טוהר מסבירים את ההבדל בין אמת לבין פיתוי, וכיצד זה קשור ללוטו
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

כדאי לשים לב, היכן הרצון ללכת בכיוון מסוים בא מתחושה של בטחון, והיכן זה בא מתוך תחושה של חוסר. היכן את מרגישה, שאם תלכי בכיוון מסוים, זה ייתן לך משהו שאין לך, והיכן את מרגישה, שאם תלכי בכיוון מסוים, זה יעזור לך להגשים את עצמך, זה יעזור לך לגלות את עצמך. אם דבר מה אמור לעזור לך לגדול, או אמור לתת לך משהו שאין לך, זה ההבדל בין בחירה נכונה לבין פיתוי. פיתוי, בסופו של דבר, הוא כשאת מגשימה חלק מסוים בעצמך, ומזניחה חלק אחר. צריך להיות רגישים למה אתם מרגישים כשאתם עומדים מול בחירות מסוימות.

אם אתה הולך למלא לוטו מתוך תחושה שזה ייתן לך משהו שאין לך, תחושת בטחון, שקט, שזה יעשה לך חיים יותר טובים, אתה בבעיה. חיים טובים או חיים לא טובים זה לא עניין של כמה כסף יש לך, זה עניין של איך אתה מרגיש עם עצמך. אם אדם הולך למלא טוטו מתוך רצון לגדול ולהתפתח, מתוך ידיעה שכסף לא הולך לפתור לו את הבעיות, ושבמובן מסוים הוא אולי הולך להחריף לו בעיות מסוימות, זה משהו אחר.

התקבל בתקשור שנערך ב-25 לדצמבר 2001

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

1.1.21, יום שישי, 11:00-13:30

מתחילים שנה עם טוהר וחברים

המפגש השנתי שלנו בו טוהר ידברו על האנרגיה של השנה החדשה, על הנושאים העיקריים שכדאי לנו לעסוק בהם ומה יהיו ההתמודדויות וההתפתחויות העיקריות שלנו בשנה זו. המפגש משלב תקשור של שאלות ותשובות עם המשתתפים כמו גם מדיטציה מודרכת בהנחייה של עפרה ענב, הילה וקנין, רוית חזן, שרון גל, מירב שטירן ולילך גל. המפגש יהיה אונליין. 
מחיר: 90 שקלים בהרשמה מוקדמת. 

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546