המשפחה הרוחנית שלי

אני חלק מקהילה רוחנית הלומדת ומיישמת את הרעיונות של הדרך "חופש להיות". אנו לומדים ליצור שלום ביחסים שלנו עם הרגשות, המחשבות והחלומות שלנו כמו גם אחד עם השני.

אנחנו קהילה מגוונת מאוד: גברים ונשים, מבוגרים וצעירים, הומואים, לסביות, ביסקסואלים וסטרייטים. יש שחיים בזוגיות, אחרים רווקים. חלק מאיתנו מטפלים באנשים ומלמדים את הדרך הזו הלאה, אך יש גם אנשי מוזיקה, הפקה, תיאטרון, מדע, פרסום ועוד.

אנו לומדים חברות ושיתוף ויצרנו במרוצת השנים קומונה עירונית ייחודית בלב תל אביב. כזו בה כל אחד וכל זוג גר בביתו, ויחד אנו שוכרים בית בעמק האלה, מקום בו אנו יכולים להגיע אליו בסופי שבוע בהרכבים משתנים. מקום לנוח, להנות ולחלום חלומות.

כאן אתם מוזמנים להכיר חלק מחברי הקהילה, שהם המשפחה הרוחנית שלי.

ורדה דרור היא המורה הרוחנית שלי ומי שפיתחה את הדרך הרוחנית "חופש להיות". בואו לקרוא עליה ולצפות בסרטונים שלה.

המסע של סילביה משלב בין עבודה רגשית לבין שימוש במריחואנה רפואית
בוידאו זה הם מדברים על הדרך "חופש להיות", על חשיבותם של רגשות בהתפתחות שלנו ועל המתרחש בתקופה זו
היא במסע רוחני מגיל צעיר, תלמידה של ורדה דרור, ומזה שנים רבות מלווה אנשים במסע שלהם ומטפלת בריפוי רגשי
היא מטפלת במיניות ורגשות ומסייעת לאנשים להתמודד עם חוסר סיפוק מיני, קושי ביצירת זוגיות, תקשורת מינית לא נכונה ועוד
היא מוזיקאית, מתופפת ומורה לתופים, שרואה קשר בין עבודה רגשית לבין תופים. "כמו שאני לומדת לתופף, כך אני לומדת לחיות את החיים"
לילך מטפלת באנשים בשילוב של שיחות, הילינג וצלילים מרפאים, ומעבירה את ראיית העולם הייחודית שלה גם בקבוצות שהיא מנחה
הדרך חופש להיות מי שאני, מבוססת על ארבע יסודות, עקרונות. אני מרשה לעצמי לפרק את הדרך לשלבים
5 דק' קריאה
מילים אלו לקוחות מתוך הספר שלי “חופש להיות”, אסופה של טורים שכתבתי לירחון “העידן החדש – עידן האור” אותו ערכתי בשנת 1989-1992 (הספר יצא לאור בשנת 1994)

אודות

הגעתם לאתר של טוהר ושחר בן-פורת. טוהר הם קבוצת ישויות המתקשרת באמצעות שחר, והם מעבירים ידע המחבר בין העולם הפנימי שלנו לבין היום יום שלנו.
באתר תמצאו תקשורים רבים של טוהר כמו גם תכנים נוספים הקשורים בריפוי רגשי, המבוססים על הדרך הרוחנית "חופש להיות", אותה עושה שחר מזה שנים רבות.

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546