"אנו מבקשים שמכאן והלאה תזכרו שכאשר אתם חושבים על תקשור, דעו שזהו בעצם חיבור לאהבה"

אנו נפגשים בזמן זה במטרה מסוימת, מוגדרת במידת מה, ואנו מבקשים לומר מספר מילים בתור התחלה.

אנו כאן במטרה לסייע להתחבר אל המימד שנסתר מהעין, אל אלו המלווים אתכם, אל מה שבני אדם מגדירים בתור תקשור. אנו רואים את הפחדים המדברים, הנוכחים בתוך הגוף, ביחס לאותה תקשורת, ואנו ראשית מבקשים להזכיר כי אהבה היא זו המקיפה אתכם. לא יותר מכך ולא פחות מכך.

מעבר למילים של בני אדם – ישויות כאלה ואחרות, נשמות כאלה ואחרות, מדריכים או לא מדריכים – זו אהבה המקיפה אתכם. המפגש הזה נועד במטרה לעזור להתחבר מעט יותר אל אותה אהבה.

זו אהבה ממנה אתם באים, זו אהבה אליה אתם קשורים וזו אהבה שאתם מפחדים ממנה. מפחדים להפגע בעקבותיה, מפחדים לאבד את מה שאתם מכירים, להתמודד עם דברים קשים, בגלל שאתם מעמיקים את הקשר עם אותה אהבה.

אך אהבה איננה פוגעת, אהבה איננה מפרידה, היא איננה מסכסכת, היא איננה לוקחת. אהבה נותנת, אהבה מאפשרת, אהבה תומכת. זו מהותה של אהבה וזו מהות שבמידת מה שכחתם.

אתם זוכרים יותר, חווים יותר, מחוברים יותר אל הרבדים מהם אתם באים והדבר הזה הפך להיות מאיים ומורכב. אך למעשה זוהי יותר מכל חזרה אל הטבע האמיתי שלכם, להזכר מחדש במי אתם, כך שבמובן מסוים אפשר לומר שתקשור הוא דרך לחזור ולדבר עם מי שאתם באמת.

לכן בתוך הזמן הזה שבו אנו נפגשים, בשיחה הזו על אהבה, אנו מבקשים שמכאן והלאה תזכרו שכאשר אתם חושבים על תקשור, דעו שזהו בעצם חיבור לאהבה.

אהבה אפשר להרגיש באותה מידה שאפשר להרגיש מהו פחד. כל שנותר הוא לסמוך על עצמכם שאתם זוכרים מהי אהבה ויותר מכך לזכור את מהותה האמיתית של אהבה. כאשר הפחד מדבר בפנים, הוא מבקש להשאיר אתכם מבודדים, נפרדים, בתוך התרדמת המאפיינת את החיים בגוף".

התקבל בתקשור שנערך בתל אביב ב-14.5.2014

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546