האם להתאים את עצמנו לסביבה או להיות מי שאנחנו? אני מעמיק אל תוך השאלה בפרק זה, שנולד במהלך חודש הגאווה אבל מיועד לכל מי שמרגיש שונה מהסביבה שלו
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

להרגיש שונה מהסביבה זה לרוב אינו קל, בין אם אנו בוחרים ללכת בנתיב שונה ובין אם נולדנו שונים. הזהות המינית שלנו יכולה להבדיל אותנו כמו גם זהות מגדרית, צבע עור, מבנה גוף, מוצא אתני, מעמד סוציו-אקונומי או "רק" הבחירה שלנו לחיות בדרך חיים רוחנית, שהיא לרוב שונה מזו שלפיה גידלו אותנו.

במתח שבין להיות מי שאנחנו לבין להיות שייכים, הפחד יכול בקלות לשכנע אותנו לוותר על עצמנו למען הסביבה שלנו. זה נכון שיכול להיות שנשלם מחיר על כך שנרשה לעצמנו חופש להיות כפי שאנחנו, אבל למרות הכל, זה שווה את הכל.

פרק מיוחד על החופש להיות בדיוק כפי שאנחנו, שמיועד לכל מי שאי פעם הרגיש שונה מכל סיבה שהיא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצ"ש, 2.10.21, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש לימוד מיוחד עם טוהר ושחר, הזדמנות להעמיק וללמוד מה זה אומר, "הכל בסדר" ו"יש מספיק", וכיצד חיים את זה ביום-יום. המפגש משלב תקשור של טוהר ושיחה עם שחר.
90 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546