שיתוף פעולה – החיים בעידן החדש באמת

ערב משותף של המורה הרוחנית ורדה דרור והמתקשר שחר בן-פורת, שישלב שיחה עם ורדה ותקשורים של טוהר

3.2.18, מוצאי שבת, 20:00 – בחיפהטוהר על נושא הערב: 

"בזמנים אלו של גאות ושפל, אתם פוגשים חלקים בעצמכם שאינכם זוכרים, לעתים; חלקים שאינכם אוהבים, לעתים; חלקם שאתם מחפשים ולפתע נוכחים, במקרים אחרים. אלו מתגלים כאשר הכל מציף וכאשר הכל מתרוקן, חוויות קצה אשר אמורות לגלות ולחשוף את החלקים בכם שאינם זוכרים, שאינכם מכירים, אותם אתם מחפשים. 
"תהליך זה מחייב אתכם ללמוד כיצד לחיות בשיתוף פעולה – כיצד להסכים, להתמסר, להגיד 'כן', דבר המנוגד למנגנוני ההישרדות שעליהם גדלתם. במפגש זה אנו מבקשים לעסוק בכך ולהביא מידע מרפא, שיעזור לכם לחיות טוב יותר עם עצמכם, ולממש את שבאתם לממש בעולם זה"

ורדה על נושא הערב:

"שיתוף בין הראש, הרגש והגוף יוצרים את השלם ומובילים ללב.
"אנחנו מורגלים לחשוב בהיגיון או להרגיש או לחוש בגוף, כלומר להפריד בין החלקים. במערב הראש-היגיון מוביל, הגוף נחשב ללהיט החדש-טיפוח הגוף הוא IN, ואילו הרגשות נחשבים לנחותים – לבכות זו חולשה, להראות פגיעות זה לא COOL ולהיות עצוב זה מוקצה. גם לצחוק יותר מדי זה לא טוב, כי זה עושה קמטים.
"הפחד שמח להפרדה בין הרגש, הגוף והשכל, כי כך אף פעם לא ננצח; תמיד-תמיד נישאר לוקים באושר ובשקט.
"כמו בתוכנו כך מחוצה לנו. נדמה לאנשים, לממשלות ולארצות כי אם נפריד כוחות נהיה חזקים יותר; אם נפריד בין תרבויות וניצור גטאות נוכל לשלוט באנשים.
"תחרות יוצרת חזקים וחלשים, הפרדה גורמת לעושר ועוני, עליונות של גזעים ותרבויות על אחרים יוצרת מלחמות, הרס וייאוש, ובסופו של דבר כולם מפסידים, אלו שחושבים שהם מנצחים ואלו שמרגישים מובסים. הכובשים תמיד מפסידים כי הם הופכים לעבדים של התאוות שלהם. במלחמה כולם מפסידים, מאבדים וכואבים. 
"חיבור, שיתוף וביחד יוצרים כוח גדול יותר מאוסף החלקים.
"שלום, שיתוף ושילוב מייצרים עושר כלכלי, עושר תרבותי, עושר יצירתי והרבה שמחה ואהבה".

אני רוצה להצטרף למפגש

* indicates required
מה בתוכנית:

– תקשור של טוהר שבו עם ידברו על הנושא מזויות שונות
– שיחה עם ורדה, שתמשיך את התקשור ותחבר אותו לחיים היום-יום שלנו 
– תקשור שאלות ותשובות עם טוהר

מתי:

3.2, מוצאי שבת, נפגשים בשעה 20:00 ומסיימים ב-23:00. 

מקום: 

אצל נילי דור האלה בחיפה (הכתובת תינתן לנרשמים). 

מחיר:

130 שקלים. המשתתפים יקבלו לאחר מכן הקלטה של התקשורים.
הרשמה: 
יש צורך בהרשמה מראש, התשלום נעשה במקום. מספר המקומות מוגבל.

 

אם יש שאלות וצורך בפרטים נוספים דברו איתי, 054-4226546 (שחר)

אני רוצה להצטרף למפגש

* indicates required

ורדה דרור היא מורה רוחנית, מפתחת הדרך "חופש להיות", וסופרת, מחברת הספרים "חופש להיות" ו"1+1=1 שיחות עם ורדה דרור". 

הדרך "חופש להיות" מבוססת על תפיסה האומרת כי במטרה להגיע אל מיצוי הפוטנציאל ומימוש החופש האישי של כל אחד, יש צורך להתיידד ולרפא את הרגשות הפגועים והמודחקים של האדם. התפיסה המנחה את ורדה אומרת כי כל רגש חיובי במהותו, וכי עלינו ללמוד להרגיש את הרגשות השליליים ללא שיפוט. ההתמסרות לרגשות יוצרת שינוי עמוק ומהותי – היא הופכת אותנו לבריאים יותר, חכמים יותר ובעלי יכולת להגשים את מלוא הפוטנציאל שלנו בחיים.שחר בן-פורת הוא מתקשר את קבוצת טוהר, מנחה סדנאות, עיתונאי וסופר, מחבר הספרים "המדריך למרגיש המתחיל או מה לעזאזל עושים עם כל הרגשות הללו?" ו"הכל בסדר, החיים בעידן שאחרי 2012". שחר הוא תלמיד של ורדה מעל ל-20 שנים. 

טוהר הם קבוצת ישויות המתקשרת דרך שחר מעל ל-19 שנים. התקשור של טוהר מוגדר בתור "תקשור עם העולם שבפנים", שכן זו ההתמחות שלהם: הם מחברים אותנו לחלקים ששכחנו בעצמנו, כדי להעמיק את הריפוי של החלקים הפגועים ולפתוח דלתות לביטוי ולמימוש של המהות האמיתית שלנו. 


Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546