טוהר מסבירים את התהליכים – מה קורה אנרגטית, איזו עזרה מגיעה מעולמות אחרים, מדוע העבר לא יחזור, איך זה משפיע עלינו ואיזו עבודה אנו יכולים לעשות כדי לחיות טוב יותר

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף, הזדמנות נוספת, לעסוק במה שמתרחש בזמן זה, בתהפוכות של העולם הזה ובאופן שבו אתם כבני אדם מושפעים מכך.

ישנה נקודה אשר חשוב להבין: ישנו חלק ממי שאתם אשר אינו מושפע ממה שקורה. אפשר לומר כי זהו החלק האלוהי, או החלק הנשמתי, או אולי האני העליון. ישנו החלק, הרובד בקיום שלכם, שאינו מושפע, וישנו החלק האנושי, שזה מי שאתם מזוהים איתו, אשר מושפע עד מאוד.

לעיתים אתם עשויים לחוות את המעבר בין השקט של זה שאינו מושפע לבין המהומה של זה אשר מושפע. מעבר בין שקט לבין רגשות אשר אתם עשויים לחוות, לעיתים או זה אחרי זה ולעיתים בו זמנית. פעמים רבות השקט נעלם ואתם אינכם מזהים אותו או מרגישים אותו, ובכל זאת הוא קיים.

אנו מזכירים זאת בעיקר בשביל שתסכימו לחזור אליו, בכך שתכירו בקיומו ותדעו כי הוא קיים. יהיה לכם לעיתים יותר קל להתחבר אליו, להרגיש אותו ולשקוע אל תוכו, אל תוך השקט של זה אשר אינו מושפע, אשר מתקיים מעבר לגבולות של האישיות, של האופן שבו הזמן והמרחב מצטלבים ויוצרים את המציאות בה אתם נמצאים כעת.

יוצרים עתיד חדש

אנו מבקשים במסר זה, בזמן זה, להסביר מעט את מה שמתחולל בעולם זה של בני אדם, וגם את מה שמתחולל מעבר לעולם הזה של בני אדם. נדמה כי יש צורך להסביר ולהבין מעט מה מתרחש כאן ומה מתרחש כאן, וכיצד הדברים משולבים זה בזה.

נתחיל ונאמר כי ישנה תנועה של התפתחות, תנועה מואצת במיוחד. היא מקבלת תמיכה משמעותית מאוד מגורמים אשר מתקיימים מחוץ לפלנטה שלכם. כוחות אור כאלה ואחרים, אשר באים לעזרתכם במטרה לאפשר לאנושות לעבור את ההתפתחות שהיא מבקשת לעבור.

כל זה אינו מובן מאליו, שכן הבחירה בהתפתחות היא חדשה במושגי הזמן שלכם. התרבות האנושית, שהייתה עד לפני כמה וכמה שנים במסלול של סיום, נמצאת כעת במסלול של התפתחות. הבחירה האנושית השתנתה, וכך אתם נעים על ציר הזמן שלכם אל עבר מציאות שאינכם מכירים. אתם יודעים בליבכם כי היא אפשרית, חלקכם מכירים אותה מכוכבים אחרים, אבל אינכם מכירים אותה הלכה למעשה מהעולם הזה.

אתם מבקשים ליצור בעולם זה של בני אדם דבר מה אשר פה, בעולם הזה, מעולם לא התקיים.

מה שאתם יכולים ליצור פה לא יהיה דומה לתרבויות עתיקות שחיו בעולם הזה, שחלקן עדיין מתקיימות. אתם יכולים לקבל השראה מאותן התרבויות, ואולי לקבל עידוד, אבל ההתרפקות הנוסטלגית שיש לבני אדם על אותן התרבויות, היא לא יותר מאשר נוסטלגיה. כלומר, זה אינו באמת הכיוון שבו אתם הולכים, מה שהיה הוא לא מה שיהיה. לא השליטה שהייתה בעבר, וגם לא החופש המצומצם שהיה בעבר.

החופש האפשרי עבור בני אדם מעולם לא התקיים בעולם זה. חשוב להבין כי אתם יוצרים דבר מה אשר לא היה עד כה. מכאן שאתם נמצאים במסלול שהוא אינו לגמרי ידוע לכם, שכן גם מה שאתם זוכרים, חלקכם, מכוכבים אחרים, הוא נכון לאותם הכוכבים.

מה יקרה פה בעולם הזה, כיצד האנושות תראה בהמשך הדרך, מה תצרו מתוך השיתוף פעולה בינכם? כל זה הוא דבר חדש. הוא עשוי, במובנים מסוימים, תודעתיים, להיות דומה למה שמתקיים בתרבויות אחרות, אבל המימוש הפיזי בכוכב זה של בחירה חופשית, לא יהיה זהה. יש ויהיה לאותו המימוש את המאפיינים הייחודיים שלו.

לעודד את חסרי האמונה

כל זה הופך את התנועה שבה אתם נמצאים, ואת הכיוון שאליו אתם הולכים, לייחודי. הוא עשוי לעורר, לא פעם, לא רק פחד, אלא גם חוסר אמונה, משום שאין בכם את הידיעה של מה יכול לקרות. אתם אינכם בטוחים שמה שיכול לקרות אכן יכול לקרות.

כך, לא פעם, אלו אשר נמצאים בראש התנועה, אשר מובילים בני אדם אל עבר תרבות חדשה, לעיתים נבהלים ומאבדים אמונה. כמו מאבדים אתם תנופה ואת עצמכם בדרך, משום שאתם נבהלים. זה קורה משום שאתם אינכם מזהים בתוך עצמכם תמונה ברורה של העתיד אותו אתם מבקשים ליצור. ברור לכם שההווה אינו רצוי, לעיתים גם ברור לכם שהעבר אינו רצוי, אבל אין לכם באמת ידיעה ברורה של איזה עתיד אפשרי עבורכם.

ראשית אנו מבקשים לעודד את אלו אשר נבהלים מאי הידיעה, אשר נסוגים ומפסיקים לנוע. אנו מבקשים לעודד אתכם להמשיך וליצור את מה שאתם יוצרים, תוך שאתם מסתמכים על הידיעה שבאי הידיעה. כלומר, על אותה הבנה אינטואיטיבית כי דבר מה חדש אפשרי מחכה לכם. אתם יכולים לנוע וליצור אותו, גם אם אינכם יודעים מהו וכיצד ליצור אותו.

המשיכו להוביל את עצמכם ובני אדם אחרים כדי ליצור את מה שיכול להיווצר.

כפי שאמרנו קודם לכן, כל זה מקבל גיבוי ותמיכה מכוחות המגיעים מחוץ לפלנטה הזו, אשר תומכים בכם. אנו אומרים זאת פעם אחר פעם, כי אור רב מוזרם אל הפלנטה הזו במטרה ליצור מחדש חיבורים אנרגטיים אשר נותקו לאורך ההיסטוריה שלכם, וגם לחשוף את מה שיוצר ויצר את אותם הניתוקים. לחשוף הן את הגורמים האנושיים והן, ובעיקר, את הגורמים התודעתיים. מה גרם לכם להתנתק מעצמכם, כלומר אמונות, רגשות ותפישות, אשר יצרו אתכם נפרדים ונבדלים.

לעודד את המיואשים

זה מה שקורה בעולם הזה: האור מאיר עוד ועוד, מחבר עוד ועוד, חושף עוד ועוד. גם זה כשלעצמו מעורר ייאוש, לעיתים, ובהלה. זאת משום שמה שנחשף בדרך נראה עבורכם כבלתי ניתן לניקוי או לשינוי. גם בהקשר זה אנו מבקשים לעודד את מי שזקוק לכך, כי זהו התהליך בו אתם נמצאים. זה איננו קל, זה גם איננו הסוף. אבל מה שקורה הוא עדיין בגדר תהליך. אתם לא תקועים והאפשרות לשינוי עודנה קיימת. למעשה במובנים מסוימים, היא אף חזקה מתמיד. דווקא משום מה שנחשף, אתם יכולים בזכות זה, יותר מאי פעם, ליצור דבר מה חדש.

מה תיצרו בדיוק? איננו יכולים לומר. ישנן תוכניות שונות שבני אדם מתכננים, חלקן במודע, אחרות לא במודע. במה תבחרו, מה תצרו, זה שלכם לגלות. אנו לא כאן כדי לומר לכם מה יקרה. אנו כאן כדי לומר לכם שמה שיכול לקרות יקרה. בעיקר כדי לעודד אתכם לנוע בכיוון שבו אתם נעים.

האהבה היא האיום על החושך

הכוחות אשר מגיעים מחוץ לפלנטה לא מזרימים לכאן רק אור. הדבר המורכב ביותר שהם עושים הוא להזרים לפלנטה הזו אהבה.

אם אתם מבקשים לראות את המציאות מתוך פרספקטיבה של מלחמת אור וחושך, הרי כדאי לראות את המציאות כפי שהיא – מלחמת חושך באהבה, זה מה שבאמת קורה.

ראשית, משום שאהבה או אור אינם נלחמים, וגם משום שהאיום הגדול ביותר על החושך הוא אינו האור. האיום הגדול ביותר על החושך הוא אהבה.

מדוע זה כך? משום שמה שאהבה עושה הוא לגרום לכם להבין שאתם ראויים לטוב יותר. היא מרוממת את הרוח האנושית, היא הופכת את העמידה שלכם לזקופה יותר, את הביטחון שלכם לברור יותר. היא מחזקת את חוסר ההסכמה של בני אדם עם ויתור, פשרה, מועט, צמצום, קושי ומחלות. היא מחזקת בתוככם את הדרישה שהחיים יהיו אחרים, כשם שמשתקף במקומות שונים בעולם זה, בזמן זה ממש.

את זה החושך מנסה לדכא. הוא מנסה ככל האפשר להחזיר אתכם להיות קטני אמונה ובעיקר קטני אהבה. ככל שאתם אוהבים את עצמכם פחות, כך אתם מאמינים שאתם ראויים רק למעט, וכך החושך יכול לקחת את הרוב ולהמשיך לשלוט.

האהבה היא הווירוס האמיתי

זו התנועה המתקיימת בזמן הזה – החושך נלחם באהבה, והאהבה צוחקת. היא צוחקת משום שלא ניתן להילחם בה, זה מאוד פשוט. אתם יכולים לנסות לסגור בני אדם בתוך בתים כדי להימנע מווירוס, אבל אינכם יכולים לסגור בני אדם ולמנוע מהם גישה לאהבה. זהו הווירוס האמיתי המשתולל בפלנטה זו, בעולם זה, והוא זה אשר משנה באופן נצחי, וכזה שאינו ניתן לביטול, את האופן שבו העולם הזה עובד.

עוד ועוד בני אדם מתחילים להבין ולהיזכר בהיותם ראויים לאהבה, כלומר לטוב ביותר, וכך אתם משתחררים, יותר ויותר, מכבלים אשר כבלו אתכם לאורך עידן ועידנים.

החושך ימשיך לנסות לעשות את מה שהוא יכול כדי לדכא אתכם. אל תצפו להסכמה מלאה, מחודשת, מהירה, לכך שתהיו מי שאתם רוצים להיות. אבל אם אתם מתחברים לאהבה, אז דעו שאי אפשר להילחם בכם, שאהבה אכן צוחקת. זאת משום שמדובר בתנועה אשר מתקיימת בעולם זה של בני אדם, אותה אי אפשר לשנות ואי אפשר להפסיק.

יש מחיר למלחמה, בהחלט, יש מחיר לכל מה שקורה, בהחלט. איננו אומרים כי לא. אבל אנו גם מבקשים לומר שאהבה צוחקת, ואנו מזכירים לכם ומעודדים אתכם להתחבר אליה באמת, בדיוק כפי שהיא.

לא לקחת את המציאות ברצינות

אהבה היא לא רק זו המזכירה לכם כי אתם ראויים לטוב יותר, היא גם זו המזכירה לכם לא לקחת מציאות יותר מידי ברצינות. אל תהפכו את החושך ליותר ממה שהוא. הוא נתפש בעיניכם כבעל כוח, לא רק משום שהוא זה המאפיין רבים מהמחזיקים במושכות של מדינה ופוליטיקה. הוא נתפש בעיניכם כחזק ובעל השפעה משום שזה מה שאתם רגילים אליו.

החושך הוא השליט המוכר של כדור הארץ כבר זמן רב מאוד. אתם כל כך רגילים אליו שאתם רואים אותו עושה את מה שהוא עושה ומאמינים שאין לכם סיכוי מולו. אבל אתם אינכם מזהים נכון את התמונה, אתם אינכם רואים נכון, אם בכלל, את היקף האהבה הנוכחת בעולם זה, את מה שהאור עושה בזמן הזה. אתם אינכם רואים כי השלטון התחלף.

בדומה לרודנים כאלה ואחרים, אשר מסרבים להרפות מהשלטון למרות שהוא כבר אינו שלהם, כך קורה גם במלחמה זו של החושך באהבה.

שלטון האהבה

ישנה שליטה חדשה של כדור הארץ, וזו האהבה, והיא הופכת את כל בני האדם לשליטים של עצמם. זו המשמעות של בעלות בית, והסיבה שאנו מדברים על כך פעם אחר פעם בשנים שעוברות. ככל שאתם הופכים לבעלי בית, אתם הופכים לאהבה חיה, וכך אהבה הופכת להיות לשליטה של כדור הארץ. זה כבר קורה.

זה אינו אומר שהמלחמה מסתיימת בקרוב, בהחלט לא. אבל זה גם אומר שאל תיקחו את המלחמה הזו ברצינות רבה כל כך, שכן היכולת שלכם ליצור מציאות ולהשפיע על המציאות שלכם, לא רק ממשיכה להיות קיימת, אלא היא גדולה מתמיד.

בהחלט, אתם מושפעים ממלחמה זו, ישנו מחיר שאתם משלמים על כל מה שקורה, בהחלט. הדבר לעיתים מחייב אתכם להשתנות, לשנות הרגלים והעדפות, לשנות תחומי עיסוק, לעיתים מקומות מגורים. אבל זה בעיקר מחייב אתכם לעבור שינוי פנימי, שיתממש במציאות הפיזית שלכם.

מה אתם רוצים ליצור עבור עצמכם? מי אתם רוצים להיות?

אל תהפכו פחדים פנימיים וחיצוניים לשליטים, אלא החזירו לעצמכם אחריות ויכולת ליצור מציאות. מי אתם רוצים להיות? איך אתם רוצים לחיות? באיזה אופן?

מה אם נאמר לכם, גם בזמן הזה, כי יש מספיק עבור כל אחד ועבור כל אחת מכם? איננו אומרים כי זה יהיה נגיש מיד, לעיתים עליכם להשתנות כדי לממש זאת ולהבין זאת. אבל מה אם נאמר לכם, שיש מספיק? אנו אומרים זאת, לא רק שואלים. מה אז משתנה בתוככם? אילו חומות מתפרקות בתוככם כאשר אתם מבינים שיש מספיק, וכי אתם ראויים להביע את עצמכם בדיוק כפי שאתם? האם אתם מוכנים לכך? האם אתם מסכימים?

זה מה שאנו מבקשים לומר במסר זה: ראו את התמונה הרחבה כפי שהיא באמת. מתוך זה חזרו פנימה אל תוך עצמכם, העמיקו ריפוי ושינוי פנימי, כך שהאהבה תמשיך להיות בעלת הבית שלכם. כלומר, תאהבו יותר ויותר את מי שאתם, תנו לאהבה יותר מקום, וכך העולם שלכם, זה האישי וזה הקולקטיבי, ימשיך להשתנות.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו, אם כך שלום.

טוהר.

2 מחשבות על “שלטון האהבה”

 1. ורד גולדשלגר

  אחד ה_תקשורים העוצמתיים ביותר!
  נותן כוח
  אמונה
  אמון
  והמון המון אהבה!
  ישר ללב
  כמו זריקת מרץ העוזרת לי
  ללכת בדרך ולפעול להיות בדיוק מי שאני רוצה להיות בלי לוותר עלי!
  תודה רבה???

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

10 דק' קריאה
מה מתהווה בזמן הזה? מה משתנה בזמן הזה? מה חוזר לאחור בזמן הזה? ומה מתפתח? טוהר מדברים בתקשור החדש על ארבעת ההיבטים של המציאות, כלומר על ארבע התנועות המתקיימות. זה התקשור האחרון לשנת 2020, שיהיה רלבנטי לזמן הזה ולזמנים אשר יבואו
18 דק' קריאה
מה נחשף בתקופה הזו? מה מתרפא? טוהר מדברים על ארבעה יסודות בתודעה שלנו – פחד, שליטה, בושה וחמדנות – וארבעת קרני האלוהות שעוזרות לנו לרפא אותם
12 דק' קריאה
תקשור זה נמסר בזמן ירח מלא, וטוהר מתייחסים אליו באופן מפתיע. הם מדברים על טיבם של הזמנים האלה, מסבירים למה אפשר לצפות, מזכירים לנו למה להתחבר ומה מחכה בעומק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546