אם המציאות שלנו היא השתקפות שלנו, אז מה אפשר ללמוד ממנה על עצמנו? וכיצד לומדים זאת? על כל זה ועוד בפודקאסט החדש, העוסק בבית הספר שבו אנו חיים

אנחנו כאן, בעולם הזה, כדי להתפתח, והמציאות שלנו היא חומר הלימוד. מה אפשר ללמוד מהמציאות שלנו תלוי בעיקר בנו – אם אנו מוכנים להסתכל על מה שקורה לנו וסביבנו כביטוי שלנו עצמנו, כהשתקפות שלנו; ומתוך זה, לחזור פנימה, אל עצמנו, לחשוף, להכיר, לרפא ולהתיידד עם החלקים השונים.

זה, בעצם, הנושא של הפודקאסט הזה – השתקפויות ומה אנו יכולים ללמוד מהן. אני מתייחס לתפיסה האומרת "זה לא שלי, זה שלו/ה/הם", "אני מרגיש רגשות של אנשים אחרים"; נותן דוגמאות פרקטיות שמסבירות כיצד לומדים מההשתקפויות במציאות שלנו; מסביר מדוע הלמידה הזו מורכבת וכיצד היא עוזרת לנו לעבור לתפיסה רב-ממדית של המציאות; ובעיקר, כיצד היא משנה את מערכות היחסים שלנו עם עצמנו ועם העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.7.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546