תקשור חשוב של דן נחל גרשינסקי, שיעזור לכם להתמודד טוב יותר עם שינויים בחיים ולדעת איזו הכוונה אפשר לקבל מהרוח (ואיזו לא)

באפריל 2020 הייתי אמור להנחות, לראשונה, סדנה מתוקשרת בחו"ל. ליתר דיוק, בגלסטנברי, אנגליה. זו אמורה היתה להיות סדנה משולבת בביקור באתרים מיסטיים, הקשורים בסיפורי ארתור ומרלין הקוסם וגבירת האגם והפיות, ובהתאם השם של אותה הסדנה: "מסע אל הקסם שבפנים".

חודש קודם לכן נכנסו לסגר הראשון, והסדנה הזו לא יצאה אל הפועל. מאז עברו שנתיים, הרצונות שלי משתנים ומתגבשים מחדש, ואין בי כיום רצון להנחות סדנה בפורמט הזה. אך השאלה מדוע זה כמעט קרה ואז לא קרה; מדוע, למרות העידוד המפורש שקיבלתי מהרוח לעשות את הסדנה, היא לא התרחשה; השאלה הזו ממשיכה לנקר בי.

באחרונה הייתי בפגישת תקשור אצל דן נחל גרשינסקי, שחלקכם בוודאי מכירים. שאלתי בתקשור את השאלה הזו, וקיבלתי תשובה חשובה. כזו שאפשר ללמוד ממנה הרבה על תוכניות שמתבטלות ומשתנות, ועל מה אפשר לצפות לקבל מהרוח בבואנו לתכנן תוכניות. הנה התשובה:

"אנחנו נזכיר שבני אדם, בין השאר, מתפתחים בעיקר דרך בחירות. לבחירות של בני אדם, לכוונות שלהם, יש השפעה יסודית על החיים שלהם. לרוח, הרבה פעמים, יותר חשובה הבחירה מאשר התוצאה הסופית.

"אם לא הייתם עושים את כל המהלך הזה, היה נחסך מכם הרבה. אם תחשוב על כל התכנון וההתרגשות והמוכנות והרצון והכוונות שאתה שמת וכל המשתתפים שמו, כל אחד בדרכו, אתה תראה שגם אם הסדנה, במובן הפיזי שלה, בוטלה בגלל מהלך עולמי שהיה רחב וגדול מכם, הרי שהחיים של אותם משתתפים השתנו. אולי לא בשינויים דרסטיים, גדולים מאוד, אבל כל כוונות הלב שהם שמו עד אותו רגע, השפיעו על מהלך החיים שלהם מאותו רגע והלאה. הם  שינוי משהו, וזה השפיע על המסלול הרוחני שלהם, על החיבור שלהם לעצמם ולרוח, על המוכנות שלהם ללכת עם עצמם עד הסוף מבלי לדעת לאן זה יוביל, ללכת אל הלא נודע. זה מה שחשוב מנקודת המבט של הרוח כשאתם עושים את התהליכים הזה.

"האמירה של הרוח שטוב ללכת בכיוון מסוים לא אומרת בהכרח אם יתממש או לא יתממש בהכרח כתוצאה סופית, אלא שבמובן רחב עדיף לכם לעשות את הבחירה הזו. הבחירה פותחת לכם, היא מחברת אתכם. במובן הזה, קרה המון, וטוב שכך".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

מוצ"ש, 28.5.22, 20:00-22:00 * אונליין

מפגש רביעי בסדרת מפגשי התקשור לשנת 2022, היא שנת "הגילוי האלוהי". טוהר מעבירים במפגשים אלה את נקודת המבט שלהם על החיים, על האופן בו הכל עובד. הם עוזרים לנו לגלות את מה שכדאי לנו לגלות על עצמנו ובכלל, לכתוב מחדש את עשרת הדיברות. 
100 שקלים למפגש, 70 שקלים למנויי טוהר+.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

3 דק' קריאה
אם אתם מוטרדים מריסוסים שמתרחשים בשמים (או מדברים אחרים שעושים לנו), כדאי לכם לקרוא מה טוהר אומרים על הנושא
5 דק' קריאה
מה זה אומר, לחיות מתוך חגיגה? טוהר שופכים אור על מושג חדש שהם משתמשים בו, מידע הלקוח מתוך סדרה של תקשורים בנושא זה
5 דק' קריאה
מהיכן טוהר מגיעים, מה המטרה שלהם בתקשורת איתנו ומה כדאי לנו ללמוד, יותר מכל דבר אחר. טוהר עונים על כל זה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546