תקשוידאו עם טוהר על הגלים האנרגטיים

מרגישים את העוצמה של הלגים האנרגטיים, השוטפים את העולם שלנו? מרגישים את ההצפה, את הזעזוע, את ההתמודדות עם חלקים שונים בעצמנו ובאחרים? אם כך, צפו בתקשור
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

מרגישים את העוצמה של הלגים האנרגטיים, השוטפים את העולם שלנו? מרגישים את ההצפה, את הזעזוע, את ההתמודדות עם חלקים שונים בעצמנו ובאחרים? אם כך, התקשור הזה הוא בשבילכם.

טוהר מזכירים בתקשור זה מי גורם לכל זה לקרות, מדוע זה קורה בכלל, ומהי הסיבה לאופן שבו כל זה משפיע עלינו (כמו גם לעובדה שההשפעה שונה מאדם לאדם).

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

6.5 דק' צפייה
אנו מתמודדים עם סגר ומגבלות על פעולה ותנועה. אך אנו מתמודדים עם משהו דומה גם בתוכנו, שיש לו השפעה גדולה לא פחות על חיינו. טוהר מדברים על כך בתקשור
7 דק' צפייה
בתקשור זה טוהר ממשיכים לדבר על אהבה ועל ההשפעה שלה עלינו, ומציעים במה להתמקד כדי להעמיק את נוכחותה בתוכנו ובחיינו
8 דק' צפייה
זה לא רק אור, אלא גם אהבה הנכנסת לעולמנו עוד ועוד. טוהר מתארים בתקשור זה כיצד זה משפיע עלינו וכיצד אנו יכולים לעזור לעצמנו בתהליך
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546