שיחה קצרה עם טוהר על החוויה שהרעים מנצחים והטובים מפסידים. זה מה שהם ענו
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
  • נראה שהאנשים הרעים כל הזמן מנצחים והטובים מפסידים, וזה כך לאורך כל ההיסטוריה.

במובן מסוים כן, הנטייה ההיסטורית היא בכיוון הזה שאת מציינת. אם זה הכרחי? בהחלט לא. העולם ממשיך להתנהג כרגיל אבל הוא הרבה פחות כרגיל ממה שרואים.

  • לאנשים כמונו אין מספיק כוח.

יש מספיק אנשים שיש להם כוח, העולם שלכם אינו כה סופני. אינו כה חסר סיכוי.

אנו מכירים היטב זמנים מסוג זה שאת עוברת, היינו בצומת הזה; חלקים רבים מהקבוצה שלנו נכחו בזמנים הללו בעבר שלך, בעבר שלנו, בכל מיני עברים. איך לומר… ההבנה העמוקה הזו של מהו כאב ומהו חורבן… אנו נדמה לנו, מזכירים את מה שיש מעבר.

עוד מוקדם להבין גם אישית וגם גלובאלית שיהיו זמנים בהם התמונה תהיה ברורה יותר עד כמה כל הרצף ההיסטורי הזה, הוא בחירה. תכנון מוקדם. סוג של התנסות משותפת לכולם. גם התכנון וגם החוויה. יש עולם שונה מהעולם הנוכחי, גם אם עכשיו העיניים חשוכות.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב- 30.04.09

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546