למה יש לי פחד מלחלות בסרטן?

טוהר מסבירים מה מקורו של הפחד מסרטן, מה אפשר ללמוד מהפחד הזה ואיזה שינוי כדאי לעשות

כשאומרים שמחשבות/רגשות יוצרים מציאות, אני אומר שזה לא נכון.

אם זה היה נכון, הייתי מת כבר 1,072 פעם מסרטן, לאור מספר הפעמים בהם אני מפחד שמה שאני מרגיש בגוף שלי הוא סרטן.

כמוני, אני מניח, יש עוד אנשים רבים.

היום, בתקשור כתוב שהכנתי, מישהי שאלה את טוהר למה היא מפחדת מסרטן. התשובה שלהם גאונית בעיניי, פיסת מידע שיכולה לעזור לרבים:

"הפחד מסרטן קשור בפחד מלתפוס במקום במרחב. הפחד אומר שאם תתפסי מקום, אם תרשי לעצמך להתפשט ללא הבחנה, אם תרשי לעצמך להיות ללא בקרה, אז דברים מביכים יקרו, דברים לא טובים יקרו, דברים לא רצויים. הפחד אומר לך להגביל את עצמך, לעצור את עצמך, להיות עם בקרה אחת לפחות, עדיף אפילו שתיים.

"כיצד זה קשור בסרטן? הסרטן הוא מצב שבו אין בקרה, שבן אין שליטה, שחלק ממך משתחרר מהאחיזה ופועל בלא מפריע, מבלי להתחשב בסביבה. את מפחדת שיקרה בגוף מה שאת מנסה שלא יקרה לך במי שאת. כמו יודעת את שהגוף יכול לעשות בשבילך את מה שאת מפחדת לעשות בתוכך.

"לכן, יותר מכל, כדאי להרשות לעצמך להתפשט במרחב, לשחרר עוד ועוד מהבקרה, להתחשב פחות בסביבה ויותר לשים את עצמך במרכז. להיות עוד ועוד חשובה לעצמך, המרכז של עצמך, זה מה שאנו מציעים, כדי לשמור על בריאותך, כדי להנות מחייך, כדי להיפרד מהפחד הזה, אשר מפחיד אותך שלא לצורך".

רוצים להתייעץ עם טוהר על נושאים שמעסיקים אתכם ובעיות שאתם מתמודדים איתן? היכנסו לכאן לקבל פרטים על האפשרויות השונות.

1 מחשבה על “למה יש לי פחד מלחלות בסרטן?”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

4 דק' קריאה
טוהר מסבירים את ההשפעה של מים על התודעה שלנו, מדוע חשוב לשתות אותם ומה אפשר ללמוד מהם
2 דק' קריאה
טוהר מסבירים בתקשור כתוב מהו הבסיס הרגשי-תודעתי היוצר דלקת פרקים
4 דק' קריאה
מה הקשר בין בין הנפש לבין הגוף? מדוע אנו חולים? מהי העבודה הפנימית שתעזור לנו להבריא? ואיך מתמודדים עם פחד ממחלות? טוהר עונים על כל זה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546