טוהר עונים על השאלה "כיצד אנו יכולים להשפיע לטובה על הבריאות שלנו". כדאי לקרוא
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

– כיצד אנו יכולים להשפיע לטובה על הבריאות שלנו?

"גורמים שונים משפיעים על הבריאות שלכם, בהחלט. חלקם גם משפיעים על הבריאות של הגוף, בהחלט. האם אתם מוכנים לראות את ההבדל בין השניים?

"הבריאות שלכם היא של ההוויה שלכם, והיא תמיד בריאה. היא יכולה להשתנות, אך היא תמיד בריאה. ישנה הבריאות של הגוף שלכם, והיא איננה תמיד יציבה – היא מושפעת מגורמים שונים, חלקם תלויים בכם ואחרים לא, כמו ממד הזמן המשפיע לעיתים על תפקודי הגוף.

"אם אתם רוצים להשפיע על בריאות הגוף, הרי שאנו מציעים לשים לב אליו, להקשיב לו. ללמוד לזהות מה הוא צריך, מה הוא מבקש, מה הוא מנסה לומר לכם. התייחסו אל הגוף כאל חבר לדרך, ונהלו איתו מערכת יחסים שיש בה כבוד, שיש בה הקשבה, שיש בה עניין והתעניינות. כאשר אתם מנהלים באופן הזה את מערכת היחסים – עם הגוף וגם עם עצמכם – אתם יוצרים תנאים המאפשרים לבריאות להיות. ככל שאתם מתעלמים, מרחיקים, לא מכבדים ולא מקשיבים ולא נענים – לעצמכם ולגוף שלכם – כך אתם יוצרים תנאים המאפשרים לבעיות שונות להתפתח".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

1.1.21, יום שישי, 11:00-13:30

מתחילים שנה עם טוהר וחברים

המפגש השנתי שלנו בו טוהר ידברו על האנרגיה של השנה החדשה, על הנושאים העיקריים שכדאי לנו לעסוק בהם ומה יהיו ההתמודדויות וההתפתחויות העיקריות שלנו בשנה זו. המפגש משלב תקשור של שאלות ותשובות עם המשתתפים כמו גם מדיטציה מודרכת בהנחייה של עפרה ענב, הילה וקנין, רוית חזן, שרון גל, מירב שטירן ולילך גל. המפגש יהיה אונליין. 
מחיר: 90 שקלים בהרשמה מוקדמת. 

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
יש כל מיני סיבות שמניעות אנשים לעשות ברית מילה. בפרק הזה אני ממדבר על אותן סיבות ובעיקר על הסיבה הפרדוקסלית מכולן: למנוע מהילד להיות חריג
4 דק' קריאה
התקשור הזה מיועד לכל מי שמתקשה להתמודד עם צלילים וקולות, לכל מי שמתמודד על קושי בוויסות חושי-שמיעתי, ולכל מי שעוסק בצלילים למטרות ריפוי
1 דק' קריאה
מה גורם לגלי חום בגיל המעבר ומה יכול להתרחש לאחר שהם מסתיימים? טוהר מתייחסים לכך בתקשור זה
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546