"אנו מבקשים שמכאן והלאה תזכרו שכאשר אתם חושבים על תקשור, דעו שזהו בעצם חיבור לאהבה"
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אנו נפגשים בזמן זה במטרה מסוימת, מוגדרת במידת מה, ואנו מבקשים לומר מספר מילים בתור התחלה.

אנו כאן במטרה לסייע להתחבר אל המימד שנסתר מהעין, אל אלו המלווים אתכם, אל מה שבני אדם מגדירים בתור תקשור. אנו רואים את הפחדים המדברים, הנוכחים בתוך הגוף, ביחס לאותה תקשורת, ואנו ראשית מבקשים להזכיר כי אהבה היא זו המקיפה אתכם. לא יותר מכך ולא פחות מכך.

מעבר למילים של בני אדם – ישויות כאלה ואחרות, נשמות כאלה ואחרות, מדריכים או לא מדריכים – זו אהבה המקיפה אתכם. המפגש הזה נועד במטרה לעזור להתחבר מעט יותר אל אותה אהבה.

זו אהבה ממנה אתם באים, זו אהבה אליה אתם קשורים וזו אהבה שאתם מפחדים ממנה. מפחדים להפגע בעקבותיה, מפחדים לאבד את מה שאתם מכירים, להתמודד עם דברים קשים, בגלל שאתם מעמיקים את הקשר עם אותה אהבה.

אך אהבה איננה פוגעת, אהבה איננה מפרידה, היא איננה מסכסכת, היא איננה לוקחת. אהבה נותנת, אהבה מאפשרת, אהבה תומכת. זו מהותה של אהבה וזו מהות שבמידת מה שכחתם.

אתם זוכרים יותר, חווים יותר, מחוברים יותר אל הרבדים מהם אתם באים והדבר הזה הפך להיות מאיים ומורכב. אך למעשה זוהי יותר מכל חזרה אל הטבע האמיתי שלכם, להזכר מחדש במי אתם, כך שבמובן מסוים אפשר לומר שתקשור הוא דרך לחזור ולדבר עם מי שאתם באמת.

לכן בתוך הזמן הזה שבו אנו נפגשים, בשיחה הזו על אהבה, אנו מבקשים שמכאן והלאה תזכרו שכאשר אתם חושבים על תקשור, דעו שזהו בעצם חיבור לאהבה.

אהבה אפשר להרגיש באותה מידה שאפשר להרגיש מהו פחד. כל שנותר הוא לסמוך על עצמכם שאתם זוכרים מהי אהבה ויותר מכך לזכור את מהותה האמיתית של אהבה. כאשר הפחד מדבר בפנים, הוא מבקש להשאיר אתכם מבודדים, נפרדים, בתוך התרדמת המאפיינת את החיים בגוף".

התקבל בתקשור שנערך בתל אביב ב-14.5.2014

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

8 דק' צפייה
אי הוודאות שבו אנו חיים לא עתיד להשתנות, ולפי טוהר, יש לו תפקיד חשוב בשינוי שאנו עוברים. בתקשור זה טוהר מסבירים את השינוי הזה ומה יכול לעזור לנו בתהליך
10 דק' קריאה
קניות, טלוויזיה, רכילות, כסף ותלות הם מהדברים שכל איש רוח אמור להימנע מהם או להיפטר מהם. אבל אם אנחנו מנסים לחיות כך, אנחנו מפספסים את הדברים החשובים של החיים
השכל הוא כלי חשוב במיוחד, שיכול לעזור רבות בתהליך ההתפתחות שלנו. אך באותה המידה, אם לא נהיה בתשומת לב, הוא ימשיך להיות הסוהר שלנו וימנע מאיתנו התפתחות של ממש
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546