כיצד ראיתי לראשונה את המדריך הרוחני שלי, מה הקשר בינו לבין מרלין הקוסם, ואיך כל זה מתחבר לסדנה הקרובה בגלסטנברי. המפגש הראשון שלי עם הקוסם, כך זה קרה

כשהייתי ילד ואחר כך נער, עולם הקסם לא משך אותי באופן מיוחד. אני זוכר שקראתי את הספר "ההוביט" בנערותי אבל לא הצלחתי להמשיך לספרי "שר הטבעות". קראתי אז המון ספרים, אבל ספרות פנטזיה מעולם לא משכה אותי.

למרות זאת, כאשר פגשתי בפעם הראשונה את המדריך הרוחני שלי, הוא הופיע בפני עם גלימה, כובע גדול ומחודד, ומטה עץ ארוך אותו החזיק ביד, הסטיילינג הקלאסי של קוסם. הוא הציג את עצמו בשם "רון", וכאשר שאלתי אותו איך אני יודע שהוא מגיע מהאור, הוא קירב אל פניי את קצה המטה שלו, שם היתה מקובע קריסטל ירוק וגדול, ולא אמר מילה.

כל זה קרה במדיטציה הראשונה שעשיתי במטרה להתחבר למדריכים שלי. מאז אותה המדיטציה המשכתי לדבר עם רון, שהפך להיות המדריך הרוחני העיקרי איתו דיברתי באותן שנים (רק אחרי שלוש שנים של שיחות יום-יומיות עם רון, ושמונה חודשים של הפסקה מעיסוק בתקשור, כאשר חזרתי לתקשר – הכרתי את טוהר).

אני זוכר שכמה חודשים לאחר שכל זה קרה, הגעתי לבית של ידיד שלי באותם הימים במטרה לבקר אותו. על הקיר בחדר השינה שלו היתה תלויה תמונה חדשה, והדמות בתמונה נראתה לי ממש-ממש מוכרת. "מה התמונה של רון עושה על הקיר שלך?", שאלתי אותו, קצת המום. אז התברר לי שזה לא רון (כמובן), אלא דמותו של גנדלף הקוסם מסיפוריו של טולקין. דמות שכאמור לא ממש הכרתי. אז הבנתי לראשונה כי יש קשר בין האנרגיה של הקוסם לבין המדריכים שלי, אבל לא הבנתי מה הקשר בדיוק.

ואם לומר את האמת, גם לא ממש שאלתי.

מספר שנים טובות לאחר מכן, כשהייתי צריך לראשונה בחיי כרטיס ביקור, פניתי למעצבת שאני מכיר וביקשתי שתכין לי כרטיס ביקור ש"יבטא אותי". באותה נקודה בזמן כבר תקשרתי את טוהר, והחיבור שלי לעולם של הקוסמים הלך והעמיק. חלק לא מבוטל מחברותיי אהבו מאוד פיות; אני אמנם מחבב פיות, אבל את החיבור העמוק הרגשתי לקוסם וליכולת ליצור קסמים, כלומר להגשים רצונות שנראים כבלתי אפשריים למימוש והגשמה.

לכן, כאשר הייתי צריך כרטיס ביקור, זה היה נראה לי הגיוני שדמותו של הקוסם תהיה במרכז שלו. קצת יומרני אמנם; אני לא קוסם במובן המלא של המילה. אבל רציתי שכרטיס הביקור יציג את החיבור שאני מרגיש בעומק שלי לאותה מהות של קסם, וגם יזכיר זאת לאנשים שיקבלו אותו. אחרי כמה ניסיונות נוצרה הדמות שמלווה אותי מאז. במשך מספר שנים כיכבה דמותו של הקוסם על כרטיסי הביקור שלי (עד שהפסקתי להשתמש בהם), ובשלב מסוים הדמות של הקוסם הגיעה לאתר של טוהר:

מה בדיוק הקשר ביני לבין הקוסם? היתה תקופה בה הבנתי כי יש קשר בין מרלין הקוסם, סנט ג'רמיין, הלהבה הסגולה וטוהר, אבל מעולם לא חקרתי את הנושא לעומק. כל זה היה נכון עד הנסיעה שלי באפריל האחרון לגלסטנברי, שם נוצר לראשונה בחיי קשר ישיר ביני לבין מרלין הקוסם.

במשך שמונה ימים היו לי הרבה שיחות מתוקשרות עם מרלין. הוא סיפר לי על הגלגול המשותף שלנו, על המיוחד במקומות המיסטיים בהם ביקרנו (גלסטנברי, גבעת התור, מעגלי האבנים של סטונהנג' וסטנטון דרו ועוד), על מי הוא היה באמת ומי הייתי אני.

באחת השיחות שלנו מרלין אמר לי ש"יש כמה דפים בספרייה הקוסמית שאני חתום עליהם, שאני יכול להעביר לך". אותה העברה, כלומר תקשור, מתבצע אט אט בימים אלה. מרלין מעביר לי ידע הקשור בדרך ליצור קסמים במציאות שלנו.

באפריל 2020 אני לוקח קבוצה של אנשים לסדנה מתוקשרת בגלסטנברי, סדנה שנקראת "מסע אל הקסם שבפנים". אני לא אתקשר בה את מרלין כי אם את טוהר, שכבר אמרו לי בעבר שחלק מהקבוצה שלהם היתה באזור הזה בעבר הרחוק בלבוש אנושי, וכי יש להם ידע להעביר.

אני מרגיש שיש עוד מידע שצפוי להתגלות ביחס לקשר ביני לבין מרלין בפרט וקוסמים בכלל. ובעיקר, לקשר שיש בין כולנו לבין קוסמים, כי כמו שמרלין אומר: "האמת היא שכולכם קוסמים, ואם תבינו את המכניקה התודעתית של יצירת קסם – כלומר, הפיכת הרצון והמשאלה למציאות מוצקה – אז תוכלו ליצור יותר קסמים מכפי שאתם מבינים, מכפי שאי פעם יצרתם".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' קריאה
כדי לתקשר כהלכה, יש ארבעה פחדים שאנחנו פוגשים בדרך. פוגשים ומרפאים, כמובן
15 דק' קריאה
הישות שעזרה לו לתקשר, האירועים שגרמו לו להאמין, והמסר שיש לרחם הקוסמית להעביר דרכו. המתקשר דן נחל גרשינסקי מספר על עצמו
6 דק' קריאה
מה גרם לה לתקשר עם נשמות של אנשים שהלכו לעולמם, האם התקשור איתם יכול להפריע להם, וכיצד היא יודעת שהיא מתחברת לעולם שמעבר. הכירו את המתקשרת ג'ודי דואניס
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546