המסרים של טוהר מכוונים אותנו להיכנס פנימה. המפתחות לשינויים שאנו רוצים מסתתרים ברבדים הנסתרים שלנו
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter
שיתוף ב telegram
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook

ישנן דרכים שונות לתקשר וישנם סוגים שונים של מסרים. ישנם כאלה המתקשרים עם העולם הבא ומביאים מסרים מהמתים; אחרים מתקשרים עם העבר והעתיד של האדם, ומספרים לו מי הוא היה ומי הוא עשוי להיות; ויש את טוהר, שהמסרים שהם מביאים מגיעים מעולם הפנימי שלנו.

מה זה אומר בעצם?

נקודת המוצא המנחה אותי במסע הרוחני שלי ועליה מתבססים (גם) המסרים של טוהר אומרת שאנו יוצרים את המציאות שלנו. כל חלקיה, המשמחים והכואבים, נוצרים על ידינו.

היצירה הזו נעשית רובה ככולה שלא במודע. איך זה עובד? אנו משדרים לעולם אנרגיה המורכבת מרגשות, מחשבות ותשוקות, המושכת אל המציאות שלנו אנשים, מצבים והזדמנויות. הוסיפו לתערובת גם את השיעורים שהנשמה שלנו תכננה ללמוד בתקופת החיים הזו, כמו גם את הקארמה שלנו, כלומר המטען הרגשי שאנו מביאים איתנו מתקופות חיים קודמות, והכל ביחד יוצר את החיים שלנו כפי שהם.

מינוס בחשבון הבנק, מריבות בזוגיות, חוסר תקשורת עם ההורים ו/או הילדים, חוסר הערה מצד הבוס שלנו, עודף משקל, בעיות בריאות שונות, כל אלה הם רק דוגמאות לאתגרים שהמקור שלהם הוא בתוכנו.

כאשר אני כותב 'בתוכנו' אני מתכוון לרוב לתת המודע, המכיל את עיקר הזכרונות, האמונות והרגשות הכואבים שלנו.

כאשר אני רוצה לשנות את המציאות החיצונית שלי ולהתפתח בה, אני תמיד חוזר פנימה במטרה לבדוק מה בתוכי, בתת המודע שלי, יוצר את המציאות כפי שהיא.

זו בדיוק ההתמחות של טוהר: הם מביאים נקודת מבט רחבה ועמוקה על עולמנו הפנימי ומכוונים אנשים לחלקים הזקוקים לריפוי כדי שהמציאות בחוץ תשתנה.

בין אם אנו רוצים לתקשר עם המדריכים שלנו או לעבוד במקצוע אחר, המפתחות לשינויים הללו נמצאים בתוכנו. טוהר מאירים בדרכם הייחודית נתיב שיעזור לנו לראות היכן מסתתר אותו מפתח מיוחל, ומכוונים אותנו בצעדים הבאים במסע.

רוצים פרטים לגבי תקשור פרטי? כאן תוכלו לקבל פרטים אודות תקשור במייל ותקשור בפגישה מלאה. אפשר גם לדבר איתי בטלפון, 054-4226546.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

 › אני רוצה להגיב

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

ימי שלישי, 19:30-22:30

חופש להיות

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. קבוצה פעילה הנפגשת אחת לשבוע אליה אפשר להצטרף.
מחיר: 170 שקלים לפגישה

מאמרים נוספים בנושא

6.5 דק' צפייה
אנו מתמודדים עם סגר ומגבלות על פעולה ותנועה. אך אנו מתמודדים עם משהו דומה גם בתוכנו, שיש לו השפעה גדולה לא פחות על חיינו. טוהר מדברים על כך בתקשור
2 דק' קריאה
איך ללמוד לתקשר? מה צריך כדי לתקשר טוב יותר? טוהר מציעים נקודת מבט רגשית על הנושא
7 דק' צפייה
בתקשור זה טוהר ממשיכים לדבר על אהבה ועל ההשפעה שלה עלינו, ומציעים במה להתמקד כדי להעמיק את נוכחותה בתוכנו ובחיינו
גלילה למעלה
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות:

או פשוט חייגו:
054-4226546