מסר קצר ומעמיק של טוהר, בו הם מציגים את כאב הנטישה מנקודת מבט שונה וייחודית
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

"כאשר ישנה נטישה, חשוב להבין, ישנה קריעה מתוך האחד. הקריעה מיתרגמת בחוויה האנושית לחוויה של נטישה, אך קריעה היא דרך אחרת, מדויקת יותר מנקודת המבט שלנו, להגדיר זאת ולתאר זאת.

"הנטישה היא הביטוי הרגשי של הקריעה, אך לקריעה ישנם ביטויים נוספים, שהם אינם רגשיים.

"לקריעה יש ביטויים של עזיבה, של תבוסה, של הרפיה במקום בו אמורה להיות תנועה. קריעה מתבטאת בהעדר קשר עם הבריאה, עם האחדות, היא מתבטאת בבלבול ובאובדן דרך.

"קריעה מתבטאת בהעדר מקורות מזינים של אור, היכולים להשפיע גם על תפקודים פיזיים. היא מתבטאת לעיתים בקרעים המופיעים בגוף פיזי ממש, המבקשים להזכיר קרעים אנרגטיים, תודעתיים, אשר החלו את הכל".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

30 דק' האזנה
מרגישים 'לא נעים לי' להגיד דבר, לבקש, להציע, לעשות? רוצים להשתחרר מההרגשה המעיקה והמגבילה הזו? אם כן, הפרק החדש בפודקאסט מיועד בדיוק בשבילכם
30 דק' האזנה
כל עוד אנחנו עסוקים בסליחה, אנחנו נשארים קורבנות וחסרי כוח. כדי ליצור שינוי ממשי, אנחנו צריכים ללמוד להתפייס. פודקאסט חדש על הדרך לפיוס ומדוע זה בכלל חשוב
שעה וחצי צפייה
מה התפקיד של הרגשות שלנו? מדוע כדאי לנו להרגיש אותם מחדש? ומה עושים איתם? על כל זה ועוד במפגש אינטרנטי זה, המשלב תקשור של טוהר והרבה שאלות ותשובות עם המשתתפים
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546