האם לוותר על עצמי בשביל להיות שייך, או לוותר על שייכות בשביל להגשים את מי שאני באמת? והאם באמת חייבים לבחור בין האחד לשני? על כל זה ועוד בפודקאסט החדש

פודקאסט זה מוקדש לאחת הסוגיות המורכבות ביותר בחיים שלנו – האם לחיות לפי הציפיות שיש לאחרים מאיתנו או לחיות לפי הרצונות שלנו. במילים אחרות, האם לוותר על עצמי בשביל להיות שייך, או לוותר על שייכות בשביל להגשים את מי שאני באמת?

במהלך חצי השעה אני מדבר על הנושא בהיבטים השונים שלו – כיצד זה משפיע עלינו במערכות היחסים עם ההורים, האחים והילדים שלנו; כיצד זה משפיע על היחסים שלנו עם אנשים שאנו יכולים להוציא מחיינו, כגון חברים, בני/בנות זוג ואנשים שאנו עובדים איתם/עבורם; באיזה אופן עבודה עם השתקפויות יכולה לעזור; והאם הפחד שאומר לנו כי נישאר לבד, אכן באמת עלול להתממש.

אם יש לכם רצונות שאתם רוצים להגשים, אמיתות שאתם מבקשים לחשוף – ואתם מפחדים מההשלכות שיהיה לכך עליכם ועל מערכות היחסים שלכם (כולל מצבכם הכלכלי) – אני ממליץ כי תקשיבו לפודקאסט הזה. ספרו לי אחר כך אם התחברתם, מה חשבתם/הרגשתם, ואם יש לך עוד שאלות, שתפו אותי בהן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

עוד מהפודקאסט

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546