הפרק החדש בפודקאסט עוסק בחשיפה של מי שאנחנו, ולמרות שהוא נוצר בהשראת אירועי הגאווה, הוא מיועד לכל אחד ואחת מאיתנו. כדאי להקשיב
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

להיות מי שאנחנו באמת זו משאלת הלב של כולנו, אבל המימוש של אותה המשאלה אינו דבר קל. בדרך עומדים אמונות, פחדים וכאבי לב, תולדה של חוויות שחווינו מהן למדנו כי כדאי לנו להיזהר, להסתיר את עצמנו ולחשוף את עצמנו במידה מצומצמת, אם בכלל.

הפרק הזה בפודקאסט מוקדש לפער בין מי שאנו באמת לבין מי שאנו מבטאים וחושפים לעולם. הוא נוצר בהשראת אירועי הגאווה, אבל הוא מיועד לכל אחד מאיתנו, שכן לכולנו יש ארונות לצאת מהם, קטנים או גדולים. ואם אנו רוצים לצאת מהם, זה יותר אפשרי ממה שאנו מאמינים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 2.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546