אנו נמצאים בזמן בו מתרחשים תהליכים שמשנים את החיים כפי שאנו מכירים אותם. טוהר מתארים ארבעה מאפיינים של המתרחש וכיצד זה משפיע עלינו

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. אנו מתחילים לדבר במפגש זה על מה שמתרחש בעולם זה, על מה שמתרחש בזמן הזה. אפשר לומר שזהו זמן חדש שבו מתרחשים דברים חדשים. למרות שזה אינו נראה כך בעיניים אנושיות, בכל זאת זהו זמן חדש.

ישנם כמה דברים אשר מתרחשים בזמן הזה, שאנו מבקשים להתייחס אליהם ולהסביר אותם מנקודת המבט שלנו. מה קורה בעולם זה של בני אדם? מה קורה לבני אדם? מה קורה לתלבושת שלכם, ולתחפושת?

המאפיין הראשון: חשיפה הולכת וגוברת

נתחיל ונאמר שהדבר הראשון אשר קורה, הוא חשיפה הולכת וגוברת של מה שהיה. זה איננו לגמרי דבר מה חדש, אבל העוצמה של החשיפה גדלה בקצב מאוד גבוה. רבים עוסקים בזמן הזה בקצב שבו וירוס מתפשט. מעטים עוסקים בזמן הזה בקצב שבו החשיפה גוברת. אנו מבקשים להפנות את תשומת הלב לקצב שבו החשיפה מתרחשת.

זו החשיפה של מה שהיה – מה שהיה משפיע על מה שקורה, והחשיפה של מה שהיה משפיעה על מה שיכול לקרות.

מה שקורה כאמור מושפע ונובע מתוך מה שקרה. מעטים המקרים בהם אפשר לומר באופן מובהק כי מה שקורה מושפע ממה שיכול לקרות. במרבית המקרים, עבור מרבית בני האדם, במרבית המצבים, מה שקורה מבוסס על מה שהיה, על מה שקרה.

מה שקרה, נגדיר זאת כך, הוא בלבול; בלבול בכיוון שבו כדאי לנוע. זהו הבלבול שחל לפני זמן רב, במושגי העולם שלכם, זמן רב עד מאוד. אפשר לומר בקלות רבה כי מדובר בפרק זמן של כמה עשרות אלפי שנים, בו אתם חיים בבלבול.

מהותו של הבלבול הוא הכיוון שאליו אתם נעים, שאליו אתם מסתכלים, שבו אתם מחפשים. הכיוון התבלבל. כלומר, במקום לחפש פנימה את מה שאתם זקוקים לו, אתם מחפשים אותו מחוצה לכם.

אתם אמנם חיים בעולם המבוסס על מידה של הפרדה, שהיא הבסיס למציאות של שיתוף פעולה, אבל זה איננו כל ההסבר לבלבול הזה. אפשר לומר כי הפחד אשר נכנס לעולם זה של בני אדם, הוא האחראי ליצירה של אותו הבלבול. כך אתם רגילים לחפש מחוצה לכם את מה שאמור להימצא בתוך עצמכם.

בראש ובראשונה, אתם מחפשים בחוץ את האהבה שאתם אמורים לקבל בתוך עצמכם. אתם מחפשים אהבה על כל הנגזרות שלה, כלומר, עדינות וחמלה וקבלה והכלה. את כל אלו, אותם אתם אמורים למצוא בתוך עצמכם, אתם מחפשים מחוצה לכם.

כאשר זה איננו בנמצא, או כאשר זה נמצא במידה מצומצמת, אז אתם מחפשים מחוצה לכם תחליפים לאותה האהבה, דברים שהם יותר חומריים, אשר יכולים לספק לכם את המחסור באהבה. הדברים החומריים יכולים להיות חומר של ממש, כמו כסף או רכוש. אבל זה יכול להיות גם דברים חומריים יותר אמורפיים, כמו כוח או מעמד. כל אלו הם חלופה או תחליף לאותה האהבה, ואת כל זה אתם מחפשים מחוצה לכם ולא בתוך עצמכם.

אהבה היא בראש ובראשונה מה שאתם רגילים לחפש מחוצה לכם. אבל אתם לא מחפשים רק אהבה: אתם מחפשים גם ביטחון מחוצה לכם, אתם מחפשים לייצב את המציאות. החיפוש אחר הדרך לייצב את המציאות נובע מחוויות שונות, טראומטיות ברובן, אם לא כולן, שהאנושות חוותה בשלבים הראשונים שלה. טראומות של שינויים בכדור הארץ וגם בתגובות האנושיות.

השינויים הללו יצרו מידה עמוקה מאוד של פחד, של חוסר אמונה וחוסר יציבות. מתוך זה אתם מחפשים מחוצה לכם דרך לייצב את המציאות, איך למנוע משינויים לקרות, איך למנוע משינויים של הטבע לקרות, איך למנוע שינויים בהתנהגות של בני אדם. במילים אחרות, איך אפשר לשלוט בבני אדם אחרים או בטבע עצמו, כדי להשיג מחדש תחושה של ביטחון אשר אבדה במידה רבה, לפני זמן רב עד מאוד.

ישנם עוד חיפושים שונים של דברים שונים, שבני אדם מחפשים מחוצה להם. אך שני הדברים העיקריים הם אהבה וביטחון. אתם עושים רבות בשביל להשיג זאת, בשביל למצוא זאת מחוץ לעצמכם. אתם מנסים להשיג את זה על ידי שליטה באחרים, על ידי שליטה בעצמכם. מאבקים רבים נוצרו כתוצאה מכך, מלחמות רבות מספור, והכל כדי להשיג אהבה וביטחון.

אי אפשר להשיג אהבה וביטחון, לא כאשר מחפשים אותה מחוצה לכם, ולא כאשר יוצרים מלחמה בשביל להשיג זאת. כך שהתוצאה של מלחמה היא תמיד עוד חוסר בביטחון ועוד חוסר באהבה. כך נוצר מעין מעגל סגור של התנהגות, אשר מובילה לחוויה רגשית, אשר מובילה להתנהגות שמטרתה למנוע את אותה חוויה רגשית וכן הלאה וכן הלאה.

במשך עידנים רבים מצב זה רק הלך והעמיק, והדברים הלכו והחמירו.

כל זה ממשיך להתקיים במידה רבה; איננו יכולים לומר שהתרבות שלכם עברה את השלב הזה שאותו אנו מתארים כעת. אבל היא בהחלט נמצאת בתהליך של התפכחות, של הבנה שאהבה וביטחון יכולים להימצא אך ורק בתוך בני אדם, והדרך ליצור זאת היא לא דרך התנגדות, שליטה או מאבק.

מה שקורה בזמן הזה הוא חשיפה מוגברת יותר מאי פעם של החיפוש אחר אהבה וביטחון מחוצה לכם, של המאבקים שנוצרים כתוצאה מכך, ובעיקר של הנזק שנוצר לעולם זה ולכם עצמכם כתוצאה מכך. אתם עדים בבהירות רבה למחיר הכבד שבני אדם משלמים, שכל בני האדם משלמים, כבר עידנים רבים על כל זה.

המחאות השונות המתרחשות בעולם זה של בני אדם, מתרחשות בשביל ליצור שינוי בדינמיקה המסוימת הזו. הן נוצרות משום ההבנה של מה היה ושל מה שיש, וגם מתוך ההתחזקות של ההבנה האינטואיטיבית כי יכולה להיות דרך אחרת. כלומר, דרך שיש בה יותר אהבה, יותר ביטחון, ויותר שלום, ויותר שיתוף פעולה. ההבנה האינטואיטיבית שכל זה אפשרי הולכת ומתחזקת, גם בקרבם של אלו שאתם תאמרו עליהם שאין להם שום הבנה רוחנית, או נגיעה בעולמות אלו של רוח.

אנו מבקשים להזכיר כי בשביל שהעולם הזה ישתנה, אינכם צריכים שכולם יאמינו במה שאתם מאמינים בו או יבינו את הדברים כמוכם. את השינוי המשיכו לעשות בתוך עצמכם – העולם ימשיך להשתנות בזכות זה.

ההבנה האינטואיטיבית שנוצרת בקרב עוד ועוד אנשים היא תולדה של שינויים תודעתיים שרבים מכם עושים באופן מודע מזה שנים רבות.

אל תדאגו לכך שאולי אתם לא תורמים מספיק לשינוי של העולם הזה. אנו יכולים לומר כי במידה רבה, העולם הזה לא היה משתנה אילולא אתם. במקום להרגיש אשמה שאינכם עושים מספיק או תורמים מספיק למען השינוי, אתם בהחלט יכולים לטפוח לעצמכם על השכם, שכן בזכותכם שינוי זה קורה.

הדרך עוד ארוכה ושינויים צריכים להיווצר, גם שינויים תודעתיים וגם שינויים באופן שבו העולם הזה בנוי ומתנהל. זו איננה תחילת הדרך, זה איננו סוף הדרך, אתם עוד רחוקים מהאמצע, אבל אתם בתוך הדרך. המשיכו להשתנות, לגלות כיצד אתם יכולים למצוא וליצור אהבה וביטחון בתוך עצמכם, מתוך העמקה של שיתוף פעולה, של חברות ושל שלום עם עצמכם.

המשיכו לגלות כיצד אהבה נוצרת מתוך הסכמה, כיצד ביטחון נבנה מחדש מתוך התמסרות וכניעה, כיצד אתם יוצרים שינוי דווקא דרך פסיביות ולא דרך האקטיביות שרבים נוהגים להשתמש בה בשביל להשתנות. פעמים רבות שינוי אינו דורש את כל זה, אלא יותר הסכמה להיות ולהשתנות.

זה הדבר הראשון שאנו יכולים לומר על הזמן הזה שהוא זמן חדש. ישנו דבר מה שני שאנו רוצים לתאר.

המאפיין השני: חיבור מחודש לגלקסיה

ישנם יותר ויותר בני אדם אשר מבקשים לתבוע מחדש את מקומם כאזרחי הגלקסיה.

עבור חלק מכם זה איננו חדש, אבל עבור רבים זה חדש עד מאוד. ההבנה  ההולכת ומתחזקת היא לא רק ההבנה שאתם אינכם לבד כי יש לכם זה את זו, אלא כי יש עוד תרבויות.

ההבנה הזו קופצת במידת הנוכחות שלה בבני אדם. כלומר, אם עד לפני כמה חודשים, אפשר לומר באופן מטאפורי, רק שלושים איש הבינו זאת, אז היום אפשר לומר באופן מטאפורי כי שלוש מאות אלף איש מבינים זאת. אתם מבינים שאתם לא לבד ויש עוד עולמות שלפתע פתאום החלו לסקרן אתכם.

זה איננו אמור לעורר פחד. אתם אוהבים, חלקכם לפחות, לפחד מכוחות כאלו ואחרים אשר חיים מחוץ לכדור הארץ. אהבה זו נובעת מהתפישה הרגשית שלכם את עצמכם כקטנים וחסרי אונים.

מה שאינכם מבינים בכל זה הוא שבהתעוררות שלכם אל הערך האמיתי שלכם, אתם לוקחים בעלות מחודשת על החלקיק האלוהי. כאשר אתם לוקחים בעלות על החלקיק האלוהי, כלומר יותר ויותר זוכרים מי אתם באמת, אז אתם יוצרים נוכחות שיש לה עמידות וחסינות מעבר לכל דמיון, לפחות הדמיון שלכם. כלומר, אתם הופכים להיות חסינים לפגיעה. אתם הופכים להיות כאלה אשר הודפים באופן לא מודע ולא נשלט, אבל יציב ואפקטיבי, כל מיני כוחות שעשויים להתעניין בכם באופן שלא יהיה לכם נעים. כל אלו נהדפים מכם ככל שההתעוררות של ההבנה הזו מלווה בהתעוררות פנימית.

לאור זאת איננו מוצאים סיבה וצורך לפחד מכוחות שלכאורה יכולים לפגוע בכם. ככל שאתם יותר זוכרים מי אתם, כך אתם הופכים להיות פחות ופחות ברי פגיעה.

במקום זה, יכולים להיפתח ערוצים של תקשורת עם עולמות אחרים המתקיימים ביקום זה. חלק קטן מכם עשויים לחוות את הערוצים הללו בזמן ערות, חלק יותר גדול יחווה את הערוצים הללו במדיטציות. אבל רבים יחוו אותם, וחווים זאת, בזמן שינה.

אתם עשויים למצוא את עצמכם חווים מפגשים שונים וחוויות שונות בעולמות שונים. חלקם ירגישו בבית, חלקם ירגישו חדשים אך מעוררי פליאה, חלקם יהיו לכם לא מוכרים בתחילה.

כך או כך, המפגשים הללו נועדו ליצור מעין חילופי תודעה וידע ותמיכה, ביניכם לבין עולמות שונים המתקיימים בתוך גלקסיה זו וביקום כולו.

איננו יכולים להדגיש זאת מספיק כאשר אנו אומרים שאתם אינכם לבד. אנו שמחים שהידיעה הזו הולכת ומתפשטת במהירות רבה, יותר מהר מכפי שהדבר היה צפוי, מכפי שהדבר היה מתוכנן.

במובן הזה אנו יכולים לומר שזמן זה של טלטלה ושינוי בעולם זה של בני אדם, תורם תרומה רבה להתעוררות הזאת. בכך שאתם מתפרקים משגרה ומהרגלים, אתם יכולים לבנות מחדש חיבורים וערוצי תקשורת, אשר יכולים לעזור לכם להמשיך לחזק את הנוכחות שלכם בעולם זה.

אין זה אומר שאתם צריכים בקרוב לעזוב את הפלנטה הזו לפלנטות אחרות, בהחלט לא. ישנה תרומה רבה לידיעה הזו, שאתם אינכם לבד, בעודכם חיים בעולם זה, בגוף זה, את החיים היומיומיים. בכך שאתם יודעים זאת, אתם יכולים לנוע ולהתפתח באופן שאינכם מכירים.

זהו החיבור הזה לעולמות אחרים אשר יכול לסייע לכם לחזק במידה ניכרת את הביטחון שלכם בעולם זה. ביטחון להיות כפי שאתם רוצים להיות, להגשים כישרונות ויכולות.

אפשר לומר זאת כי אתם מקבלים תמיכה, כמו רוח גבית, אשר מגיעה מהיקום. היקום לא באופן מטאפורי, כשם קוד למהות אלוהית, אלא מתרבויות שונות ביקום, חלקן מוכרות לכם היטב, חלקן עדיין לא והתמיכה הזו באה כדי לעזור לכם להיפתח ולהראות את עצמכם בעולם.

אנו מעודדים אתכם לזהות את התנועה הזו, את התמיכה הזו, ולהתמסר אליה. זאת כדי לפרוץ גבולות של חוסר אמונה, גבולות שאומרים מה אפשר ומה אי אפשר. הרוח הגבית היקומית המגיעה אליכם, אומרת שהכל אפשרי. אם הכל אפשרי, אז מי אתם רוצים להיות? מה אתם רוצים לבטא? ועל מה אתם רוצים כבר לוותר? אלו הן השאלות שכל זה בא לעודד אתכם לשאול ולאפשר לתשובות להיווצר, להתחזק, להתבהר ולתנועה חדשה של מימוש אותן התשובות להתפתח גם היא.

זה הדבר השני אשר קורה בזמן הזה.

המאפיין השלישי: פינוי פסולת

הדבר השלישי אשר קורה בזמן הזה הוא פינוי פסולת. אנו אומרים את זה בצורה הציורית ביותר והפשוטה ביותר, כדי לעזור לכם להבין שהזמן הזה שבו שגרה והרגלים מתפרקים, הוא זמן שבו אתם נפרדים במהירות רבה ממי שהייתם.

אתם נפרדים מזיכרונות ורגשות, אך לא רק מזה, אלא גם מהטבעות אנרגטיות אשר היו נוכחות בהילה שלכם.

ההטבעות האנרגטיות הללו משכו אתכם ואליכם, פעם אחר פעם, אנשים ומצבים שלא רציתם בהם. חלקכם עשיתם עבודה רבה בשביל לנקות הטבעות אלו, כך שהמגנט ישתנה. חלק מהעבודה הזו כבר נושא פרי, אבל חלק עדיין לא.

מה שקורה בזמן הזה הוא פינוי של זיכרונות, רגשות, ובעיקר של אותן הטבעות. האופן שבו זה מתרחש הוא מאוד אינטנסיבי. התהליך מעורר תגובות פיזיות שונות, שחלקן עשויות להיות מאוד מטלטלות. אבל זה הכרחי בזמן הזה משום שעליכם לנוע במהירות רבה אל עבר שלב חדש. כדי לעשות זאת עליכם להיפרד ממה שאינו מתאים עוד.

אנו איננו אומרים כי זהו סוף לקארמה או להתפתחות דרך שיעורים. איננו יכולים לומר כי אתם יכולים להיפרד מכל ההטבעות ומכל הזיכרונות ומכל הרגשות ולהיוולד מחדש באופן טהור, בהחלט לא. אבל הפינוי הזה הוא משמעותי, הוא דרמתי, והוא אינטנסיבי מאוד.

אתם יכולים למצוא את עצמכם ממגנטים מציאות חדשה, אנשים חדשים, מצבים חדשים, או לחילופין תגובות חדשות מתוך עצמכם ביחס לאנשים ומצבים מוכרים. אתם עשויים להיות מופתעים עד מאוד, שכן אתם עשויים לפתע פתאום שלא להכיר את עצמכם.

השינוי עשוי להתבטא בהרגלים יומיומיים אבל גם בתפישות ובמחשבות. אתם עשויים לא לדעת מי אתם בעודכם נפרדים מהטבעות שאינן מייצגות את מי שאתם באמת. אלו הטבעות כה מוכרות עד שנדמה לכם שזה אתם, כך שאתם עשויים להתמודד לא רק עם תופעות פיזיות ושינויים, אלא גם עם תחושה עמוקה של זרות.

כל זה הוא זמני, עד שתתרגלו להכיר את עצמכם יותר נינוחים, יותר מרווחים, ויותר פתוחים מכפי שאי פעם הייתם. המגנט בהחלט עשוי להשתנות.

הסכימו לפינוי הזה, לתופעות שנלוות אליו, לשינויים ולתחושות. למרות שזה עשוי לעיתים להרגיש כאילו משהו לא טוב קורה, אנו בהחלט יכולים לומר, כי דברים לא טובים מפסיקים לקרות בזמן הזה, וכל זה הוא ניקוי ופינוי לקראת דברים חדשים.

המאפיין הרביעי: התקרבות אל החלק האלוהי

הדבר הרביעי אשר קורה בזמן הזה – והוא קורה יותר ויותר – הוא ההתקרבות של בני האדם אל החלק האלוהי בתוכם. התקרבות אל אותו החלק שהוא מעבר לרגש, שהוא מעבר למחשבה. אפשר לומר שזו התקרבות לידיעה השקטה של מהותכם האמיתית. אתם עשויים לחוות זאת יותר ויותר.

זה איננו אומר שתפסיקו להרגיש או לחשוב או לרצות דברים. אבל זה אומר שאתם עשויים לחוות, לפחות חלק מכם, שקט שאינכם מכירים. אתם עשויים להסתכל על עצמכם ולחשוב שאולי משהו לא בסדר, כי אתם עשויים לבלבל שקט עם אדישות וחוסר אכפתיות וחוסר התלהבות וחוסר מוטיבציה.

אם אתם חווים זאת כעת, או תחוו זאת בהמשך הדרך, זכרו את המילים שלנו – אין מדובר כאן כלל וכלל בבעיה. זהו שקט שאתם אינכם מכירים.

העניין הוא שאתם רגילים לתנועה ולהתפתחות מתוך חוסר, ואתם פחות מורגלים לתנועה ולהתפתחות מתוך שקט. אם הכל בסדר, מה אז אתם רוצים? אתם רגילים לרצות דברים מתוך תפישה שאומרת מה לא בסדר, מה חסר. אבל אם הכל בסדר, מה אז אתם רוצים? זו השאלה.

השינוי הזה הוא עשוי להיות מטלטל, וכאמור להציף קולות אשר אומרים שמשהו חסר – מוטיבציה, או התלהבות, אולי רצון. אבל כל זה איננו נכון. התרגלו לשקט החדש שאתם חווים, קחו עליו בעלות ותהנו ממנו, ומתוך זה התרגלו לתנועה יותר שקטה.

דמיינו שהחלפתם בזמן הזה כלי רכב, שדרגתם אותו. הרכב הקודם היה ישן והמנוע שלו השמיע רעש. עכשיו אתם נוסעים בכלי רכב חדש ויש לו מנוע יותר מתקדם, כזה שאיננו משמיע קול. כאשר אתם נוסעים ברכב כזה נדמה לכם שמשהו לא בסדר, כי אתם לא שומעים את הרעש שהייתם רגילים לשמוע. אז אתם עשויים אולי לעמוד בצומת ונדמה לכם שהאוטו כבה, כי אינכם שומעים את הרעש של המנוע.

זה מה שקורה ליותר ויותר בני אדם, וזה קורה בתודעה. עברתם, ואתם עדיין עוברים, להתנהלות אחרת, שיש בה יותר שקט. אין את הרעש שאתם רגילים אליו, ואז, באופן אוטומטי, משום שאינכם מבינים מה קורה, אתם מתחילים ליצור עוד רעש כדי לנסות לחזור למה שהיה. להאשים את עצמכם בבעיות, בחוסרים, כדי להניע את המנוע מחדש.

אנו אומרים שאין צורך לעשות זאת. אין שום בעיה במנוע, הוא רק עבר שדרוג, הוא לא מקולקל. תהנו מהשקט ומהתנועה החדשה, אשר כפי שאמרנו, נובעת מנקודת מוצא שונה.

אם הכל בסדר, מי אז אתם רוצים להיות?

זהו הזמן הזה, שהוא זמן חדש. דברים חדשים נוצרים בו, ככל שעולם זה מזדעזע ומתפרק. אנו מעודדים אתכם להמשיך בדרך גם אם היא מטלטלת אתכם. משום שבין אם אתם תופשים זאת ובין אם לא, אתם נבנים בתוכה מחדש.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו, אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' קריאה
מה מתהווה בזמן הזה? מה משתנה בזמן הזה? מה חוזר לאחור בזמן הזה? ומה מתפתח? טוהר מדברים בתקשור החדש על ארבעת ההיבטים של המציאות, כלומר על ארבע התנועות המתקיימות. זה התקשור האחרון לשנת 2020, שיהיה רלבנטי לזמן הזה ולזמנים אשר יבואו
18 דק' קריאה
מה נחשף בתקופה הזו? מה מתרפא? טוהר מדברים על ארבעה יסודות בתודעה שלנו – פחד, שליטה, בושה וחמדנות – וארבעת קרני האלוהות שעוזרות לנו לרפא אותם
12 דק' קריאה
תקשור זה נמסר בזמן ירח מלא, וטוהר מתייחסים אליו באופן מפתיע. הם מדברים על טיבם של הזמנים האלה, מסבירים למה אפשר לצפות, מזכירים לנו למה להתחבר ומה מחכה בעומק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546