תקשור חשוב על בחירות הנשמה, על המסע שלנו בעולם הזה, ועל הקשר שבין עוצמה וצמצום

בתקשור יום הולדת שהכנתי טוהר הסבירו דבר מה לגבי מסע הנשמות.

הם אמנם נתנו מידע ייחודי למקבלת התקשור, אבל הם שילבו בו מידע שיכול להסביר משהו לגבי האופן שבו הכל עובד. הנה:

"זה אינו דבר שניתן לעשותו במרחבי האין-קץ של הנשמה. אין עוצמה באותם המרחבים, משום שאין חולשה. אין היררכיה וגם לא פרספקטיבה, ואי אפשר להיות כך משום שאי אפשר להיות אחרת. אפשר בהחלט לומר כי לכל נשמה ישנה הזהות האנרגטית שלה, הדגשים שלה מתוך המכלול, אך חוויה של מימוש עוצמה וביטוי שלה, זה דבר מה שניתן לחוות רק בעולם פיזי זה. רק בעולם בו יכולה להיות חולשה, רגשית או פיזית או גם יחד, יכולה להיות חוויה ומציאות של עוצמה.

"כאשר בחרה הנשמה לבוא לעולם פיזי זה פעם נוספת, היא ביקשה לחוות את העוצמה הזו, ולגלות כיצד היא פורצת מתוך המקום המצומצם, הסגור, שוטפת מעליה עוד ועוד גבולות ואיסורים, והופכת להיות חזות הכל.

"לכן בחרה הנשמה לבוא לעולם – לסביבה, למשפחה – שיש בה גבולות ברורים של אסור ומותר. לכן בחרה הנשמה לחוות צמצום בכל הרבדים ובכל המובנים. היא בחרה לחוות צמצום בתור נקודת מוצא, בתור חוויה שתהווה את הבסיס למסע ההתפתחות – כך, מתוך חוויה והפנמה של צמצום, יכולה לחוות הנשמה פריצה. מתוך חוויה ומציאות של חולשה, יכולה הנשמה לחוות את ביטוי העוצמה. כך יכול להיווצר מסע התפתחות, כזה המתחיל בנקודה אחת ומגיע, עוד ועוד, לנקודה אחרת, במורד הדרך".

רוצים להתייעץ עם טוהר על נושאים שמעסיקים אתכם ובעיות שאתם מתמודדים איתן? היכנסו לכאן לקבל פרטים על האפשרויות השונות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546