הצדקנות, היהירות, הקורבנות, המניפולציות וחוסר הנכונות ללמוד, הם מה שמרכיב את הסכסוך הישראלי-פלסטינאי ומונע ממנו להסתיים. פרק מיוחד ש(כנראה) יעצבן הרבה אנשים

המלחמה של ישראל עם החמאס, שהחלה עם הפלישה הנוראית ב-7.10.23, היא הרקע לפרק המיוחד הזה. זה אינו פרק קל לעיכול – אני מציג בו את התפיסה שלי לגבי הסכסוך הישראלי-ערבי, וכולם יכולים לכעוס עליי.

מי שבטוח שהישראלים צודקים יכעס עלי, מי שבטוח שהפלסטינאים צודקים יכעס עלי. וזה בסדר, כי אני כועס על כולם. אבל מי שרוצה ללמוד, אולי יקבל דבר או שניים ממה שאני אומר כאן.

4 מחשבות על “מתחברים: על מלחמה ושלום”

 1. בקיצור האנושות כולה ילדותית. לא סתם אילון מאסק מנסה למצוא חיים במאדים. הוא יודע שלאנושות אין סיכוי.
  בגישה הרוחנית , כוחנות היא שרידי חשיבה קודמת. בעולם החדש ישררו הרמוניה ושיתוף פעולה 🙏🇮🇱

 2. מורכב . …
  "הרוח הקולקטיבית"
  לומר "אנחנו כבשנו" או "נכבשנו"
  אין היא מבטאת שורשיה העמוקים של השתלשלות מרקם החיים , יש כאן מכבש היפנוטי
  רק מעטים יכלו להתיר את "שלשלאות חיית הברזל"
  "והעגל המוזהב" מעצמיותם
  "הבחירה שאנחנו עשינו"
  לא באמת קיימת, ומי שקיימה שילם במחיר דמים

  השורשים עמוקים מאז
  "סיפורי התנך" אולי….

  הדרך …הכרזה על פינוי רשת העכביש וגרורותיה…

  בואה של רוח חדשה אשר
  ניצניה מתקיימים זמן רב
  תיקווה שאבקני פרחיה
  וזרעיה יופצו לכל עבר

  ינבטו ויפרחו בלבבות כולם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

16.11.23, יום חמישי, 21:00-21:45 * אונליין

מפגש הילינג עקב המלחמה המתרחשת בישראל. המפגש יעבור בזום, ועיקרו הילינג לכל המשתתפים. המפגש מתאים לכל מי שחווה פחד, דאגה, ייאוש, כעס ו/או כאב בימים קשים אלה, ורוצה הקלה וריפוי לרגשות הכואבים.

40 שקלים.

1.1.24, יום שני, 20:00-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השנתי, בו נגלה ביחד מהי האנרגיה של שנת 2024, כיצד היא משפיעה עלינו, מהן המתנות שהיא מביאה איתה ומהם השיעורים שכדאי לנו ללמוד. המפגש משלב מדיטציה מיוחדת לחיבור לשנה החדשה, תקשור של טוהר על שנת 2024 ותקשור שאלות-תשובות.
מ-130 שקלים.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546