תקשור בנושא סמים פסיכודליים

"נדמה לנו שהסמים הפסיכודאליים מכניסים אתכם לעולם של אגדות שאין בהם דאגות"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

נדמה לנו שהסמים הפסיכודאליים מכניסים אתכם לעולם של אגדות שאין בהם דאגות.

– אמת ויציב.

התוצאה החברתית שלהם היא הרבה דאגה, מה יקרה אם אנשים יקחו חומר שיגרום להם לא לדאוג, ולראות את האגדתיות שיש מאחורי המציאות ובתוכה. הדאגה הזו יוצרת הרבה מאמץ למנוע מאותם חומרים להיות נגישים וחוקיים. כך יש מאמץ קבוע לשמור עליכם בגיהינום מתוך טענה שזה גן-עדן.

– יש שמשתמשים בסמים פסיכודאליים כדי לרפא טראומות. איך זה קורה?

לנו קשה לדבר על משהו שאנו לא מתמחים בו, וגם לא השותף שלנו, אבל אפשר לומר באופן כללי ופחות ממוקד ממה שאחרים יאמרו לך, שכאשר אדם נכנס לעולם של אגדה הדבר מרכך את העולם של הדאגה. הרי מהי טראומה? היא מצב שבו הגוף הרגשי ולעיתים הפיזי נפגע, בצורה כזו שהמערכת הרגשית והפיזית נכנסת לסוג של הלם. ההלם הזה, ככל שהוא חזק יותר, הוא פוגע יותר בתפקוד. למעשה, זה מצב שבו גם הדאגה הגדולה ביותר לא הצליחה למנוע את הדבר הגרוע ביותר.

הכניסה לתוך עולם של אגדה מרכת את החוויה, ומאפשרת באופן אם אפשר לומר קיצוני, לחוות את הצד השני. לקחת אדם לרגע אחד או כמה רגעים מגיהינום של ממש לגן-עדן. אז החזרה לגוף מאפשרת יותר בקלות ריפוי, משום שהחוויה הטראומטית הופכת פחות מתוחה ויותר נגישה לחשיפה ולריפוי.

זה מה שנדמה לנו אפשר לומר.

התקבל בתקשור שנערך בתל-אביב ב-28.10.06

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546