רגשות ו…

הקשר בין העולם הפנימי שלנו לבין חיי היום-יום

סדרת מפגשים עם המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת

 

17.11 – רגשות וקורבנות

 

מוצאי שבת, 19:30, "הסלון", דיזנגוף סנטר, תל אביב

 

(עד כה היו המפגשים "רגשות וכסף", "רגשות והגשמה עצמית", "רגשות ומערכות יחסים", "רגשות וזוגיות" ו"ורגשות ודיכאון")לרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד ב-Paypalלרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד בכרטיס אשראילרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד בהעברה בנקאיתטוהר על נושא המפגש "רגשות ודיכאון":


"יותר מכל – יותר ממה שאתם מרגישים וחושבים ומאמינים בו – אתם יוצרי המציאות, אתם בעלי הבית. ובכל זאת, החוויה האנושית שונה מכך במרבית הזמן – אתם חיים מתוך קורבנות. אתם קורבנות של עצמכם, של נסיבות חייכם, של אנשים מסויימים. אתם קורבנות של הגנטיקה, של הבחירות ולא פעם גם של הנשמה עצמה.

"קורבנות זו מחייבת אתם לוותר על משאבים רבים העומדים לרשותכם באופן טבעי, וזאת במטרה להמשיך לחיות בתוך מציאות שכזו, בה אינכם אחראיים לדבר ואינכם משנים ומשתנים. אך אם אתם רוצים לשנות ולהשתנות, עליכם לקחת אחריות, וכאן נמצא האתגר הגדול ביותר שלכם: כיצד אתם לוקחים אחריות מבלי להרגיש אשמים, ומה עושים עם אותן אמיתות שעליכם להודות בהן, להכיר בהן, להיות אחראיים עליהן; ואין זה משנה, אם מדובר באמיתות משמחות או כואבות. 

"במפגש זה אנו מבקשים לעזור לכם להבין, מדוע בעצם אתם תופשים את החיים כקורבנות. אנו מבקשים לעזור לכם לעשות מעבר מקורבנות לאחריות, ולעזור לכם להבין, מה עושים עם האחריות – והעוצמה – שמעבר זה מביא איתו". 

 

מה צפוי במהלך כל מפגש?

תקשור של טוהר

שיחה עם ורדה 

הפסקה

תקשור של טוהר – שאלות ותשובות 

 

מתי:

יום שבת, 17.11.18 – מפגש בנושא רגשות וקורבנות

שעה:

19:30-23:00

היכן:

"הסלון", דיזנגוף סנטר, תל אביב (החלק המזרחי של הסנטר, קומה ג', מעל "צומת ספרים", ליד חדר הכושר ג'ימי).

מחיר:

120 שקלים במכירה מוקדמת ** 150 שקלים בערב המפגש (המחיר כולל שתייה חמה וכיבוד לאורך כל הערב).

החניה בחניון של דיזנגוף סנטר עולה 22 שקלים ללא מגבלת זמן בשעות הערב.לרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד ב-Paypalלרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד בכרטיס אשראילרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד בהעברה בנקאיתורדה דרור היא מורה רוחנית, מפתחת הדרך "חופש להיות", וסופרת, מחברת הספרים "חופש להיות" ו"1+1=1 שיחות עם ורדה דרור". 

הדרך "חופש להיות" מבוססת על תפיסה האומרת כי במטרה להגיע אל מיצוי הפוטנציאל ומימוש החופש האישי של כל אחד, יש צורך להתיידד ולרפא את הרגשות הפגועים והמודחקים של האדם. התפיסה המנחה את ורדה אומרת כי כל רגש חיובי במהותו, וכי עלינו ללמוד להרגיש את הרגשות השליליים ללא שיפוט. ההתמסרות לרגשות יוצרת שינוי עמוק ומהותי – היא הופכת אותנו לבריאים יותר, חכמים יותר ובעלי יכולת להגשים את מלוא הפוטנציאל שלנו בחיים.


שחר בן-פורת הוא מתקשר את קבוצת טוהר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר, מחבר הספרים "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?" ו"הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012". שחר הוא תלמיד של ורדה מעל ל-20 שנים. 

טוהר הם קבוצת ישויות המתקשרת דרך שחר מעל ל-19 שנים. התקשור של טוהר מוגדר בתור "תקשור עם העולם שבפנים", שכן זו ההתמחות שלהם: הם מחברים אותנו לחלקים ששכחנו בעצמנו, כדי להעמיק את הריפוי של החלקים הפגועים ולפתוח דלתות לביטוי ולמימוש של המהות האמיתית שלנו. 


מתי:

יום שבת, 17.11.18 – מפגש בנושא רגשות וקורבנות

שעה:

19:30-23:00

היכן:

"הסלון", דיזנגוף סנטר, תל אביב (החלק המזרחי של הסנטר, קומה ג', מעל "צומת ספרים", ליד חדר הכושר ג'ימי).

מחיר:

120 שקלים במכירה מוקדמת ** 150 שקלים בערב המפגש (המחיר כולל שתייה חמה וכיבוד לאורך כל הערב).

החניה בחניון של דיזנגוף סנטר עולה 22 שקלים ללא מגבלת זמן בשעות הערב.לרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד ב-Paypalלרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד בכרטיס אשראילרכישת כרטיס למפגש בנושא רגשות וקורבנות ב-120 שקלים בלבד בהעברה בנקאית


Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546