טוהר מסבירים בתקשור זה מהו אוטיזם, מה הדבר בא ללמד אותנו על עצמנו, וכיצד אפשר להגיע לממדים בהם נמצאים אלו שיש להם אוטיזם

מהי המשמעות של אוטיזם, מה גורם לכך ומה אפשר ללמוד מזה?

"אנו נתחיל ונאמר כי אוטיזם זו תופעה המאפיינת נשמות אשר ביקשו לחוות עיוות מהו ובכך גם ללמד אנשים עיוות מהו. ליתר דיוק נאמר כי אתם חיים בעולם הנחשב נורמאלי ואז מגיעים אל העולם הזה כאלה הנחשבים ללא-נורמאליים, אך הם למעשה באים לערער על המוסכמות שלכם ביחס למהו נורמאלי ומהו לא נורמאלי, ולעזור לכם לראות את הדברים מנקודת מבט רחבה יותר, גמישה יותר.

"אנו נאמר זאת כך: מדובר במבנה נפשי ואנרגטי שונה, כזה שאכן יכול להגיע עם אתגרים שונים הקשורים בהשתלבות בסביבה. אלו לרוב אנשים אשר החיבור שלהם לממדים אחרים יהיה חזק יותר מהחיבור לממד זה, ולכן הם עשויים להיראות כאילו הם לא ממש כאן, בעולם בו אתם נמצאים.

"יש היכולים לטייל איתם, אל המקומות בהם הם נמצאים, באופן תודעתי, וכך ליצור איתם תקשורת עמוקה ורחבה יותר, אך לשם כך נדרשת גמישות תודעתית רבה; על האדם העושה זאת לוודא כי הוא מחובר אנרגטית היטב לאדמה זו לפני שהוא יוצא לטיול שכזה, שכן בחלק מהמקרים, מדובר בהוויות שנמצאות בממדים רחוקים מאוד, שהחזרה מהם אל ממד זה עשויה להיות מאתגרת.

"מעבר לכך אנו נאמר, שאין כאן עניין של אשמה, כפי שהורים שונים עשויים להרגיש כאשר הילד שלהם מתברר כבעל אוטיזם. יש כאן שיעור, בהחלט, ועם כל הקושי שהדבר עשוי להביא איתו, זה אינו עונש, ואין כאן אשמה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546