תהליך השינוי שאנו עוברים חושף תהומות ומעמקים שלא צפינו אותם. יש בתהליך לא מעט שימחה אך גם קושי וכאב

שמים נפתחים – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אנו נתחיל ראשית לומר כמה דברים לגבי הזמנים הללו ומה שמתחולל באמת בעולם הזה שאתם נמצאים בו.

אמרנו בהקדמה למפגש זה, שהשמים נפתחים. גם הזכרנו שהם נפתחים במעמקים. כלומר, ישנו היפוך בסדר שבו העולם עובד. יש לכך הוכחות מדעיות מסוימות, ויותר מכך עדויות רגשיות לעובדה שהעולם הזה מפסיק לפעול לפי החוקים שהוא פעל לפיהם עד כה. אתם נכנסים למערכת חוקים חדשה.

כאשר השמים נפתחים, וכאשר אלו נפתחים מתוך המעמקים שלכם, המשמעות של העובדה הזו היא עירוב חריג ויוצא דופן של עולמות, שבדרך כלל אינם נפגשים זה עם זה בעולם הזה. אם תרצו, אפשר לומר שאלו רגשות עליונים ורגשות תחתונים שמאבדים את הזהויות הופכים להיות אחד. העליון יורד לתחתון וזה שהוא מוגדר כתחתון פתאום מקבל שיתוף פעולה מצד מקומות פחות צפויים.

האהבה מתגלה במקומות בהם נמצאים הפחדים, החמלה נחשפת במקומות של כאב עצום וגדול עד מאוד. כל תשומת הלב בעולם הזה שבו אתם חיים מוקדשת כעת למקומות הללו בדיוק – היכן שהכאב הוא עצום, והיכן שמי שמגדיר את עצמו עליון נוטה להתעלם מהם. המקומות התחתונים האלה, במעמקים שלכם, מדינות שלמות לעיתים, ערים, אנשים רבים, שהעולם הזה שבו אתם חיים מתיימר לייצג ונהנה לשכוח.

הזעזועים עוד לא פסקו. הם עוד צפויים להימשך, משום שהפעולה הזו של פתיחתם של השמים מתוך המעמקים עוד לא תמה. היוצרות צריכים להתהפך. אם אפשר לומר זאת מבחינה פוליטית, נדמה שלנו שאלו אשר צריכים לקבוע את האופן שבו התרבות הזו מתפתחת צריכות להיות דווקא המדינות שנהוג לקבוע בעבורן.

המנהיגים אשר נוטים להנהיג את העולם הזה בכיוונים לא בהכרח בריאים יידרשו לתת יותר ויותר תשומת לב אל המקומות שאתם אוהבים להתעלם מהם. אנו מציעים שתעקבו אחר הדפוסים אשר מתקיימים בקנה מידה גלובאלי. מזג האוויר הוא למעשה הביטוי של מצב הרגש של הפלנטה הזו. זה, נדמה לנו, הולך לחשוף דפוסים מעניינים מאוד באופן שבו אתם כבני אדם חיים ופועלים. כתרבות, כשיתוף פעולה בין קבוצות, ובעיקר במקומות בהן הקבוצות נלחמות זו בזו. החמלה תדרש במקומות שבו הכאב הוא עצום. והיכן שאין חמלה, עשוי להיווצר כאב עצום.

ניסוי רחב היקף

עכשיו, מהם שמים ומהם המעמקים. שמים במטאפורה שלנו הם אינם האהבה. השמים במטאפורה שלנו הם המקום של החשיבה הגבוהה.

כאשר אתם מתייחסים לאלוהים או לישויות, אתם נוטים לייחס את הכוחות הללו למקום גבוה. ככלל, ההתייחסות שלכם בעולם שבו אתם חיים בונה את הדברים תמיד לגובה. הבסיס הוא הפחות חשוב, אם כי הוא משמעותי מאוד. זה שהוא למעלה, שהוא גבוה, שם קורים הדברים המעניינים, שם נקבעים הדברים, למרות שהמקום הגבוה תלוי כל כולו במה שמתחולל בבסיס.

אנחנו, אם תרצו למצוא אותנו, בכלל לא נמצאים בשמים. אנחנו נמצאים באדמה. אנו נאמר זאת כך, מי שרוצה להפוך להיות מתקשר לא צריך לפתוח את העין השלישית, הוא צריך לפתור ולפתוח את צ'אקרת הבסיס שלו. צ'אקרת הכתר, הנתפסת כמי שקושרת אדם אל עולמות עליונים וממדים אחרים, זו המאפשרת תקשורת עם כל מה שיש, אינה יכולה לעשות זאת ואינה יכולה לפעול אם צ'אקרת הבסיס תהיה סגורה. כך שאם אתם רוצים באמת לפתח יכולות גבוהות יותר, לכו ותמצאו את המפתח לכך בבסיס שלכם. ביום יום, בעולמות של הרגש ובעולמות של מה שאתם מרגישים כהשרדות, מה שאנו יכולים יותר להגדיר כאיכות חיים.

מידת הרווחה שאתם מאפשרים לעצמכם ביום יום שלכם תקבע את מידת ההתפתחות הרוחנית שלכם. מידת הצמצום שבה בני האדם יחיו ביום יום תשפיע השפעה נכרת על היכולת שלהם לחזור הביתה.

משום כך יש את ההפרדה הזו בין עליון לתחתון. חלק משטיפת המוח, אם תרצו להגדיר זאת כך, מהתפיסות השגויות אשר קיבלתם אליכם, אשר יצרו את העולם הזה כפי שאתם מכירים אותו. התפיסה הזו אומרת שהאלוהי, שהעליון, שהנכון, שהגבוה, שהרצוי, כל זה שנמצא למעלה; וכל מה שנמצא למטה, התחתית, הוא איננו חשוב.

כך, למעשה, אתם לעולם לא תתפתחו. למעשה, זהו ניסוי רחב היקף וגדול ממדים בליצור עולם במצב מסוים, אשר איננו יכול להתפתח. משום שכל עוד נשמרת ההפרדה אינכם יכולים להתפתח, לא כפרטים ולא כתרבות.

כל עוד אינכם יכולים להתפתח, הדברים נשמרים כביכול סבירה, ברמה שאפשר לחיות בה. למעשה, התוכנית המקורית שקבעה את החיים שאתם חיים כיום צפתה איכות חיים מעט יותר גבוהה אם תסכימו כמובן לשמור על ההפרדה. כלומר, אלו אשר מחברים את העולמות צפויים על פי התפיסה הזו לסבול, לשלם מחיר ולחיות חיים נוחים הרבה פחות. לפיכך, לאורך פרק זמן ארוך עד מאוד בהיסטוריה האנושית אתם מגלים בתוככם פעם אחר פעם את הקול אשר אומר לכם שאם תשמור על ההפרדות, על ההתעלמות מכל מה שמוגדר כתחתון, אתם תזכו. תרוויחו דברים שאחרת לא תוכל ולהרוויח. תוכלו להנות מהחיים הרבה יותר ממה שתוכלו להנות אם תשברו את החוקים וההפרדות, ותקחו את עצמכם לחיים שהם רחבים יותר ומעניינים יותר.

כאשר השמים נפתחים במעמקים, המשמעות של כל זה היא שאתם עוברים לשלב נוסף. למעשה, זוהי בחירה שזהו הביטוי שלה, בחירה של בני האדם באופן קולקטיבי לחבר עולמות שעד כה מעולם לא היו מחוברים בפלנטה הזו שעליה אתם חיים. לא מאז שנקבעה ההפרדה אשר יצרה את החיים שאתם חיים היום. כלומר, אתם בוחרים בזמן זה לעשות צעד שמעולם לא נעשה, לחופש שמעולם לא היה, לאיחוד שמעולם לא התקיים.

הזעזועים הפיזיים הקשים, הטראומטיים אם תרצו, אשר מתקיימים על פני האדמה, הם ביטוי של הבחירה הזו. מידת ההסכמה שלכם להיפתח ולהתרחב בתודעה האנושית הן זו שהיא קולקטיבית והן זו היא אישית תקבע את המשך התהליך ותקבע את השלבים הבאים אליהם אתם הולכים.

אתם חוצים גבול, כאמור, שמעולם לא נחצה, והקול הזה בתוככם אשר אתם שומעים היטב בזמן הזה מפתה אתכם לשמור על ההפרדה. הקול הזה היה שם תמיד, מאז שהוא נקבע בתודעה שלכם. כעת, כאשר אתם עומדים מולו בצורה כזו או אחרת, אתם נדרשים לשאול את עצמכם מה אתם באמת רוצים הלאה.

ישנה נטיה בסיסית בטבע האנושי המפוחד – לא זה הבוטח, אלא זה המפוחד – להיאחז במה שיש ולשמור על מה שיש. איננו יודעים את אתם שמים לב לעובדה שככל שאתם נאחזים במה שיש אתם מאבדים אותו. האדמה הופכת לדבר פחות ופחות יציב, מזג האוויר הופך להיות פחות ופחות ברור. הסיבה היא שאתם נאחזים במה שאתם מכירים, ואינכם מוכנים לפרוץ את הגבולות של מה שגדלתם עליו לטובת גבולות חדשים. זה נכון לגבי הפוליטיקאים שמייצגים אתכם וזה נכון גם לגביכם. ישנו האוטומט של הפחד, אשר שומע גדילה ושומע חורבן. יותר משזה אוסף של זכרונות, הקול הזה, אשר אומר שהולך להיות חורבן, אפשר לומר שהוא הקלטה אשר חוזרת על עצמה בתודעה האנושית. ככל שהזמן עובר ואתם מתגברים מבחינה רוחנית, אתם מבינים שאין לה אחיזה. אנו אומרים שאין לה אחיזה משום שהעולם הזה יקרוס אם תאחזו במה שאתם מכירים, והוא יתפתח בצורות מפתיעות אם תגדלו מעבר לכך, אם תעזו לעשות את הדברים שאתם אינכם בהכרח הייתם רוצים לעשות או שנדמה לכם אינסטינקטיבית שלא כדאי לכם.

המשפחות

הדבר העיקרי שאנו מציעים בתוך מסגרת הזמן הזו הוא שתשימו לב למקומות בהם מתקיימים סכסוכים. אנו מפנים את מי ששומע אותנו או את מי שקורא אותנו אל המשפחות הפיזיות שלכם. יש הרבה מאוד סכסוכים בתוך מסגרת זו של משפחה אשר מעולם לא נתתם עליהם את הדעת. ישנם מאבקי כוח, ישנם מאבקי שליטה, ישנה ביקורת, ומתחת לכל ישנו כאב שאתם לא התייחסתם אליו עד כה.

דיברנו על כך גם במפגש קודם ואנו מדברים על כך גם הפעם בדגש גדול יותר. אנו מבקשים, חזרו בזמן הזה אל המשפחות שלכם. חזרו אל הסכסוכים, חזרו בייחוד אל אלו שאתם אומרים לעצמכם שאין צורך לדבר עליהם, שלא נותר עוד מה לעשות לגביהם. היכן שנדמה לכם שיש לכם שקט. בייחוד אל המקומות והאנשים שיש לכם איתם נתק, ששם אין בכלל תקשורת.

אנו מבקשים מכם, חזרו אל המקומות הללו. שם יש לא מעט גבולות, שיש לכם אפשרות בזמן הזה לחצות יותר בקלות מאשר בעבר. אנו אומרים שאם תעיזו אתם עשויים לגלות בחלק לא מבוטל מהמקרים שאותה מידה של העזה קיימת גם בצד השני. כלומר, היכן שהיתה נוקשות גדולה ביחס לאפשרות של תקשורת אתם עשויים למצוא היום מעט יותר נוקשות. לעיתים אתם עשויים שלא למצוא נוקשות בכלל, ולעיתים תהיה את אותה נוקשות כבעבר.

אל תתנשאו. אנשי רוח רבים עושים זאת מבלי להבין לעומק ולרוחב, מבלי לתפוס את המהות של אחדות. אל תתנשאו מעל המציאות שבה אתם עומדים, הזהרו מעצמכם כאשר אתם שומעים את עצמכם אומרים, אני כבר הייתי במקום הזה. אם הייתם במקום הזה, והוא ניצב בפניכם בלבוש אדם אחר, בהווה, אין זה אומר אלא דבר אחד – אתם עדיין נמצאים בו. ואם ניסיתם בעקבות המלצות שלנו או המלצות אחרות, או אם ניסיתם משום שהקול הפנימי שלכם אמר לכם שכדאי ללכת ולנסות לפתוח פצע ישן שנאטם עם אדם אחר, אם ניסיתם לעשות זאת וגיליתם שהדלת עדיין סגורה, אל תתנשאו ותאמרו, אנחנו כבר במקום אחר. אם הדלת סגורה, אתם סגורים. אם תנסו בזמן הזה לפתוח דלתות, ההענות של הדלת תראה לכם יותר מכל דבר אחר כמה אתם פתוחים באמת.

השימוש במילים הללו שאתם קוראים בספרים ושומעים מתקשורים ולומדים ממורים באופן הפוך מהכוונה המקורית נפוץ בכדור הארץ כמספר הפחדים ההולכים על פני האדמה. לפיכך, לא צריך לפתוח בפעולה מסיבית של גירוש הפחדים. מה שצריך לעשות הוא לשים לב לכך. אין שיעור אחד של בני האדם אשר נטבע בחותמת האנושית לפני עידנים רבים, אשר ניתן לומר עליו שהוא נלמד כבר. אין שיעור אחד שהוא פתור בתודעה הקולקטיבית, ולפיכך, למעט אנשים ספורים על הפלנטה הזו, אין אדם שיש שיעור אישי שלו שהוא פתור. אין אף התמודדות שאתם רגילים הייתם להתמודד איתה במהלך החיים, שאתם יכולים להגיד לעצמכם שסיימתם את ההתמודדות איתה.

אם אתם ממשיכים לומר זאת, צפו להתמוטטות. משום שההתמודדות הבאה תהיה כה קשה, שאנו לא בטוחים שעם משקל כה כבד של הכחשה, אתם תחזיקו מעמד. וכך אנו מציעים, התנערו היטב בזמן הזה מההתנשאות זו. אל תכחישו את הדברים הלא פתורים במציאות לכם. יתרה מכך, אל תכחישו את העובדה, שכאשר הצד השני אינו רוצה לדבר איתכם, סימן שאתם אינכם רוצים לדבר איתו.

אל תנסו להתווכח איתנו ולהסביר לנו שאתם ניסיתם והוא לא רוצה. אנחנו לא המורות בגן הילדים, אנחנו לא ננסה לפשר ביניכם. אל תשתמשו בהסברים מסוג זה כאשר אתם עומדים מול אמת אלוהית. האמת האלוהית אומרת שהדברים אשר קורים במציאות שלכם אינם קורים במקרה, וכישויות אשר יוצרות את המציאות שלהן כל העת אנחנו לא באמת נקנה את הרעיון שישנה ישות אחרת היוצרת את המציאות שלכם, או שיש מישהו בחוץ שבגללו אתם חייבים לעשות דבר כזה או דבר מה אחר. אנחנו לא נקטין אתכם בשביל לעזור לכם שלא לקחת אחריות על מציאות כואבת.

חלק מהאתגר בלהבין שאתם יוצרים את 100 אחוזי המציאות שלכם – ולפיכך אתם הרבה יותר גדולים מהמעטפת האנושית שאתם מכירים – הוא להתמודד עם חלקים מאוד קשים במציאות, שבה מה שאתם מפגינים כלפי העולם הוא בחוויה שלכם הפוך לגמרי ממה שהעולם מפגין כלפיכם. עד שהדואליות הזו לא תתיישב היטב בחוויה האנושית היא לא תוכל להיפתר כלל. עד שאתם תבינו הבנה שאי אפשר יהיה לקחת מכם שאתם אלו היוצרים את המציאות שלכם, המציאות שלכם לא תשתנה.

לפיכך, שימו לב כאשר אתם מנסים לפתור בעיות ביחס לתגובה שלכם. שימו לב לתגובות שלכם כאשר אתם שומעים סיפורים של אנשים אחרים. שימו לב לכל דבר שאתם מרחיקים מעצמכם בצורה מתוחכמת כזו או בצורה מתוחכמת אחרת. מה שאתם שומעים מהעולם הוא לא יותר מאשר הדים של הפנימיות שלכם, וכאשר ההד של הפנימיות שלכם מגיע מהמציאות שאתם חווים כחיצונית, אנו מציעים שתקשיבו היטב. משום שאם לפנימיות יש הד, סימן שמה שקורה בתוככם הוא צעקה גדולה. אל תבטלו הדים, משום שהמקור שלהם הוא הרבה יותר משמעותי.

אל תתיימרו להיות אלוהים כאשר אינכם מבינים מה זה אומר. אינכם נמצאים מעבר לדברים, אלא בדיוק היכן שאתם נמצאים. זה יכול להיות קל יותר מאשר אתם חושבים, זה עשוי להיות מורכב יותר ממה שנדמה לכם, וזה עשוי להיות בדיוק כפי שתארתם לעצמכם. אבל המציאות שלכם היא לא פחות ולא יותר ממי שאתם.

לקבל עזרה

כעת, כאשר שמים נפתחים במעמקים, מודעות נכנסת למקומות בהם היא לא היתה קודם. ההבנות הישנות של בני האדם צריכות להתפרק. אנו מציעים לעזור לתהליך הזה באופן מודע, ולקחת את הכל שלב אחד קדימה.

דבר נוסף שאנו רוצים לשים עליו את הדגש בזמן הזה הוא כל הנושא של קבלת עזרה. אנו נוטים לעסוק בזה בעקיפין במהלך המפגשים הללו, ולהזכיר זאת מדי פעם לטובת המאזינים הסרבנים שלנו. מאחר והזמנים הללו הם מאוד משמעותיים ועדינים עד מאוד, אנו רוצים לעסוק בנושא הזה בהרחבה.

ישנם לא מעט אנשים בעולם הזה, אשר משאלת הלב שלהם היא לחצות את הגבול של חיים ומוות. כלומר, לצאת לחופש מאותן מגבלות אשר מחייבות אתכם פעם אחר פעם לחזור לגוף, ולהשתעבד למעגל חיים ומוות שאיננו נגמר. למעשה, הקריאה הזו לחציית הגבול הזה, משאלת הלב הזו היא המניעה את תהליך השינוי על פני כדור הארץ. תהליך שבו אט אט נשלפים ממקומן כל אותן ההטבעות היוצרות את החיים כפי שאתם מכירים אותם, את הדואליות כפי שאתם מכירים אותה, ומאפשרים מקום לעולם חדש, למציאות חדשה, לצורת חיים אחרת.

חלק מהפנטזיות שיש בתוך התהליך הזה, חלק מהתרגום של המושג חופש הופך אצל לא מעט מהאנשים הללו לסוג חדש של קשיחות. אנשים רוצים לעשות את הכל לבד.

אנחנו שומעים אתכם מבעד לדפים, אתם שומעים מילים כמו המילים שאנו אומרים – ואנו לא היחידים, שאתם אלוהים. וכמו שאתם נוהגים לומר בעולם הזה שבו אתם חיים, הדם עולה לכם לראש. אתם כועסים מאוד על כך ששיקרו לכם ורימו אתכם, ועל כך שהדברים שקרו קרו לכם, ואתם אומרים שאם אתם אלוהים, אתם תעשו את הכל אחרת. אתם תפעילו את העולם הזה, את העולם שלכם, אחרת.

בגלל שאתם פועלים מתוך כעס, אתם אינכם עוצרים ומקשיבים לקול הנוסף המדבר בתוככם. הכאב שקיים בתוככם כתוצאה מהדברים שעברתם אומר לכם ועוזר לכם להגיע למסקנה אומללה אחת – העובדה שאתם נפגעתם כל כך והדברים הקשים קרו לכם היא משום שהייתם קרובים מדי לאנשים. כלומר, הגיון מעט גברי פשוט זה אומר שאם הייתם קצת יותר רחוקים, המכה לא היתה פוגעת בכם. היא היתה מחטיאה אתכם, ואז לא הייתם בכאב, לא הייתם סובלים, לא מאבדים ולא מופרדים. לפיכך, המסקנה הראשונה כמעט אשר נוצרת בתוך מצבים כאלה של התפכחות וכעס, היא שאתם מחליטים להתרחק עוד יותר מהעולם, ולעשות את הכל לבד. אתם בטוחים – בעודכם משתמשים בתפיסות רוחניות באופן שאינו נכון – שאתם גם תצליחו.

אתם אומנם חיים בעולם של בחירה חופשית, אך הבחירה שנעשתה באופן חופשי על ידי כל הפלנטה הזו היא ללכת אל עבר מציאות של בחירה חופשית מודעת. בחירה חופשית דורשת מידה גבוהה של אחריות, והיא דורשת להסכים לחיות במידה גבוהה מאוד של חשיפה. אם אתם בוחרים באופן חופשי את המציאות שכם, ואתם אינכם הקורבנות שלה, אתם נפרדים מהסגירות שאתם מכירים ועוברים אט אט למציאות שבה אתם פתוחים מאוד.

כלומר, מי שהולך אחר ההנחיה הרוחנית אשר פושה בעולם הזה כל העת באופן ברור, עובר אט אט למצב של קרבה ואינטימיות עם בני האדם. אך במצב כזה שבו הדם עולה לכם לראש ואתם מחליטים יותר להתרחק, אתם לא עושים יותר מאשר דבר אחד – מרחיקים את עצמכם מהכיוון אליו הכל הולך. החיכוך הזה אשר מתחיל או מתחיל לגדול ביניכם לבין העולם לא יאפשר לכם להיות לאורך זמן רב מדי כחלק מהעולם הזה. אין זה משום שאתם נמצאים בסכנה של גירוש. אתם בסך הכל מפרידים את עצמכם מהעולם, ומי שמפריד את עצמו מהעולם צפוי להיפרד ממנו. משום שהפעולה שאתם יוצרים יוצרת את המציאות שלכם, ואם אתם נפרדים מהעולם אינכם יכולים בו זמנית להיות חלק ממנו.

התפיסה הרוחנית הזו שאנו מגדירים אומללה, היא נפוצה מאוד בעולם הרוחני שאתם מסתובבים בו. אנו שומעים את המחשבות הללו בקרב אלו אשר קוראים אותנו, וגם בקרב אלו ששומעים אותנו. אנו שומעים את המחשבות הללו. אנו מכירים כמה אנשים כאלה, שחושבים שלקרוא תא המילים שלנו זה אותו הדבר כמו לבוא ולהקשיב לנו. הדבר דומה לרעיון שמפגש של שני אנשים באופן פיזי הוא שווה ערך הוא לשיחה הנעשית באמצעות האינטרנט.

אם זה העולם שאתם חיים בו, ואלו המחשבות שאתם נהנים מהן, אנו מברכים אתכם על כך. אנו טוענים שאלו מחשבות אומללות, משום שהמציאות שהן יוצרות היא מציאות של אומללות.

האומללות היא תוצר לוואי של העובדה שאתם סוגרים את עצמכם, משום שאתם מספרים לעצמכם שאתם יכולים לבד. אם אתם אלוהים, או כפי שנוהגים לומר מורים רוחניים רבים, כל התשובות נמצאות בתוככם, הרי שאף אחד לא יכול לומר לכם מי אתם ומה אתם, לפי תפיסתכם. אף אחד לא יכול באמת לעזור לכם. יותר מכך, אין צורך, כי הכל נמצא בתוככם. כך אתם יכולים להמשיך ולהוכיח לעולם שאתם יכולים לעשות את הכל אחרת. אתם יכולים לנצח את האמת, ולהוכיח לאמת שהיא למעשה שקר. כלומר, אפשר להיות חופשי בדרגת התפתחות רוחנית גבוהה, ובו זמנית להיות סגור ומבודד.

אנחנו אומרים, שזו טעות. אם אתם רוצים להיות מבודדים ומפותחים רוחנית, דעו לעצמכם שאתם מוזמנים ליצור את האשליה של הצלחה בכך, אך זכרו שזו רק אשליה.

לקבל עזרה במסע רוחני דומה לצורך לקבל עזרה בתוך מחלה פיזית קשה. כאשר אתם נמצאים במסע רוחני אתם מטפלים במחלות הרגשיות והמנטליות הקשות שלכם. כשם שאינכם מדמיינים שבמצב פיזי קשה במיוחד אתם תטפלו בעצמכם לבד, אלא כמו מירב בני האדם אתם תקחו את עצמכם לקבל עזרה רפואית כזו או אחרת, הרי שאין זה ייתכן שבמסע רוחני של ריפוי מחלות נפשיות קשות אתם לא תקחו את עצמכם באופן קבוע לטיפול.

אם אתם לא באמת רוצים לטפל במחלות שלכם, מדוע אתם מאלצים את עצמכם להעמיד פנים שאתם נמצאים בתוך מסע רוחני של ריפוי? פשוט אמרו לעצמכם שאתם עושים מסע רוחני של שמחה, של נירוונה, של הכל טוב. ואז לא תדרשו יותר לעמוד בסטנדרטים רוחניים שאי אפשר לעמוד בהם לבד.

אל תנסו להפוך את עצמכם ליוצרי מציאות לבד. אי אפשר להפוך מקורבן ליוצר לבד. זה בלתי אפשרי, משום שאת השלבים שעליכם לעבור בתוך התהליך הזה אתם אינכם יודעים לזהות לבד. מאחר ולא פסעתם בדרך הזו אתם אינכם יודעים לאן אתם הולכים. אינכם יודעים מה מחכה בה, ולפיכך אינכם יכולים למעשה לצעוד בה לבד. זוהי איננה באמת הרפתקנות אמיתית.

אתם יכולים לעשות זאת לבד, אך זה ייקח לכם לפי דעתנו יותר מגלגול אחד עד שתצליחו. בינתיים, בגלגול הבא או זה שאחריו, כאשר תנסו שוב, אתם כבר תגלו שאתם פועלים בעולם אחר לגמרי. העזרה הקיימת כיום היא חד פעמית בעולם הזה – הן באופן אנושי והן באופן על-אנושי – והיא לא בהכרח תהיה קיימת בעולם הזה בתקופות העתידיות של הפלנטה הזו. משום שכל עוד הבחירה של בני האדם היא אותה הבחירה שיש היום, העולם הזה ילך וישתנה. כל אלו שאינם בוחרים לקחת חלק לעולם לא יקבלו מהעולם את מה שהם יכולים לקבל היום, אם הם יבחרו מחדש בעתיד. משום שאתם בעתיד אולי תנסו לעשות את מה שקורה היום, אך העולם שבו אתם חיים לא יישאר אותו הדבר.

לכן, בזמן הזה, כאשר המציאות הופכת להיות כה עדינה, החשיבות של קבלת עזרה היא גבוהה מאוד. החשיבות של האפשרות להתפרק רגשית, לבכות ולכאוב, לא להבין מה קורה ולהתרפא וללמוד, גדולה עוד יותר ממה שהיא היתה בעבר. כאשר השמים מדברים במעמקים, כאשר המפגש בין העולמות הפנימיים הולך ומתרחב, אתם צריכים את היכולת הזו, לא לדעת.

להיות המורים של עצמכם ולקבל את התשובות מעצמכם זה המתכון הברור ביותר לא להתפתחות של הלב שלכם אלא להתפתחות של המיינד שלכם, כמובן לאחר שהאגו מתנפח קצת יותר.

אם אתם רגילים לקבל את העזרה הזו, התקופה הקרובה לא תהיה בהכרח באופן דרמטי קשה יותר. אבל מי שנאבק בזה באורח קבע, מי שמתיימר להיות חזק, אנו מציעים כבר עכשיו לקבוע טיפול. ככל שתחכו יותר יהיה לכם על מה לדבר כאשר הטיפול יקרה. אז תתחילו עכשיו.

מלאכים בתחתונים

הזמן הקרוב איננו עומד להיות קל. הוא איננו קל כבר כעת. כפי שרבים יודעים, תקופה הזו של מפגש בין עולמות לא הסתיימה עדיין.

מעבר לכך, אתם עשויים בזמן הקרוב להנות מאפשרויות חדשות של ביטוי עצמי בתחומים מוכרים או בתחומים חדשים. גם זה חלק ממה שקורה, כאשר השמים מדברים מבפנים, כאשר המלאכים מדברים הישר מהתחתונים שלכם… אתם עשויים למצוא את עצמכם מבטאים מילים שמעולם לא ביטאתם, חולמים חלומות שמעולם לא חלמתם, רוצים דברים שלא רציתם, לעיתים מצליחים לחצות גבולות שמעולם לא חציתם.

גם כאשר הזדמנויות כאלה קורות, אתם צריכים עזרה. אנו מניחים שכמה מכם יהיו בטוחים שהשתגעתם. את הישויות שמלוות אתכם אינכם מצפים לפגוש בתחתונים שלכם. אתם בדרך כלל מתלבשים לבן ונכנסים לחדר סגור עם מוזיקה, נר וקטורת ועושים מדיטציה למען שלום עולמי לפני שאתם מתחילים לדבר איתם. אם אתם תתחילו לשמוע אותם עונים לכם מתוך אברי המין שלכם, אתם עשויים לחוות חוויות רגשיות קשות. לפיכך, כפי שאמרנו קודם, אנו מציעים לכם כבר כעת לקבוע טיפול.

אין שום סיבה להכנס למדיטציה בשביל לדבר איתנו. להכנס למיטה, לעומת זאת, יוכל להיות קצת יותר אפקטיבי בתחום הזה… בכלל, עירום יכול יותר לעזור למי שרוצה קשר. אבל לא בהכרח העירום הפיזי. עירום רגשי, מהסוג שמבטל התנשאות, שהולך אל מעבר להכחשה. מצב תודעה שבו אתם מוכנים לפגוש את כל אותם החלקים שאינכם אוהבים עשוי גם להפגיש אתכם עם אותו החלק בתוככם שהוא אהבה ואת קבוצת האהבה המלווה אתכם.

כך שכאשר היצירתיות עשויה להתפתח בכיוונים מפתיעים גם כאן נדרשת לעיתים ההכוונה, שכן מה שבעיניכם הוא מוזר, עשוי להיות המצאה של ממש.

כסף ואהבה

מעבר לכך, הנקודה האחרונה שאנו רוצים להעלות במפגש זה קשורה בכסף.

יש חשיבות מסוימת לעסוק בנושא מאוד ארצי זה, שרבים אוהבים לחשוב שלישויות אין מה לומר לגביו. אחרי הכל, בעולם שאנו באים ממנו כסף איננו קיים.

כסף מנקודת המבט שלנו הוא הפשרה שהגעתם אליה כאשר הסכמתם להרחיק את האהבה מכדור הארץ. כאשר הסכמתם לסגור את הלב ולא לתת אהבה אחד לשני ולקבל אהבה אחד מהשני החלטתם שכסף או כל דבר אחר המקביל לו יהיה החליף. במקום לחבק אחד את השני ולהתחבק אחד עם השני מה שהחלטתם והסכמתם לעשות הוא לקנות אחד מהשני מוצרים ושירותים.

כל המערכת הכלכלית בכדור הארץ מבוססת למעשה על ההסכמה שלא לאהוב. עכשיו, תחשבו מה קורה בפלנטה הזו כאשר ההסכמה של בני האדם לאהוב גדלה.

אחת הסיבות העיקריות לכך שבשנים האחרונות היה מיתון בפלנטה הזו היא שמשום שהרבה מאוד אנשים בפלנטה הזו גילו שאפשר להתחבק. מידה מסוימת של חוסר שהתמלא באופן הזה גרמה להרבה מאוד אנשים להפסיק להוציא כסף. חלק מזה מתוך תחושה פנימית של מלאות, חלק מזה מתוך תחושה פנימית של חוסר, מתוך תחושה של בהלה מהעובדה שאתם עשויים לאבד את מה שאתם רגילים אליו, שזה הכסף שלכם. התחושה הזו באה מתוך הבנה אינטואיטיבית עמוקה מאוד, שבפלנטה הזו שבה אתם חיים, בשנים יותר רחוקות מכם כסף וסחר חליפין כבר לא ישמשו תפקיד כה מכריע בחילופי האנרגיה. עם ההבנה הזו התעוררו הפחדים, והפחדים הללו גרמו לאנשים רבים שלא להוציא כסף. הם העדיפו במקום זאת להתחבק, והתוצאה היא שתנועת הכספים נעצרה, ומה שאתם מגדירים מיתון התחולל על פני האדמה הזו.

כאשר אתם הולכים לתת כסף בעבור אדם ולקבל כסף מאדם, לבקש כסף או לבקש לתת כסף, זכרו למעשה שמה שאתם מבקשים להעביר בין הידיים הוא אהבה. למעשה, התחושות אשר עולות מסביב לקבלה ונתינה הן לא פחות מאשר של אהבה.

אין זה אומר שבעבור מוצר שאתם קונים מחר בחנות תציעו לאדם שלושה חיבוקים במקום שלושה שקלים. איננו בטוחים שמרבית המוכרים בחנויות יקבלו את זה בברכה, הם יגידו לכם שעם חיבוקים אי אפשר לקנות לחם במכולת… אבל אנו אומרים שבשנים היותר רחוקות יהיה סוג כזה של מכולות. בינתיים, כאשר אתם לומדים להכניס תודעה חדשה אל תוך תחליף ישן, שימו לב לנתינה ולקבלה שלכם, שימו לב לאהבה אשר אתם מנסים לתת ולקבל או מבקשים לתת ולקבל. שימו לב שהתחושות אשר עולות מסביב לכסף אינן קשורות באמת לכסף. הן קשורות לתחושה ולהסכמה שלכם לאהוב ולהיות נאהבים, וכל חריקה אשר מתחוללת מסביב לנתינה וקבלה של כסף מתחוללת למעשה במקום זה של אהבה.

לגבי כסף, אנו חושבים שאם תתייחסו אליו בתור תחליף יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל אותו, להרוויח אותו, אם כי אז הוא יהיה פחות מעניין בעבורכם. זה יחזיר מעט שפיות.

המאמץ והמרוץ של בני אדם רבים אחרי כסף הוא הדרך הטובה ביותר שלכם לומר בקול רם 'אנו זקוקים לאהבה'. אם תסכימו לומר 'אנו זקוקים לאהבה' יהיה לכם הרבה יותר קל לקבל כסף. המטען הכבד שאתם שמים על השטרות הקלים והקטנים הללו איננו שייך אליהם. כאשר המשקל יוסר מהם ואת האהבה שאתם זקוקים לה תעניקו לעצמכם ותקבלו בדרכים יותר נכונות, השטרות הללו יוכלו לחזור ולהתעופף, ולהגיע אליכם.

כעת, המשקל הזה שאתם שמים עליהם, אותו תפקיד שאתם נותנים לכסף כתחליף לאהבה הוא כה גדול, עד שהוא עוצר את היכולת של הכסף לנוע, והוא איננו יכול לבוא אליכם.

אז הסירו ממנו את התפקיד הזה, וחזרו לאהוב את עצמכם ותנו לאהבה שאתם זקוקים לה להגיע אליכם בדרכים יותר טבעיות, ואז הכסף יוכל להגיע יותר בקלות.

מעבר לכך, תנו לשמים להמשיך לדבר. יש במקומות בתוככם שבהם השמים מדברים לא מעט הומור. הוא לא תמיד מצליח להיות חזק בהשוואה לכאב אשר נחשף, אך ברגעים הוא יוכל ליצור מעט הקלה.

אנו, נדמה לנו, בשלב זה נסיים.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"אתם פורצים את הדרך מחדש כדי להיות בבית ולהבין את הבית, להכיר מחדש את בני המשפחה ולגלות היכן אתם ממוקמים במפה הקוסמית"
"אם אתם רוצים להיות מלאכים, לכו עם מה שקורה. אבל שאלו שאלות, היו ערים לרגשות, משום שזה מה שחשוב"
בתקשור זה טוהר מתייחסים בהרחבה להתנתקות מרצועת עזה, לאריק שרון ולדת היהודית, וגם למה שקורה בתוכנו בימים אלו
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546