טוהר מדברים בתקשור הזה על חמלה – מסבירים מדוע היא חשובה כל כך בעולם שמבוסס על תחרות, מלחמה וכיבוש, ואילו תפיסות שגויות יש לנו ביחס לחמלה
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

אמש התחלתי להנחות לראשונה את סדנת "השמש שבפנים", סדנה מתוקשרת של 10 פגישות, בה טוהר יעבירו תהליכי התפתחות דרך השמש שבתוך כולנו.

במפגש הראשון הם דיברו, בין השאר, על כך שהם יעזרו לנו במהלך הסדנה להכיר ולעבוד עם קרניים שונות של השמש, אשר לכל אחת מהן איכות שונה. בפעם זו הם התמקדו בקרן החמלה, והסבירו כי מנקודת המבט שלהם היא הקרן המשמעותית ביותר, הנדרשת ביותר בעולמנו.

בתקשור הם מדברים על הקרן הזו ועל הסיבה שהיא נחוצה כל כך – על העולם שהתרגל לחיות תחת כיבוש ותוך שימוש בכוח, על תחרות ומלחמה, ועל התפיסה השגויה שיש לנו ביחס לחמלה, הגורמת לנו להתרחק ממנה מבלי שיש לכך סיבה.

שימו לב כי בסיום התקשור הם מתחילים בהנחיה של מדיטציה, אך היא אינה חלק מההקלטה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

7 דק' צפייה
עלינו ללמוד מחדש את הגישה שלנו לעצמנו, כדי שנוכל לחיות טוב יותר בתקופה זו ובכלל. טוהר מסבירים זאת בתקשור מצולם זה
במציאות בה יש לחץ גובר על אנשים להתחסן, טוהר מבקשים לעזור לנו ליצור שיתוף פעולה במקום מחלוקת
6 דק' צפייה
מי אנו הופכים להיות? טוהר מתעכבים על השאלה הזו, בתקשור זה, מזוית מפתיעה ולא צפויה (ובו בעת מאוד מתבקשת)
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546