להתיידד מחדש עם האור

"ישנה אפשרות בזמן הזה להכיל יותר ממי שאתם, מהמהות האמיתית שלכם, ובו זמנית להישאר בגוף, ולחיות חיים מספקים ומלאים"

להתיידד מחדש עם האור – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף. הזדמנות נוספת לעשות שינוי.

ישנם הרבה דברים אשר משתנים בתוך העולם שלכם. ישנם דברים רבים המשתנים בתוך העולם הפנימי, ישנם דברים רבים המשתנים בתוך העולם החיצוני. בין אם אתם מבינים זאת ובין אם לא, בין אם אתם מסתכלים על המציאות מתוך הלב או מתוך ההיגיון, האמת היא שישנו שינוי גדול המתרחש.

השינוי איננו חדש במהותו אבל הוא הולך והופך להיות עמוק יותר, רחב היקף. שינוי אשר סוחף איתו יותר ויותר מהתפיסות הישנות, מפנה מקום לתפיסות חדשות.

ישנו שינוי עמוק המתחולל בתוך הגוף האנושי. האופן שבו הוא בנוי משתנה וחלק גדול מאותן מחלות המתקיימות בזמן הזה, הן תולדה ותגובה לאותו שינוי. ישנם דברים המשתנים בתוך ההוויה שנקראת בן אנוש; מערך הכוחות המרכיבים את מי שאתם בעודכם בגוף, משתנה.

המלחמה הזו שבתוכה אתם נמצאים ומלחמות אחרות המתרחשות בזמן הזה, רבות מהן הן כתגובה לאותם שינויים.

מלחמה במקום שיתוף פעולה

מה שקורה בגוף האנושי הוא מה שקורה בעולם האנושי. במקום בו אמור להיות שיתוף פעולה, ישנו מאבק, מתקיימת מלחמה. בעוד שהאור הולך ומעמיק, בעוד שהאור הולך וגובר בתוך העולם שלכם, בתוך הגוף שלכם, כך אתם בזמן הזה מוצאים את עצמכם כביכול הולכים אחורה. מה שהיה , מה שמוכר, הופך להיות כביכול חזק יותר, עוצמתי יותר. גם אם לרגע כזה או אחר נדמה שישנו יותר אור בעולם, הרעש שיוצר החושך אינו מאפשר לשמוע את האור.

כך, כאשר אתם מתקדמים וכך כאשר אתם משתנים, בפעם הזו כמו בפעמים אחרות, הדבר נראים כמו מדרדרים. אפשר להתייחס למציאות הזו, העשויה להיות מסתכלת, מכעיסה, לעיתים אף מאכזבת, בצורות שונות. ישנם מספר דברים אשר כדאי לומר, אשר כדאי להבין. חלקם אף מסוג הדברים שכדאי לעשות.

סבלנות לפחד

הדבר הראשון שאנו מבקשים לומר הוא שנדרשת מכם מידה של סבלנות ביחס לאופן שבו הדברים מתרחשים. הפער בין העולמות, בין הישן לחדש, עשוי להיות גדול מאוד; הפער הזה עשוי כה גדול עד שנראה כבלתי ניתן לגישור, כפי שהוא נראה לחלק מכם בזמן הזה.

בכל זאת אנו אומרים שאתם צריכים סבלנות. סבלנות ביחס לפער, סבלנות ביחס למציאות, סבלנות בעיקר ביחס לפחד שלכם מללכת אל תוך עולם חדש, פחד מליצור עולם חדש.

במובנים רבים, העולם הזה שבתוכו אתם נמצאים, מזדעזע. הוא מזדעזע משום שהוא משתנה, הוא מזדעזע משום שישנם יסודות עמוקים, עתיקים מאוד, של כאב ופחד, אשר הולכים ונעלמים בעולם הזה.

כאשר הקרחונים מפשירים בעולם שלכם, זהו רק ביטוי לקרחון רגשי המפשיר בעולם שלכם. ההפשרה הזו של קרחונים, הנתפסת בקרב בני אדם כאסון, היא השתקפות להפשרה נחוצה מאוד בשביל שהעולם הזה יחזור לחיות, בשביל שהעולם הזה יחזור להיות.

מפחדים מהאור

ישנו פער. הפער הזה אשר עשוי להיות מתסכל, דורש מכם סבלנות. אתם מפחדים, בטוחים שאתם הולכים לקראת אסון, וזהו דבר מה נוסף שאנו מבקשים להזכיר בזמן הזה.

ישנם זיכרונות רבים המדברים בתוככם. כשם שהאור הולך ומתגבר כך הפחד הולך וגובר, והזכרונות שהוא מביא איתו, הזכרונות שהפחד מעיר בדרכו, הם פעמים רבות אינם זכרונות קלים.

הזמנים האלה שבתוכם אתם נמצאים, שבהם העולם הופך מואר יותר ובו זמנית נראה כחשוך יותר, הזמנים הללו כבר היו בעבר. בעבר שלכם, בעבר של כדור הארץ, מה שאתם מגדירים ומבינים כגלגולים קודמים.

הייתם בתקופות שונות בהן העולם נפתח ואז נסגר. כאשר העולם נסגר זו לעולם איננה סגירה עדינה וידידותית. לכן, כאשר אתם עומדים בתוך תקופה כזו, שבמובן מסוים עשויה להרגיש דומה, אתם זוכרים מה היה בעבר. אתם בטוחים שבמידה רבה, מה שהיה עומד לחזור. כך שברמה עמוקה מאוד, בזמן הזה, מה שאתם מפחדים ממנו הוא האור.

אין זו המלחמה המאיימת, אין זה הכאב שמפחיד, אין זו ההפרדה המרתיעה אתכם. זהו השלום אשר מפחיד, זהו שיתוף הפעולה המטריד אתכם, זהו הריפוי אשר מאיים עליכם. גם אם הדברים אינם הגיוניים וגם אם הם עומדים בסתירה מוחלטת למה שאתם מבקשים, בחויה הפנימית העמוקה שלכם, במקומות הרגשיים העמוקים שלכם, מזה אתם מפחדים.

לסגור ולשמור על הלב

להסכים להפרד ממה שאתם מכירים, להפרד ממה שאתם זוכרים, להפרד ממה שאתם רגילים אליו; עולם המתנהל מתוך שנאה, עולם המתנהל מתוך פחד. האם אתם מוכנים? האם אתם באמת רוצים לחיות בתוך עולם אחר? גם אם תגידו לנו 'כן' אנו יכולים לומר שיש בכם חלק האומר כעת 'לא'. עדיף ללכת למה שאתם מכירים. להשאיר את הלב סגור, כך אתם אומרים, פירושו להשאיר את הלב מוגן. להשאיר את הלב פתוח פירושו להפגע.

חלקכם אומרים זאת בתוככם גם אם אינכם שומעים זאת; היינו כבר כאשר ניסינו לעשות את זה, היינו שם כשהכל קרס. אז מדוע אתם מבקשים מאיתנו לעשות זאת שוב?

מה אתם רוצים?

אנו איננו יכולים לומר מה תעשו במקרה הזה. לאן תקחו את העולם שלכם, מה תהיו בתוכו, כיצד תיצרו אותו. זהו עולם של בחירה חופשית ולבני אדם ישנו החופש לבחור מה להיות ומי להיות.

אנו כאן כדי להזכיר, שמה שהיה איננו חייב להיות. בניגוד למה שהפחד אומר בתוככם, זה איננו מסלול ידוע מראש; הדברים יכולים להתנהל בכיוונים רבים, חלקם טובים יותר מכפי שאתם מדמיינים, חלקם בדיוק באותה מידה שאתם מדמיינים. השאלה היא איננה מה אפשרי, אלא כמו תמיד, מה אתם רוצים.

האור בזמן הזה חזק מאוד בעולם הזה; השינוי איננו תאורטי יותר, בני האדם משתנים. שיתופי פעולה שכעת עשויים להראות קטנים, הולכים ונרקמים בין בני אדם העוברים שינוי, מה שאומר שעוצמת האהבה בעולם הזה הולכת וגדלה מחדש.

להזכיר אמת ישנה

מה שקורה יכול להמשיך לקרות. בשביל זה אתם צריכים להכנס מחדש אל תוך עצמכם, להעזר בדרכים שאתם מכירים, בכלים שאתם מכירים, ולחזור פנימה.

ישנו סדר פנימי, אשר צריך לעשות, סדר חדש אם תרצו, להזכיר אמת ישנה. האור אשר מגיע גורם לכולכם להזכר, הוא מעיר אתכם מהתרדמת ומחזיר אתכם בחזרה ללב. האור הזה איננו אומר שחייכם עתידים להיהרס; אין זה אומר שהכל הולך להגמר ברע.

ישנה אפשרות בזמן הזה להכיל יותר ויותר ממי שאתם, יותר ויותר מהמהות האמיתית שלכם, ובו זמנית להשאר בגוף, בו זמנית לחיות חיים מספקים ומלאים, בו זמנית להשאר שלמים ובריאים. זו אפשרות קיימת, פוטנציאל נוכח, עבור בני האדם ברמה האישית וברמה הקולקטיבית.

הבחירה בזמן הזה, כמו תמיד, נמצאת בידיכם. מי אתם רוצים להיות? מהי האמת שאתם מבקשים להגשים? מה באמת אומר הלב? מה אומרים הפחדים?

אלו שאלות שאנו מציעים לשאול, אלו שאלות שאנו מבקשים שתתנו להן להדהד. יש תשובות עמוק בתוככם; תשובות שכדאי לתת להן להפוך להיות למציאות.

בשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

בתקשור מיוחד שנערך ב-21 בדצמבר 2012, טוהר מתארים את השינויים המתרחשים עם חילופי האנרגיה בעולמנו
"חשוב בזמן הזה להסכים ללכת לאיבוד אבל להפוך זאת להרפתקה, לשאול מחדש מי אתם רוצים להיות, ואז לגלות מה אתם יכולים"
"הוא איננו מסתיים העולם הזה, אבל דברים מסויימים שהכרתם, תהליכים מסויימים שהכרתם, משתנים". תקשור חדש
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546