פודקאסט חדש על הפער בין הרצון שלנו בשייכות לבין הרצון שלנו לבטא את עצמנו, למה הפער הזה גורם (ריצוי, למשל), וכיצד אפשר לגשר על הפער ולתת מענה לכל אחד מהם

החיים שלנו מורכבים מהמתח שבין שני צרכים בסיסיים, הנמצאים בכולנו: מצד אחד הצורך בשייכות לסביבה שלנו, המספקת הרגשה של ביטחון ויציבות; ומצד שני הצורך בהגשמה עצמית, המספקת הרגשה של סיפוק ומלאות. בשל האופן בו גדלנו והאופן בו העולם הזה בנוי, לא פעם עלינו לבחור: האם ללכת אחר האמת שלנו ולהסתכן באובדן של תמיכה, אהבה ושייכות, או שנוותר על הרצונות והחלומות שלנו ונשאר עם תחושת חוסר, תסכול ושעמום.

בפודקאסט הזה אני נכנס לעומק הנושא, בעודי מדבר בהרחבה על שני הצרכים האלה, על הבחירה שעלינו לעשות לעתים ומדוע זה מורכב כל כך; ואיך אפשר, במהלך הדרך, ליצור שלום בין שני צרכים שבמידה רבה נראים מנוגדים זה לזה.

ספרו לי אם אהבתם או לא, למה התחברתם, מה הרגשתם וחשבתם. אשמח לדעת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546