פודקאסט זה מוקדש למצבי הבלבול שאנו חווים, ובו אני עוסק בחשיבות של הבלבול, מדוע הוא מתרחש, כיצד אנו יכולים לעזור לעצמנו – ובאיזה אופן זה קשור לתוכנית של הנשמה שלנו

בסוף השבוע האחרון, במסגרת התקשור המצולם של טוהר, הם דיברו על הצורך לבחור מחדש מי אנו רוצים להיות ובאיזה נתיב אנו רוצים ללכת. תקשור זה היווה את ההשראה לפודקאסט החדש, בו אני מדבר, בעיקר, על הבלבול שרבים מאיתנו חווים כאשר אנו צריכים לקבל החלטות ולבחור בין אפשרויות במצבי החיים השונים.

אני מתאר בפודקאסט שני דברים שיכולים לעזור לקבל החלטות במצבי בלבול; מדוע, בעצם, חשוב להיות מבולבלים; וכיצד זה קשור לתהליך ההתפתחות של כדור הארץ ושל התרבות האנושית כולה. אני גם מדבר על המטרות והיעדים שאנו שמים לעצמנו בחיים, מהי המטרה הנשמתית שהביאה אותנו לעולם זה, וכיצד זה משפיע על חיי היום-יום שלנו.

אשמח שתגיבו ותספרו לי אם התחברתם או לא, מה נגע בכם ועורר אתכם להבנה ו/או חוויה חדשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546