המסרים של טוהר מכוונים אותנו להיכנס פנימה. המפתחות לשינויים שאנו רוצים מסתתרים ברבדים הנסתרים שלנו

ישנן דרכים שונות לתקשר וישנם סוגים שונים של מסרים. ישנם כאלה המתקשרים עם העולם הבא ומביאים מסרים מהמתים; אחרים מתקשרים עם העבר והעתיד של האדם, ומספרים לו מי הוא היה ומי הוא עשוי להיות; ויש את טוהר, שהמסרים שהם מביאים מגיעים מעולם הפנימי שלנו.

מה זה אומר בעצם?

נקודת המוצא המנחה אותי במסע הרוחני שלי ועליה מתבססים (גם) המסרים של טוהר אומרת שאנו יוצרים את המציאות שלנו. כל חלקיה, המשמחים והכואבים, נוצרים על ידינו.

היצירה הזו נעשית רובה ככולה שלא במודע. איך זה עובד? אנו משדרים לעולם אנרגיה המורכבת מרגשות, מחשבות ותשוקות, המושכת אל המציאות שלנו אנשים, מצבים והזדמנויות. הוסיפו לתערובת גם את השיעורים שהנשמה שלנו תכננה ללמוד בתקופת החיים הזו, כמו גם את הקארמה שלנו, כלומר המטען הרגשי שאנו מביאים איתנו מתקופות חיים קודמות, והכל ביחד יוצר את החיים שלנו כפי שהם.

מינוס בחשבון הבנק, מריבות בזוגיות, חוסר תקשורת עם ההורים ו/או הילדים, חוסר הערה מצד הבוס שלנו, עודף משקל, בעיות בריאות שונות, כל אלה הם רק דוגמאות לאתגרים שהמקור שלהם הוא בתוכנו.

כאשר אני כותב 'בתוכנו' אני מתכוון לרוב לתת המודע, המכיל את עיקר הזכרונות, האמונות והרגשות הכואבים שלנו.

כאשר אני רוצה לשנות את המציאות החיצונית שלי ולהתפתח בה, אני תמיד חוזר פנימה במטרה לבדוק מה בתוכי, בתת המודע שלי, יוצר את המציאות כפי שהיא.

זו בדיוק ההתמחות של טוהר: הם מביאים נקודת מבט רחבה ועמוקה על עולמנו הפנימי ומכוונים אנשים לחלקים הזקוקים לריפוי כדי שהמציאות בחוץ תשתנה.

בין אם אנו רוצים לתקשר עם המדריכים שלנו או לעבוד במקצוע אחר, המפתחות לשינויים הללו נמצאים בתוכנו. טוהר מאירים בדרכם הייחודית נתיב שיעזור לנו לראות היכן מסתתר אותו מפתח מיוחל, ומכוונים אותנו בצעדים הבאים במסע.

רוצים פרטים לגבי תקשור פרטי? כאן תוכלו לקבל פרטים אודות תקשור במייל ותקשור בפגישה מלאה. אפשר גם לדבר איתי בטלפון, 054-4226546.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546