רגשות ו...

הקשר בין העולם הפנימי שלנו לבין חיי היום-יום

סדרת מפגשים עם המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת

 

20.10 - רגשות ודיכאון

17.11 - רגשות וקורבנות

 

מוצאי שבת, 19:30, "הסלון", דיזנגוף סנטר, תל אביב

 

(עד כה היו המפגשים "רגשות וכסף", "רגשות והגשמה עצמית", "רגשות ומערכות יחסים", "רגשות וזוגיות")לרכישת כרטיסים באשראי ליחצו כאן

לרכישת כרטיסים בהעברה בנקאית צרו קשר ב-054-4226546 (שחר)ורדה: דיכאון זה מתנהטוהר על נושא המפגש "רגשות ודיכאון":

"בני אדם מדוכאים משום שהם חיים בדיכוי, והם אוהבים את הדיכוי שלהם, ולכן מרבית בני האדם אינם באמת מדוכאים. כלומר, הם מדוכאים, כפי שהם גם יאמרו על עצמם, אבל הם אינם מדוכאים, כי הם מאוהבים בדיכוי שהם חיים בו. מרביתם אינו מודע לכך, וישנו סבל רב כתוצאה מהעמדת הפנים של בני האדם - הם מציגים מצוקה וסבל ודיכאון של ממש, אבל בתוך תוכם ישנו חלק, המבקש ריפוי, המבקש שחרור, אך אינו מבקש להיפרד מהדיכוי.

"אנו מבקשים במפגש זה, לעסוק בדואליות הזו בדיוק - בגורמים לדיכוי שלכם ויותר מכך, בסיבות שבגללן אתם מסרבים להיפרד מהדיכאון ובמקום זה מנסים להתגבר עליו, להתמודד איתו, להדחיק אותו. הדרך לצאת מדיכאון היא קלה יחסית, אם האדם מוכן באמת להשתנות. האם אתם מוכנים?"


מה צפוי במהלך כל מפגש?

תקשור של טוהר

שיחה עם ורדה 

הפסקה

תקשור של טוהר – שאלות ותשובות 

 

מתי:

יום שבת, 20.10.18 - מפגש בנושא רגשות ודיכאון

שעה:

19:30-23:00

היכן:

"הסלון", דיזנגוף סנטר, תל אביב (החלק המזרחי של הסנטר, קומה ג', מעל "צומת ספרים", ליד חדר הכושר ג'ימי).

מחיר:

120 שקלים במכירה מוקדמת ** 150 שקלים בערב המפגש (המחיר כולל שתייה חמה וכיבוד לאורך כל הערב).

החניה בחניון של דיזנגוף סנטר עולה 22 שקלים ללא מגבלת זמן בשעות הערב.ורדה דרור היא מורה רוחנית, מפתחת הדרך "חופש להיות", וסופרת, מחברת הספרים "חופש להיות" ו"1+1=1 שיחות עם ורדה דרור". 

הדרך "חופש להיות" מבוססת על תפיסה האומרת כי במטרה להגיע אל מיצוי הפוטנציאל ומימוש החופש האישי של כל אחד, יש צורך להתיידד ולרפא את הרגשות הפגועים והמודחקים של האדם. התפיסה המנחה את ורדה אומרת כי כל רגש חיובי במהותו, וכי עלינו ללמוד להרגיש את הרגשות השליליים ללא שיפוט. ההתמסרות לרגשות יוצרת שינוי עמוק ומהותי - היא הופכת אותנו לבריאים יותר, חכמים יותר ובעלי יכולת להגשים את מלוא הפוטנציאל שלנו בחיים.


שחר בן-פורת הוא מתקשר את קבוצת טוהר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר, מחבר הספרים "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?" ו"הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012". שחר הוא תלמיד של ורדה מעל ל-20 שנים. 

טוהר הם קבוצת ישויות המתקשרת דרך שחר מעל ל-19 שנים. התקשור של טוהר מוגדר בתור "תקשור עם העולם שבפנים", שכן זו ההתמחות שלהם: הם מחברים אותנו לחלקים ששכחנו בעצמנו, כדי להעמיק את הריפוי של החלקים הפגועים ולפתוח דלתות לביטוי ולמימוש של המהות האמיתית שלנו. 


מתי:

יום שבת, 20.10.18 - מפגש בנושא רגשות ודיכאון

שעה:

19:30-23:00

היכן:

"הסלון", דיזנגוף סנטר, תל אביב (החלק המזרחי של הסנטר, קומה ג', מעל "צומת ספרים", ליד חדר הכושר ג'ימי).

מחיר:

120 שקלים במכירה מוקדמת ** 150 שקלים בערב המפגש (המחיר כולל שתייה חמה וכיבוד לאורך כל הערב).

החניה בחניון של דיזנגוף סנטר עולה 22 שקלים ללא מגבלת זמן בשעות הערב.


לרכישת כרטיסים באשראי ליחצו כאן

לרכישת כרטיסים בהעברה בנקאית צרו קשר ב-054-4226546 (שחר)