ההיסטוריה החדשה: הלכה למעשה

המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת

בסדרת מפגשים חודשיים משותפים

 

יוצרים שינוי ביחד

הופכים אפשרות למציאות

 

26.1.19 – אשמת הנרדפים
2.3.19 – כאב המפסידים
23.3.19 – המתמסרים משתחררים
6.4.19 – המעבר מתחיל: האיזון החדש 
25.5.19 – מפגש של זהב וכסף
22.6.19 – האם אתם מוכנים להסתכל קדימה?
20.7.19 – החיבור החדש לאדמה
17.8.19 – תנועה חדשה מתחילה
14.9.19 – מה משאירים מאחור?
26.10.19 – מעבר אל תפיסה חדשה

23.11.19 – אלוהים חוזר הביתה

 

מספר מילים על סדרת המפגשים החדשה:

לקראת סוף השנה שעברה, כך תיארו טוהר את שנת 2019: "שנת 2019 היא שנה של תנועה קדימה, היא שנה שבה אתם מתבקשים להרפות, לעזוב את ההיסטוריה שלכם, ולקבל את פניה של אנרגיה חדשה לגמרי. אנרגיה שאתם מכירים מהבית אך לא חוויתם אותה מעולם בעודכם נמצאים בגוף, בעולם זה. מדובר בשינוי מהותי באורחות חיים, בחוויות יום-יומיות, אשר עשוי להביא אתכם אל מצב בו לא תכירו את עצמכם, את חייכם. אין הכוונה כי תרגישו זרות או חוסר נוחות, אם כי תחושות אלו עשויות להיות לזמן מה – זו שנה שבה תוכלו, יותר מאי-פעם, להרגיש כי חזרתם הביתה.
"אך לשם כך, כאמור, עליכם להרפות מההיסטוריה שלכם, האישית והקולקטיבית, והדבר הוא אתגר של ממש. האם תוכלו, האם תסכימו, להרפות מפגיעות ישנות, מחוויות שחוויתם, אשר עיצבו את מי שאתם, אשר מגדירות את מי שאתם? האם תסכימו לתת מקום להוויה חדשה, לחוויה חדשה, שבה אינכם נשענים על כאבי עבר בשביל להגשים את חלומות העתיד?".
במפגש התקשור השנתי, שהתקיים ב-1.1.19, טוהר דיברו על האנרגיה של השנה הזו ותיארו דרכים בהן אנו עשויים להיות מושפעים ממנה. לדבריהם, שנה זו מתאפיינת בכניסתה של אנרגיה חדשה לעולמנו, המשלבת באופן מאוזן בין זהב לכסף. אנרגיה זו משפיעה ועוד תשפיע עלינו באופנים שונים, ובסדרת מפגשים זו אנו מבקשים להעמיק בכך: לעזור בריפוי של מה שאינו משרת עוד ובהטמעה של האנרגיה החדשה בתוכנו.

הכותרות ל-11 המפגשים שייערכו במהלך השנה ניתנו כולן בתקשור. אנו מזמינים אתכם להצטרף למפגש האחרון לשנת 2019, שיתקיים ב-23.11.19 – "אלוהים חוזר הביתה". 

 

מספר מילים של טוהר על הערב "אלוהים חוזר הביתה":

"אלוהים חוזר הביתה. הוא חוזר, מתעורר, מבקש שתשימו לב. אלוהים – מהות אוהבת, מרפאת כל, מניעה לתנועה. לא זה המעניש, המוכיח, הדורש שתעמדו בחוקים ומצוות – האלוהים הזה כבר איננו, נמצא רק במוחותיהם של אנשים. אבל אלוהים המסוים הזה, האוהב, המרפא כל, המניע קדימה, הוא חוזר, הוא מתעורר.
"זה לא שהאלוהים הזה לא היה – אך ככל ששכבות של כאב וקושי מתקלפות, כך מהות זו מתעוררת, מתחזקת. כך אתם מוצאים את עצמכם נעים פנימה והחוצה בקלות רבה יותר מאי פעם, לומדים להכיר ולגלות מחדש את מי שאתם על כל ההיבטים השונים שלכם. אלה אתם, וזה האלוהים שבכם. והוא מתעורר, חוזר הביתה, מבקש שתכירו בו, שתתנו לו מקום. האם תסכימו לכך? האם תשתנו לשם כך? האם תסכימו? בכך, בנושא זה, אנו מבקשים לעסוק במפגש זה". 

מספר המקומות מוגבל – 30 כרטיסים בלבדלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים בכרטיס אשראי ליחצו כאןלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים ב-Paypal ליחצו כאןלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים בהעברה בנקאית, ביט או פפר ליחצו כאן


מה צפוי במהלך הערב?

תקשור של טוהר
הפסקה
שיחה עם ורדה דרור
הפסקה
תקשור של טוהר – שאלות ותשובות 

 

מתי:

יום שבת, ה-23.11.19
19:30-22:30

היכן:

דיזנגוף סנטר, תל אביב, "הסלון" (קומה ג' מעל קפה ג'ו וצומת ספרים) 

מחיר:

120 שקלים במכירה מוקדמת ** 150 שקלים בערב האירוע (המחיר כולל שתיה חמה וכיבוד לאורך כל הערב)


מספר המקומות מוגבל – 30 כרטיסים בלבדלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים בכרטיס אשראי ליחצו כאןלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים ב-Paypal ליחצו כאןלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים בהעברה בנקאית, ביט או פפר ליחצו כאןורדה דרור היא מורה רוחנית, מפתחת הדרך "חופש להיות", וסופרת, מחברת הספרים "חופש להיות" ו"1+1=1 שיחות עם ורדה דרור". 

הדרך "חופש להיות" מבוססת על תפיסה האומרת כי במטרה להגיע אל מיצוי הפוטנציאל ומימוש החופש האישי של כל אחד, יש צורך להתיידד ולרפא את הרגשות הפגועים והמודחקים של האדם. התפיסה המנחה את ורדה אומרת כי כל רגש חיובי במהותו, וכי עלינו ללמוד להרגיש את הרגשות השליליים ללא שיפוט. ההתמסרות לרגשות יוצרת שינוי עמוק ומהותי – היא הופכת אותנו לבריאים יותר, חכמים יותר ובעלי יכולת להגשים את מלוא הפוטנציאל שלנו בחיים.


שחר בן-פורת הוא מתקשר את קבוצת טוהר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר, מחבר הספרים "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?" ו"הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012". שחר הוא תלמיד של ורדה מעל ל-23 שנה. 

טוהר הם קבוצת ישויות המתקשרת דרך שחר מעל ל-20 שנה. התקשור של טוהר מוגדר בתור "תקשור עם העולם שבפנים", שכן זו ההתמחות שלהם: הם מחברים אותנו לחלקים ששכחנו בעצמנו, כדי להעמיק את הריפוי של החלקים הפגועים ולפתוח דלתות לביטוי ולמימוש של המהות האמיתית שלנו. 


מתי:

יום שבת, ה-23.11.19
19:30-22:30

היכן:

דיזנגוף סנטר, תל אביב, "הסלון" (קומה ג' מעל קפה ג'ו וצומת ספרים) 

מחיר:

120 שקלים במכירה מוקדמת ** 150 שקלים בערב האירוע (המחיר כולל שתיה חמה וכיבוד לאורך כל הערב)

מספר המקומות מוגבל – 30 כרטיסים בלבדלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים בכרטיס אשראי ליחצו כאןלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים ב-Paypal ליחצו כאןלרכישת כרטיס למפגש ב-120 שקלים בהעברה בנקאית, ביט או פפר ליחצו כאן

Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546