כיצד נטישה יכולה להשפיע עלינו? תשובה של טוהר לשאלה מספקת נקודת מבט מעניינת

את מנסה למלא בתוך עצמך סוג של ריקנות. יש חוויה משמעותית שמתקיימת בתוכך. היא אינה מודעת, והמקור שלה הוא גם בחיים האלה וגם בחיים קודמים. בשלב מסוים בחיים שלך נכנסת למצב, בו המציאות שלך התרוקנה ממה שהיה בה קודם. אנו מדברים בעיקר על אנשים, אך בכלל: הדרך בה הלכת, שהייתה קשורה באנשים מסוימים, נגמרה, ואת נכנסת אל תוך מצב של ריק, שבו את נמצאת לבד.

החוויה הזו הלכה והגבירה בתוכך אמונה שמשהו שעשית, הדרך שבה פעלת, והדברים אשר הצגת לעולם, לא היו תקינים. משום שמשהו לא היה בסדר, הכל נגמר. מאז, את משקיעה את האנרגיה שלך כדי שהכל יהיה בסדר, ואז שום דבר לא ייגמר יותר. כל פעם שדברים מתחילים לכאורה להיגמר, ולמעשה להשתנות, העשייה שלך גוברת, ואיתה הכעס.

את החוויה הזו עברת פעמים רבות. כשנמצאים באופן רגשי בתוך ריק, ומאבדים בו את המודעות, במקום המודעות נדבקים אל האדם פחדים. הפחדים מספרים סיפורים, וזה מה שקרה לך בפעמים רבות מתוך אותן הפעמים בהן חווית את הריק הזה. אל תוך הריק הזה נכנסו פחדים שהחלו לספר לך שאת לא בסדר. משום שלא ראית זאת התחלת להאמין להם, וכך הם התיישבו בתוכך, והם ממשיכים לספר את הסיפורים האלה גם עכשיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' קריאה
חשוב מאוד שנלמד להתחבר לרגשות ולהרגיש, וחשוב באותה המידה להבחין האם הרגשות שלנו מתארים את המציאות שלנו. כמה מילים על אתגר משמעותי והדרך להתמודד איתו
2 דק' קריאה
מסר קצר ומעמיק של טוהר, בו הם מציגים את כאב הנטישה מנקודת מבט שונה וייחודית
30 דק' האזנה
מרגישים 'לא נעים לי' להגיד דבר, לבקש, להציע, לעשות? רוצים להשתחרר מההרגשה המעיקה והמגבילה הזו? אם כן, הפרק החדש בפודקאסט מיועד בדיוק בשבילכם
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546