בתקשור מיוחד שנערך ב-21 בדצמבר 2012, טוהר מתארים את השינויים המתרחשים עם חילופי האנרגיה בעולמנו

התחלה חדשה – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף, הזדמנות נוספת, יותר ללמוד, יותר להתפתח. אנו נפגשים בנקודת זמן מסויימת בתוך תהליך ההתפתחות, כזו אשר נקבעה בזמן שהיסודות של העולם הזה נוצרו. נקודת זמן עם פוטנציאלים שונים, נקודת זמן שדרכים שונות, שתהליכים שונים, יכלו להביא אתכם אליה.

אנו נמצאים איתם כאן, בנקודת זמן בתוך תהליך שעבורכם הוא ליניארי ועבורנו הוא מעט יותר עכשווי מכפי שאתם מבינים. בכל זאת זה מעניין ואף משעשע לעיתים לראות את האופן שבו אתם מביאים את עצמכם אל תוך נקודת זמן זו, מה השגתם עד כה ומה אתם בוחרים להשיג אם תרצו, לאן אתם בוחרים להגיע מנקודת זמן זו והלאה.

דגדוג של אנרגיה

כפי שאמרנו פעמים רבות בזמן האחרון, העולם כפי שאתם רואים אותו משתנה, אבל בנקודת הזמן הזו שבתוכה אתם נמצאים העולם איננו מגיע לסופו, הוא איננו מסתיים. דרמה גדולה מהסוג שבני אדם רבים מפחדים ממנה, דרמה גדולה מהסוג שבני אדם רבים עוד יותר מייחלים לה, דרמה מהסוג הזה איננה מתרחשת בנקודת הזמן הזו.

מתרחשים דברים אחרים. אם תרצו, שקטים יותר, עמוקים, בעלי השפעה ומשמעות. ישנו דבר מה אשר קורה בנקודת הזמן הזו, ישנו שינוי המתרחש ברגעים אלו ממש. אם תעצמו עיניים, אם תפנו את תשומת הלב לרגע או שניים מהראש המודע אל עבר הגוף, אתם עשויים בזמן הזה, בזמן שאנו מדברים, להרגיש יותר בבהירות מה קורה.

אתם עשויים להרגיש דגדוג של אנרגיה, אנרגיה אשר עוטפת את הגוף שלכם, אשר ממלאת אותו, מוצאת את הסדקים בתוך החומה הקיימת וחודרת דרכה, פנימה אל תוככם, אל מקומות עמוקים מבעבר.

האנרגיה הזו עוטפת אתכם ביום הזה, נוגעת ומחלחלת בין הסדקים של החומה שלכם אל תוככם. ברגעים הללו בהם אנו מדברים, אם תעצמו לרגע עיניים, אם תפנו את תשומת הלב מההיגיון, מהמודע, אל רגשות, אל הגוף, אתם עשויים להרגיש את האנרגיה. בשקט, כמעט מבלי לשים לב, תרגישו כיצד היא מחלחלת פנימה; כיצד היא ממלאת מקומות שהיו חסרים, כיצד היא מאירה מקומות שהיו רדומים.

ישנם ארבעה דברים שהאנרגיה הזו עתידה לעשות. ארבעה תהליכים, אם תרצו, או שינויים שאתם עתידים לחוות אותם, להנות מהם וגם להתמודד איתם, בזמן הקרוב.

קרוב הוא עניין יחסי, הוא עניין אנושי, ואנו מדברים הערב על תהליכים הקורים מעבר לכאן ועכשיו שלכם. אל תנסו לתרגם את התהליכים עליהם אנו מדברים לפי לוחות זמנים אך בכל זאת, האנרגיה אשר ממלאת אתכם עכשיו מניעה ומפעילה ארבעה שינויים, ארבעה תהליכים.

השינוי הפיזי

השינוי הראשון אשר מתרחש, מתרחש בגוף הפיזי. ישנם חיבורים המתקיימים באופן תיאורטי במוח שלכם, אשר אינם מתקיימים באופן ממשי. אלו חיבורים שנותקו לפני עידנים רבים באבולוציה של בני האדם בעולם הזה. חיבורים שנותקו במטרה ליצור ולהעמיק בחירה של שכחה. הם נותקו מתוך שיתוף פעולה והם נמצאים במצב הזה זמן רב מאוד.

הדבר הראשון שהאנרגיה הנוכחת בזמן הזה עושה, היא מחברת את אותם חיבורים מחדש. נתקים עתיקים מאוד, אשר יצרו בתוככם מידה של שיכחה כה עמוקה עד שאינכם מבינים את משמעותה, כל זה הולך ומשתנה כעת. אתם מתחברים מחדש באופן שהוא פיזי, באופן שאם יהיו בני אדם שימדדו את ההבדלים בפעילות המוחית, הם יבחינו בהבדלים משמעותיים. התקשורת, שיתוף הפעולה בין החלקים השונים, תהיה מהירה מאי פעם, וחלקים שונים במוח שלכם שלרוב אינם רגילים לדבר זה עם זה ישירות, יתחילו לדבר באופן שמעולם לא דיברו.

זה יצור שינויים שונים בתוך הגוף שלכם. זה ישנה את התפקוד של מערכת העצבים; זה ישנה את התפקוד של החשיבה שלכם, היא עשויה להיות איטית יותר; אתם עשויים להיות רגישים יותר בתחושות שלכם, אלו הפיזיות. זה יגביר באופן משמעותי את מידת החיוניות.

במידה מסויימת, אפשר לומר, אתם מתחברים מחדש למעיין הנעורים, זה אשר מאפשר מידה של חיוניות, של התחדשות, גם כאשר ההיגיון אומר שזה בלתי אפשרי.

כל זה מתחיל לקרות בזמן הזה, כאשר האנרגיה אשר נמצאת יוצרת מחדש חיבורים. כפי שאמרנו בזמן האחרון, אנו בהחלט מצפים ללא מעט כאבי ראש. לא בהכרח מהסוג הקטלני, אבל בהחלט מהסוג המפתיע, משום שככל שהחומות של ההיגיון עמוקות יותר ויציבות יותר, כך יש צורך בפעולה מעט יותר אינטנסיבית בשביל לחצות את החומה, ולחבר מחדש את מה שמבקש להתחבר. אז אל תבהלו מהתופעה הזו, תנו לה להיות. מי שצריך, בקשו הילינג לאותם הכאבים ואותם המקומות. בקשו את ההילינג באופן הזה שיעזור למוסס חומות של היגיון ולאפשר לחיבורים מחדש להתרחש.

השינוי הרגשי

השינוי השני שהאנרגיה מתחילה ליצור יהיה שינוי רגשי. ישנה הפרדה מובנית, בסיסית, בין החלקים השונים בכם. הרגשות משויכים לתת מודע בעוד שההיגיון משויך למודע. לעיתים הרגשות עולים למודע, לעיתים ההיגיון מטייל בתת המודע, אבל באופן בסיסי שני החלקים נפרדים זה מזה.

הרגשות שלכם במידה כזו או אחרת נמצאים רחוק מכם. אתם יודעים להרגיש אותם יותר מאי פעם אבל במידת מה הם עדיין נותרים מעט רחוקים.

האנרגיה אשר נמצאת כעת, אשר חודרת דרך הסדקים, עתידה ליצור שינוי מהותי בהפרדה הזו. אפשר לומר שהדבר יוביל לביטול של הפרדה, לאיחוד של מודע עם תת מודע.

מה שזה יעשה לבני האדם – זה עושה את זה כבר זמן מה אבל האנרגיה המתחילה להיווצר כעת עשויה ועתידה להקצין זאת – הוא להביא אתכם להתמודדות עם הצפות רגשיות גדולות מכפי שאתם זוכרים. אתם עשויים למצוא את עצמכם עומדים פעם אחר פעם בתוך שטפון רגשי שאינכם רגילים אליו, שאינכם מכירים אותו.

רגשות מסוגים שונים, בין אם הם שמחים ובין אם הם עצובים, בין אם הם כועסים ובין אם הם מפוחדים, רגשות שונים פתאום יעלו ויצופו. רגשות שבעבר נגעו בכם רק במעט, עשויים לגעת בכם הרבה יותר. אתם תהיו הרבה יותר ילדיים במהות שלכם, הרגשות יהיו חלק הרבה יותר נוכח, יותר אינטגרלי ביום יום שלכם, במודע שלכם.

המשמעות של השינוי הזה היא צורך עמוק מאוד, עז מאוד, לאבד שליטה, להסכים לעלות על הסירה אל תוך הנהר הגועש של הרגש.

ככל שאתם מוכנים ומיודדים עם הרגשות שלכם, כך יהיה לכם קל יותר. במקומות בהם אתם מפוחדים ומאויימים יהיה לכם יותר קשה. רגשות שהנוכחות שלהם, הקיום שלהם, העוצמה שלהם תפחיד אתכם, שם אתם עשויים לסבול. היכן שהנוכחות של הרגש קלה לכם, העוצמה של הרגש עשויה להיות פשוטה עבורכם.

אבל גם אם אתם עשויים לסבול זהו איננו הכרחי, אם תסכימו לאבד שליטה, אם תלמדו יותר ויותר להיות חברים של הרגשות שלכם. חברות עם הרגשות אומרת להסכים לחיות במציאות שאין בה היגיון, שאין בה הסבר, שאין בה גבולות, שאין בה מסגרת. להסכים לחיות בתוך גאות ושפל באופן שעתיד להיות ממשי יותר מכפי שאתם מכירים.

השינוי המנטלי

השינוי השלישי שעתיד להיות, עתיד להתחולל בפעילות המוחית שלכם – בהבט המנטלי שלה, במה שאתם קוראים לו מחשבות.

בתוך כל אחד ואחד מכם, כחלק מהמבנה שלכם כבני אדם, ישנו חלק מנטלי, אם אפשר להגדירו כך, הנוהג לדבר ללא הרף. הוא מדבר גם כעת, בתוך הראש שלכם, מחווה דעה, מנסה להבין, מאבחן, שופט, מבקר, אומר מה כדאי ומה לא כדאי, משמש כסוג של מדריך, של מגן, של מבקר.

כשם שאתם רגילים למרחק מהרגשות שלכם, כך אתם רגילים לנוכחות שלו. נדמה לכם שזה חלק טבעי מהאנושיות שלכם, מהחוויה, מההוויה הנקראת בן אדם. השינוי אשר עתיד לקרות בתחום הזה יביא לרגיעה מפתיעה באותה פעולה אינטלקטואלית, מנטלית, של דיבור ללא הרף.

זה עשוי לקרות לכם מדי פעם; בהתחלה זה עשוי להיות כמעט בלתי מורגש, רגעים בהם הראש יהיה שקט. לעיתים הראש ידבר בווליום נמוך יותר מאי פעם, לעיתים תחוו רגעים קצרים יותר או פחות של דממה.

זו עדיין איננה חוויה מוחלטת של הארה, אותה חוויה שבה האישיות נמוגה ויש התמזגות עם האמת. עם זאת, זה מצב אחר של קיום, אשר יתחיל בטפטופים קטנים ועשוי להתרחב לכדי חוויה יומיומית עבור חלקכם. אותו דיבור פנימי בלתי פוסק אשר יוצר גבולות, אשר מגדיר הגדרות, אשר בונה זהויות, אשר מתבסס על הפרדה, החלק הזה עתיד להיות שקט יותר.

זה עשוי להפחיד אתכם, משום שרגעים כאלו של דממה נחווים פעמים רבות כסוג של מוות. ישנה נוכחות שאתם רגילים לחיות איתה, שפתאום איננה עוד. הקול שרגיל לדבר אליכם ואיתכם, ואתם רגילים לדבר איתו ואליו, זה שאתם רגילים להקשיב לו או להלחם בו, עשוי פתאום לרגע כזה או רגע אחר לשתוק. אתם עשויים להרגיש באותם רגעים מאוד לבד.

בהתחלה זה עשוי להיות מאוד מבהיל. יש שיחשבו שהם משתגעים, שמשהו לא בסדר, ואנו מציעים לזכור את הדברים שלנו כאשר זה יקרה. משום שכאשר תתרגלו למצב הזה, אתם עשויים להנות מהקלות ומהשקט שהוא מביא איתו.

השינוי החיצוני

השינוי הרביעי אשר עתיד לקרות כתוצאה מהפעולה של האנרגיה המתחילה להתרחש בתוככם בזמן הזה, השינוי הזה יבוא לידי ביטוי במציאות שלכם. הוא יתחיל לבוא לידי ביטוי בהתנהגות שלכם, אך יותר מכך בדברים שאתם ממגנטים, במציאות שאתם יוצרים.

יקרו לכם דברים שכבר קורים למי שעוזר לעצמו, ולמי שנמצא בתוך התפתחות. המציאות תהיה ברורה יותר, בוטה יותר, ישירה יותר, השתקפות מדויקת יותר של מי שאתם. יהיה לכם קל הרבה יותר ליצור מציאות; המחשבות שלכם, הרצונות שלכם, יתגשמו במציאות בקלות יותר מאי פעם.

אתם עשויים להשתעשע ברעיון מסוים בכיוון מסוים ולהיות מופתעים, ולעיתים אף מבוהלים כשהמציאות מגיבה במהירות, לעיתים בפתאומיות, למה שאתם מרגישים, למה שאתם רוצים, למה שאתם חושבים.

אתם תחוו לאט לאט אך יותר ויותר את האופן שבו האנרגיה פועלת באופן תמידי – את החוויה, את העובדה, שהמציאות שאתם יוצרים נוצרת על ידכם.

המציאות היא כמו פלסטלינה, אשר לפי הרצון שלכם היא נוצרת ומתעצבת. לחוות את זה עשוי ברגעים ראשוניים להבהיל אתכם, משום שאינכם באמת יודעים מה אתם רוצים. לעיתים אתם משתעשעים ביניכם לבין עצמכם ברצונות, בחלומות, בפנטזיות, שאינכם בהכרח בטוחים שאתם רוצים להגשים. לפתע פתאום המציאות תקח אתכם באותו כיוון.

זהו זמן טוב יותר מתמיד לחזור פנימה ולברר מה אתם רוצים, באיזה כיוון אתם רוצים לקחת את עצמכם, מהם החלומות שלכם. האנרגיה המתחילה לפעול בזמן הזה תאפשר לכם יותר בקלות לקחת אתכם לאן שאתם רוצים.

זה מחייב אתכם להיות ברורים במה אתם רוצים, לרצות את מה שאתם רוצים, להיות שלמים עם מה שאתם רוצים, משום שמה שאתם רוצים יוכל לקרות יותר בקלות.

התעוררות של כוח חדש

האנרגיה הזו אשר נכנסת, אשר נוכחת, אשר נוצרת בתוך נקודת הזמן הזו, תשפיע לא רק עליכם באופן אישי. ככל שבני האדם ישתנו ויתעוררו כך יכולים להיות שינויים גדולים יותר במציאות הקולקטיבית.

איננו בהכרח אומרים באופן ודאי שתהיה מהפיכה טוטאלית באופן שבו העולם הזה עובד, אבל ככל שיותר ויותר חיבורים ייעשו מחדש ושינויים יקרו בעקבותיהם, כך תהיה התעוררות גדולה יותר לגבי מהי האמת.

צפו להתנגדות אשר תבוא מאלה אשר אינם רוצים בשינוי, מאלה המעדיפים לשמר את הנתק. זכרו שזו התנגדות הקיימת גם בתוככם.

עם זאת, אתם עתידים לראות כתוצאה ממה שמתחיל לקרות בזמן הזה, שדברים שהיו מקובלים בעבר, שהיו לגיטימיים בעבר, לא יהיו מקובלים ולגיטימיים עוד. כוח חדש, חסר פשרות, עתיד להתעורר בתוך העולם הזה. הוא עתיד להתעורר, הכוח הזה, כתולדה מאנשים אשר מתעוררים. הוא יביא שינוי גדול יותר, רחב יותר ומעניין יותר במציאות המשותפת לכולכם.

בזמן הזה שבתוכו אתם נמצאים, אנו מציעים לתת לאנרגיה הזו להמשיך ולהכנס, למצוא את הסדקים בחומת ההגנה ולחדור פנימה. תנו לאנרגיה לעשות את זה בזמן הזה שבו אתם מקשיבים לנו, בין אם לוח השנה מראה על ה-21 לדצמבר 2012 ובין אם לא.

תנו לאנרגיה הזו לעבוד, משום שמה שמתחיל בנקודת הזמן הזו אינו מסתיים בנקודת הזמן הזו. למרות החוויה הליניארית שלכם, האנרגיה הזו של השינוי זמינה עבורכם בכל רגע שבו תבחרו להתחבר אליה.

עשו זאת ברגעים אלו, בערב זה, והמשיכו לעשות זאת ברגעים כאלו ואחרים גם בזמן הקרוב. עצמו עיניים לרגע אחד או שניים והעבירו את המודעות מההיגיון, מהראש, לרגשות ולגוף.

הרגישו את הדגדוג של האנרגיה העוטפת אתכם, ודעו כי אתם מתחילים להשתנות. שינוי גדול יותר, מעניין יותר, מפתיע יותר מכפי שאתם מבינים, כזה המבטא במדויק את מה שבחרתם ליצור.

בשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

1 מחשבה על “התחלה חדשה”

  1. תודה עבור העלאת התיקשור מלפני 10 שנים שוב עכשיו.
    לצערי לא חשתי בכוח האנרגיה החדש,לא גופנית ולא רגשית ולא מנטלי.ביחוד בזמן מדיטציה המחשבות ממשיכות להתרוצץ ואפילו יותר.
    מקווה שבעתיד אחוש את האנרגיה החדשה יותר במציאות היומית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"ישנה אפשרות בזמן הזה להכיל יותר ממי שאתם, מהמהות האמיתית שלכם, ובו זמנית להישאר בגוף, ולחיות חיים מספקים ומלאים"
"חשוב בזמן הזה להסכים ללכת לאיבוד אבל להפוך זאת להרפתקה, לשאול מחדש מי אתם רוצים להיות, ואז לגלות מה אתם יכולים"
"הוא איננו מסתיים העולם הזה, אבל דברים מסויימים שהכרתם, תהליכים מסויימים שהכרתם, משתנים". תקשור חדש
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546