מרגישים מאוכזבים? מפחדים לאכזב? רוצים למצוא דרך לצאת מההרגשה הזו? אם כן, אז היכנסו להאזין לפרק חדש בפודקאסט, המוקדש כולו לאכזבה
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אכזבה היא אחד הרגשות המאתגרים שאנו חווים. וככל שזה קשור בעבודה ובהגשמה עצמית, הפחד מלאכזב יכול לערער אותנו משמעותית – הפחד יכול לגרום לנו לאבד נאמנות עצמית, וכאשר מישהו מאוכזב מעצמנו, ההרגשה יכולה להיות קשה במיוחד. מאחר וזה נושא שאני מתעסק איתו בתקופה האחרונה, החלטתי להקדיש את הפרק הזה לאכזבה.

על מה אני מדבר כאן? על הרגש הזה ואחיו התאום, ה"לא מספיק טוב"; על הגורמים להיווצרות שלו; ועל האופן בו אנו מגדילים את הרגשות הללו מבלי להבין זאת. וגם, כמובן, איך אפשר לשנות את החוויה הזו, כך שנהיה יותר מסופקים ומרוצים מעצמנו. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546