המציאות מתמלאת בשלל תיאוריות קונספירציה, ובפרק זה אני מספר מה מכל זה נשמע לי הגיוני ונכון ומה נשמע כל כך הזוי עד שאני לא מבין איך אנשים מאמינים לזה
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

האם האילומינטי קיימים? האם יש סחר סודי בילדים? האם טראמפ מציל את אותם הילדים? האם הקורונה היא הסוואה להצלת הילדים? ומה באמת קורה באוסטרליה? על כל השאלות האלה ועוד אני עונה בפרק החדש בפודקאסט שלי.

אם אתם מאמינים לכל מה שנאמר באותן תיאוריות, יש סיכוי שלא תאהבו את מה שיש לי להגיד. אבל אם אתם מוכנים להטיל ספק במה שאתם שומעים, כדאי שתקשיבו למה שיש לי לומר.

כמובן שאני מחבר את כל זה אלינו, לעולם הפנימי שלנו ולתהליכים שאנו עוברים. מופרך ככל שזה יהיה, יש קשר. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546