשים שהיו בכנס, לפי לוח הזמנים בו הם התקיימו:

מפגש עם המורה הרוחנית ורדה דרור, מפתחת הדרך "חופש להיות", מחברת הספרים "חופש להיות" ו-"1=1+1 עם ורדה דרור".
מפגש עם שרון גל, מטפלת בריפוי רגשי (הילינג ושיחות) ומנחת סדנאות "להרגיש בצבעים" לציור אינטואיטיבי. לפרטים על טיפולים אישיים ועל מפגשים וסדנאות "להרגיש בצבעים" צרו קשר עם שרון בטלפון 050-8441978.
מפגש עם ג'ודי דואניס, מתקשרת ומטפלת ומנחה למיניות ורגשות. לפרטים על טיפולים אישיים ועל תקשורים עם ג'ודי בטלפון 054-30052338.
מפגש עם שחר בן-פורת, מתקשר את טוהר, מטפל, מורה לתקשור, מנחה קבוצות בדרך "חופש להיות" וסופר. לפרטים על תקשורים אישיים היכנסו לכאן, ולפרטים על טיפולים אישיים עם שחר היכנסו לכאן.

התקשור שנמסר במפגש זמין לקריאה כאן.

מפגש עם לילך גל, מטפלת בריפוי רגשי (הילינג, צלילים ושיחות) ומנחת מפגשים של ריפוי בצלילים. לפרטים על טיפולים אישיים ועל מפגשים וסדנאות "צלילים מרפאים" צרו קשר עם לילך בטלפון 054-44765763.
מפגש עם ברק לבוביץ', מטפל בשיטת "להקשיב לעיניים" ומנחה סדנאות לשיפור הראייה בדרכים טבעיות. לפרטים על טיפולים אישיים צרו קשר עם ברק בטלפון 052-4365841.
מפגש עם עפרה ענב, מוזיקאית וזמרת, בעלים-שותפה של חברת "ילד מוזיקה".
מפגש עם מירב שטירן, מטפלת בריפוי רגשי (הילינג ושיחות), מנחת קבוצות מודעות בדרך "חופש להיות", ומורה להילינג ו-Self Healing. לפרטים על טיפולים אישיים וסדנאות הילינג ו-Self Healing צרו קשר עם מירב בטלפון 050-7506816.

רוצים להצטרף?

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546