"גלים של חמלה זורמים אל העולם הזה, באים לענות על בקשה, על תפילה של בני האדם. לפתוח את הלב". תקשור חדש

גלים של חמלה – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף, הזדמנות נוספת להתפתח, הזדמנות לגדול, להבין יותר, להרגיש יותר ממה שמתרחש, בחוץ ובפנים.

אנו נמצאים יחד איתכם בתוך נקודה מסויימת בתהליך ההתפתחות, הן של בני האדם, הן של כדור הארץ והן של היקום כולו. זהו זמן מיוחד, אם תרצו, או נקודת זמן בעלת משמעות, משום האנרגיה אשר פועלת בזמן הזה בעולם הזה.

אנו נאמר זאת בפשטות: גלים של חמלה זורמים אל העולם הזה.

הם מגיעים ממקומות שונים בתוך המימד שבתוכו אתם חיים; הם באים לענות על בקשה, על תפילה של בני האדם. לפתוח את הלב, להחזיר את הכבוד שנדמה שהלך לאיבוד, להחזיר את האהבה שנדמה שמסתתרת. כמענה לכל זה, נשטף העולם שבתוכו אתם חיים בזמן הזה, בגלים של חמלה.

בין התרככות לנוקשות

חמלה באופן הזה עושה לבני האדם שני דברים עיקריים. היא עשויה במקרים מסויימים, בקרב אנשים מסויימים, להביא לחוויה גדולה יותר של רכות פנימית. חמלה אשר זורמת אל העולם הזה, אשר פוגשת את המקומות בהם אתם נוקשים וקשים, מביאה פעמים רבות להתרככות.

אתם מוצאים את עצמכם עדינים יותר, סובלניים יותר, גמישים יותר ביחס לאופן שבו אתם מתנהלים, ביחס לאופן שבו בני אדם אחרים מתנהלים. אתם נינוחים יותר, מרווחים יותר, מסוגלים יותר בקלות לנשום.

פעמים אחרות, החמלה פועלת באופן שונה. אם אתם מתמודדים עם נוקשות פנימית, החמלה הזורמת אל העולם הזה עשויה להביא להתרככות. אך אם הנוקשות חבויה מאחורי הקלעים של עצמכם, החמלה הזורמת אל העולם הזה בזמן הזה תחשוף אותה.

כמו לקרוע מסיכה מעל פני פנים, כך החמלה בזמן הזה חושפת פן באישיות שהוא איננו חומל, שהוא איננו עדין, שהוא איננו גמיש. מקום קשה ונוקשה, חד וחריף, עד כדי שנאה ואכזריות.

זהו פן קשה במערכת היחסים הפנימית אשר נחשף בזמן הזה, אשר מקצין. פעמים רבות החוויה הזו איננה חדשה עבור אנשים. בני אדם מכירים את הצד הזה בעצמם. יש המכירים אותו וחווים את ההתעצמות שלו, יש החושבים שסיימו לרפא אותו ונפרדו ממנו, אשר פוגשים אותו מחדש ומופתעים מכך שהוא עדיין נוכח.

יש כאלה, כאמור, החווים את ההתרככות, אשר חווים כיצד הלב נפתח.

מהי חמלה?

חמלה היא המקום שאתם מגדירים כבית. זו התחושה שאתם מתגעגעים אליה, זהו החיבוק שבני אדם רבים מחפשים אחריו. חיבוק מאפשר, מכיל, שאיננו שופט. זו חוויה שאתם עדיין לעיתים מחפשים בהורים שלכם, בתוך מערכות היחסים שלכם.

חמלה היא חוויה אשר יכולה להתקיים אך ורק בתוככם. כל אדם עם עצמו, מידת החמלה שהוא מעניק לעצמו היא זו אשר קובעת  את איכות החיים.

חמלה אי אפשר לתת, חמלה אי אפשר ליצור, חמלה אי אפשר להמציא ואי אפשר להשתמש במילים יפות ונעימות בשביל להרגיש אותה. חמלה נוכחת או שהיא איננה נוכחת. כאשר אתם מחפשים באובססיביות אחר מה שייתן לכם את התחושה הזו, שופטים אחרים ואת עצמכם על כך שאינכם נותנים לעצמכם או שאינכם מקבלים מאחרים את אותה תחושה מסויימת, זהו הזמן וזהו המצב שבו אינכם נמצאים בחמלה.

חמלה היא עדינות, חמלה היא קבלה, חמלה היא יד אוהבת על לב פצוע, היא הזכרון והידיעה שהכל בסדר, גם כשהלב כואב. היא הידיעה שאתם בסדר, כל אחד עם עצמו, גם כאשר נדמה שלא.

זוהי חמלה, והיא זורמת בזמן הזה לעולם הזה. היא עושה זאת בעוצמה גדולה יותר מאשר בעבר. אם תרצו, גלים מרוכזים של חמלה זורמים לכאן. זה קורה בעזרת השמש שלכם, אשר בימים האלה שבתוכם אתם נמצאים נדמה שמתייחסת אליכם יותר בעדינות מבדרך כלל. אין זה מקרי, משום שחמלה מעדנת הכל, גם את פעולתה של השמש.

לרפא את הפצע

החמלה באה לעזור לכם לפתוח לבבות. החמלה באה לעזור לכם להזכר במי שאתם. היא באה לעזור לכם להתחבר מעט יותר למקור ממנו אתם באים. היא תראה לכם את הדרך שעליכם לעשות כדי להתחבר מחדש, עמוק יותר, באופן הרמוני יותר, אל אותו מקור.

לכן, כשאפשר, בני אדם בזמן הזה חווים התרככות. כשיש צורך, הם חווים ביתר שאת את הנוקשות, את הביקורת, לעיתים את האכזריות, את השנאה העצמית. אלו חוויות קשות מאוד להרגיש, ונדמה שאין דרך אחרת משום שהפצע אשר יוצר מערכת יחסים קשה ונוקשה, חשוף בזמן הזה. כאשר הפצע חשוף, אי אפשר שלא לכאוב, אי אפשר שלא להרגיש עד כמה קשה.

לכן, בזמן הזה פעמים רבות אתם עשויים להרגיש את הנוקשות שלכם ביחס לעצמכם, ואנו מציעים כמו תמיד גם בזמן הזה לאפשר לרגשות להיות, לאפשר להם להתבטא. זו הקצנה אשר באה לרפא, גם אם החוויה הרגשית הנלווית לתהליך קשה.

המטרה של החוויה הזו היא לרכך אתכם ולכן חשוב לעבור דרכה, לכן חשוב לבטא ולאפשר לרגשות העולים בזמן הזה להיות. רק כאשר תכנסו מחדש אל תוך פצע, תוכלו להביא מחדש בריאות.

חמלה היא האנרגיה, היא התזכורת מהבית הנשלחת אל העולם הזה.

בשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"מה קורה בתוככם, בתוך הזמן הזה, כאשר אינכם מכירים את עצמכם, כאשר נדמה שכל מה שהיה אבד, כאשר אין זה ברור מה עתיד לבוא ומה עתיד לקרות?"
"הספינה שהיא אתם שטה כעת בתוך סערה אל חוף חדש, אל התחלה חדשה. כל שנותר הוא להרשות לגשם לרדת, לרוחות לנשוב ולסערה להיות"
"אתם נמצאים במעבר צר מתודעה אחת לתודעה שניה, מפותחת יותר. המעבר הזה גורם למציאות להיות כמו קורסת אל תוך עצמה"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546