במטרה לעורר את הקסם בחיינו, יש גם זיכרונות וכאבים לרפא. לקח לי קצת זמן להבין את זה, אבל זה בדיוק מה שעובר עליי בימים אלה. הצצה לתהליך של ריפוי והיזכרות

בשבוע האחרון אני מוצא את עצמי מכונס בתוך עצמי. מפגש התקשור השנתי מתקרב ובאופן טבעי אני עושה כל מיני דברים כדי לספר לאנשים שהמפגש מתקיים, ומה יהיה בו, אבל ברגשות שלי אני מרגיש סגור, אפילו רתיעה מכל העניין. בשיא הרגשתי שכל העניין הזה, עם הקסם, הוא כמו לגעת באש: זה כואב, זה יכאב, עדיף להתרחק, לסגור מחדש את הדלת הזו, שנפתחת כעת.

כשהרגשתי ככה, אמרתי לעצמי "ברור! איך לא חשבתי על זה קודם!". הרי זה תמיד ככה – לפני שמתקיים מפגש כזה או אחר, אני תמיד מתחיל לעבור תהליכי ריפוי שקשורים בנושא שטוהר רוצים לדבר עליו. שנת 2020 מתחילה, שנה שטוהר קוראים לה "לתת יד לקסם", ואני מרגיש שכל מה שאני רוצה זה להשאיר את היד לעצמי עם עצמי.

זו לא רק הרגשה: אחד הביטויים של כל זה היא העובדה שלא דיברתי עם מרלין כבר הרבה זמן; ומין גישה פנימית כזו כלפי הספר שעוד מעט ייצא, "המכניקה של התודעה – כך יוצרים קסם", כמו אל משהו זר, שהוא לא חלק ממני, שאני לא מחובר אליו. ואני תקשרתי את כל הספר הזה!

באפריל יש את הסדנה בגלסטנברי, אנגליה, "מסע אל הקסם שבפנים". טוהר אמרו שכל המשתתפים בסדנה קשורים אחד עם השני ועם המקום הזה בקארמה עתיקה של קסם וכאב ושריפה. ואני מבין שהכל קשור זה בזה: שמה שנפתח בתוכי כעת הם כאבים וזיכרונות שאני לא זוכר במודע, אבל טמונים היטב בגופי. תחושות של פחד ורתיעה מתעוררות, כמו להזהיר אותי מפני סכנה שיש בחיבור מחדש לקסם. במציאות היום אין סכנה – המפגש ב-1.1.2020 יהיה מיוחד ועמוק ומרפא – אבל הזיכרונות קשורים בחוויות של סכנה, והם מדברים בתוכי.

אז מה אני עושה במצב כזה? אני מודע למה שקורה, ככל שאני יכול. ואני מסכים להיות בזה, ומזכיר לעצמי שאלו רגשות ולא מציאות (תזכורת חשובה, כי לפעמים הרגשות כל כך אמיתיים, שנדמה שזו באמת המציאות). אני גם מטפל בזה בטיפולים שאני מקבל. ואני שמח שבמפגש ב-1.1.2020 יהיה תהליך מדיטטיבי מוזיקלי, שיתמקד בריפוי של הזיכרונות והכאבים שיש בכולנו סביב הקסם. שש חברות טובות שלי, מהקהילה הרוחנית שאני חלק ממנה, יעבירו את התהליך הזה (אם הייתם במפגש בשנה הקודמת, אתם יודעים במי מדובר). כל זה כדי לפתוח מחדש את הלב ולעזור להביא את הקסם אל היום יום שלנו. לתת יד לקסם, לקוסמים ולקוסמות שאנחנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546