כיצד נטישה יכולה להשפיע עלינו? תשובה של טוהר לשאלה מספקת נקודת מבט מעניינת
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

את מנסה למלא בתוך עצמך סוג של ריקנות. יש חוויה משמעותית שמתקיימת בתוכך. היא אינה מודעת, והמקור שלה הוא גם בחיים האלה וגם בחיים קודמים. בשלב מסוים בחיים שלך נכנסת למצב, בו המציאות שלך התרוקנה ממה שהיה בה קודם. אנו מדברים בעיקר על אנשים, אך בכלל: הדרך בה הלכת, שהייתה קשורה באנשים מסוימים, נגמרה, ואת נכנסת אל תוך מצב של ריק, שבו את נמצאת לבד.

החוויה הזו הלכה והגבירה בתוכך אמונה שמשהו שעשית, הדרך שבה פעלת, והדברים אשר הצגת לעולם, לא היו תקינים. משום שמשהו לא היה בסדר, הכל נגמר. מאז, את משקיעה את האנרגיה שלך כדי שהכל יהיה בסדר, ואז שום דבר לא ייגמר יותר. כל פעם שדברים מתחילים לכאורה להיגמר, ולמעשה להשתנות, העשייה שלך גוברת, ואיתה הכעס.

את החוויה הזו עברת פעמים רבות. כשנמצאים באופן רגשי בתוך ריק, ומאבדים בו את המודעות, במקום המודעות נדבקים אל האדם פחדים. הפחדים מספרים סיפורים, וזה מה שקרה לך בפעמים רבות מתוך אותן הפעמים בהן חווית את הריק הזה. אל תוך הריק הזה נכנסו פחדים שהחלו לספר לך שאת לא בסדר. משום שלא ראית זאת התחלת להאמין להם, וכך הם התיישבו בתוכך, והם ממשיכים לספר את הסיפורים האלה גם עכשיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

17.1.21, יום ראשון, 19:30-22:30

סדנה מתוקשרת חדשה עם טוהר ושחר, שתעסוק בשמש שבפנים, כלומר באיכות אשר תהיה הדומיננטית בשנת 2021. הסדנה תשלב תקשורים של טוהר, מדיטציות וכלים נוספים, במטרה להכיר את השמש שבנפים ולעזור לנו להנות מההשפעה שלה. כך אומרים טוהר: "זה מה שאנו מבקשים לעשות בסדנה זו – לעזור, לתת יד נוספת, נקודת מבט נוספת, כך שתוכלו לא רק להכיר את השמש שבפנים, אלא גם להוות שמש לעצמכם ולאחרים. לעזור לכם להשתנות, בהחלט, ויחד איתכם, לעזור לעולם כולו להשתנות".
זו סדנה של עשר פגישות, שתתקיים אונליין, אחת לשבועיים.
מחיר: 170 שקלים לפגישה. 

מאמרים נוספים בנושא

2 דק' קריאה
מסר קצר ומעמיק של טוהר, בו הם מציגים את כאב הנטישה מנקודת מבט שונה וייחודית
30 דק' האזנה
מרגישים 'לא נעים לי' להגיד דבר, לבקש, להציע, לעשות? רוצים להשתחרר מההרגשה המעיקה והמגבילה הזו? אם כן, הפרק החדש בפודקאסט מיועד בדיוק בשבילכם
30 דק' האזנה
כל עוד אנחנו עסוקים בסליחה, אנחנו נשארים קורבנות וחסרי כוח. כדי ליצור שינוי ממשי, אנחנו צריכים ללמוד להתפייס. פודקאסט חדש על הדרך לפיוס ומדוע זה בכלל חשוב
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546