פרק מיוחד העוסק בחשיבות הבחירה הנכונה של האדם אליו אנו פונים לקבל עזרה, האתגר איתו אנו מתמודדים וסימנים שיכולים לעזור לנו לקבל את ההחלטה הנכונה
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

הפרק בפודקאסט הזה עוסק באחת הסוגיות החשובות ביותר, איתן מתמודד כל מי שפונה לקבל עזרה ממטפל, מורה או מתקשר. בעולם של חופש בחירה גדול כל כך, בו יש ריבוי של אנשים שניתן להעזר בהם, חשוב לדעת כיצד לבחור את האנשים המתאימים לנו.

מאחר וכולנו למדנו כי אנו עשויים להיפגע במערכות היחסים בהן אנו מרגישים אהובים, בהן אנו מקבלים עזרה, הרבה פעמים זה מאתגר להבין כי אנו נמצאים במקום שאינו נכון עבורנו. פרק זה מיועד לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות, כל אחד עם ההחלטה הנכונה עבורו.

אם זה נכון עבורכם, ניפגש אונליין במוצ"ש הקרוב בהגילוי האלוהי: מתחילים שנה עם טוהר וחברים, מפגש התקשור המיוחד לשנת 2022. כל הפרטים והצטרפות כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546

דילוג לתוכן