"החשיפה לאור מביאה למותו של הפחד, והפחד יאמר לכם שהחשיפה לאור תביא למותכם שלכם, ולכן כדאי להסתתר. אנו מציעים בתקופה הזו, יותר מבעבר, לא להסתתר ולא להיאחז במה שאתם מכירים"

השערים נפתחים – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

קורה דבר מה בלילות שלכם, בזמן שאתם ישנים, או בזמן שאתם מנסים לישון. ישנה שמיכה של שקט אשר מונחת על האדמה, והשמיכה הזו, השקט הזה, מביא איתו ריפוי. הוא מזכיר, הוא מעיר את הזכרון הרדום לגבי מי שאתם, פעולה אשר מביאה בו זמנית להערכה עצמית אשר גדלה, ולחשיפה של אותם המקומות אשר בהם ההערכה העצמית שלכם פגועה.

הדבר קורה כעת באופן מואץ, זה קורה באופן מוקצן. במובן מסוים התהליך נהיה מהיר יותר, הקצב שלו גובר – והוא גובר מיום ליום, כמו שמעולם לא קרה. אותה הערכה עצמית פגועה חייבת להתרפא; אותו חלק בריא בכם, אשר זוכר מי הוא, חייב להתרחב. האיזון בין המקומות הפגועים למקומות הבריאים חייב להשתנות לטובת אלו הבריאים, כך שאתם יכולים להכיל יותר הערכה עצמית, יותר נחישות, יותר בטחון עצמי, וכתוצאה מכך, יותר ממה שיש לחיים בכדור הארץ להציע.

להערכה הזו, אשר גוברת, לאותה מידה של זיכרון לגבי מי אתם באמת אשר מתרחבת כעת, יש חשיבות נוספת.

בזמן הזה שבו אתם נמצאים יש סיבה נוספת לאותה האצה בתהליך. אתם מבינים, זה זמן שבו השערים נפתחים, זה זמן שבו המציאות מתרחבת באופן שהיא עדיין לא התרחבה. נדמה שהגבולות אשר מפרידים בין העולם שבו אתם חיים לעולמות אחרים, הולכים ומטשטשים. הגבולות הללו נהיים דקים יותר; הם נהיים שקופים יותר. הם מורגשים פחות.

זה תהליך שקורה בד בבד ככל שההערכה העצמית שלכם גדלה, משום שככל שהיא גדלה, הגבולות נהיים שקופים יותר – וככל שהם נהיים שקופים יותר, ההערכה העצמית יכולה לגדול. דרך אותם גבולות אשר הולכים ומתמוססים, מתאפשרת כניסה של יותר אור. אותו אור אשר מגיע בלילות, אשר פורס שמיכה של שקט, אשר מזכיר לכם מי אתם.

בתוך פעולת האור הזה נפתחים שערים. הם נפתחים במקומות מסוימים על פני האדמה, והתפקיד שלהם הוא בלעזור ליצור את המבנה החדש של כדור הארץ. זו כבר איננה התשתית, שכן התשתית הזו כבר מוכנה – זוהי תחילתו של תהליך שתפקידו לבנות את אותם מבנים אשר יהוו בשלבים מאוחרים יותר את החיים החדשים על פני האדמה.

הגבולות, סופם יהיה להיעלם לגמרי, אם תבחרו בכך. לשם כך מתקיים כל מה שמתקיים. לשם כך השערים נפתחים. הם נפתחים משום שאתם בחרתם לעשות זאת; הגדילה מתרחשת משום שאתם העזתם לבחור בכך. משום שעמדתם בפני הפיתוי של השכחה, בפני הפיתוי שבהרדמות אל תוך הפחד, ובחרתם שלא. בחרתם לגדול. בחרתם להתרחב, גם באופן אינדיבידואלי, וגם באופן קולקטיבי, כתרבות. לשם כך נוצרים פתחים, נפתחים השערים, שדרכם מגיעה יותר עזרה, שדרכים זורמת יותר נוכחות. היא אשר מאפשרת לכם להתחזק באופן אינדיבידואלי, והיא גם מתחילה לבנות את מה שיהפוך עם הזמן לחיים החדשים על פני האדמה.

אם אתם רגישים מספיק, אתם יכולים להתחבר אל אותם שערים אשר נפתחים, גם אם אינכם באופן פיזי נמצאים שם. אתם עשויים לראות את אלו אשר באים, אשר באים מבעד לשער. אלו קרובים רחוקים, הם באים מהבית. הם באים מאותו עולם, מאותו ממד, מאותה הוויה שממנה אתם באים. הם אינם נוטלים נוכחות פיזית, כי אם נכנסים בשערים הללו אל תוך העולם שלכם באופן שאפשר להגדירו כאנרגטי, כדי לבצע סוג מסוים של עבודה, שלא ניתן לבצע אותה אחרת.

זוהי תמיכה רבת עוצמה שאתם מקבלים בזמן הזה מעולמות אחרים, מהעולמות מהם אתם באים, מהבית. כך שהתוכנית של הריפוי, של הלידה מחדש של התרבות שלכם, תוכל באמת לקרות, יהיה לכך מימוש מלא ומרהיב כפי שיכול להיות.

תופעות זמניות

לפיכך אתם עשויים לחוות בזמן הזה שורה של חוויות, אשר אופייניות לתקופות המואצות באופן הזה, אופייניות לתקופות בהן הגבולות נהיים דקים כל כך, שקופים כל כך.

הדבר הראשון שעשוי לקרות הוא שהרגישות שלכם עשויה לגדול באופן פתאומי, באופן דרסטי אם אפשר לומר. אתם עשויים בבת אחת למצוא את עצמכם רגישים לסוגים מסוימים של אוכל, לסוגים מסוימים של אנשים, לסוגים מסוימים של מקומות, אפילו לסוגים מסוימים של בגדים, של צבעים. אתם עשויים בבת אחת לא להיות מסוגלים להגיע למקום מסוים או לדבר עם אדם מסוים או ללבוש בגד מסוים. יש בכך הקצנה, וחשוב לזכור שזוהי הקצנה זמנית, משום שכאשר השלב הזה הסתיים, ואלו אשר נכנסים מבעד לשערים ייסוגו מעט, כאשר העבודה שלהם תסתיים, אותה רגישות מוקצנת עשויה להתאזן, ודברים לא יהיו בהכרח כה קיצוניים. כך שכדאי לקחת בחשבון בזמן הזה שזו תופעה שבהחלט עשויה לקרות.

תופעה אחרת שאתם עשויים לחוות בזמן הזה היא הופעתם של כאבים מוזרים מאוד בגוף הפיזי. נדמה שהגב עשוי להיות פעיל מאוד, כמו גם הלב, הן במיקומו הפיזי והן במיקומו האנרגטי. ייתכן והרגליים שלכם יהיו מורגשות יותר מבעבר. אלו הם מקומות של תפיסה, של יציבות ושל החיבור לכל מה שיש; הם משתנים בזמן הזה, כמו כל שאר הגוף הפיזי שבו אתם נמצאים. הגוף חייב להכין את עצמו להתרגל לתדרים החדשים אשר המציאות שלכם קיימת בהם, ולהיות מסוגל לחיות בתוכם באופן שימשיך לעזור לכם לממש את הפוטנציאל שלעם. אז קחו בחשבון שכאבים מוזרים עשויים להיות; אל תתרגשו מהם יותר מדי, אלא אם כן הם קיצוניים מאוד – ואז אולי כדאי רק לצחוק מהם, וגם להם כדאי מאוד לתת לעבור, משום שהם בהחלט יהיו זמניים.

בנוסף, לאלו מכם אשר הרגשות שלהם הם המרכז שלהם, וגם לאלו שהם לא, אנו אומרים שהזמן הזה עשוי להיות מוקצן מאוד בכל מה שקשור לחוויה של פחד ולחוויה של חוסר בטחון. זה עשוי להיות מפתיע מאוד למי שאינו רגיל להרגיש, וזה עשוי להיות מפתיע גם למי שכן. כך או כך, אתם עשויים לחוות תהומות של רגשות שמעולם לא הרגשתם, אשר נפתחים בבת אחת. אתם עשויים לחוות לא פעם שאתם נופלים אל תוך בור שחור שאין לו תחתית. אנו מבקשים להזכיר לכם שיש לו תחתית, גם אם היא איננה מורגשת וגם אם היא איננה נראית. הדבר היחיד שאתם יכולים לעשות בשביל להגיע לתחתית הזאת היא ליפול אל תוך התהום, ולא לעשות כפי שהמיינד המבוהל שלכם יבקש מכם לעשות, וזה דבר מה להיאחז בו בשביל לצאת מזה – כי אז אתם עושים את השהייה שלכם באותה תהום להרבה יותר בלתי נסבלת, והרבה הרבה יותר ארוכה. אז אפשרו לתהומות הללו של הרגש לקחת אתכם, גם אם הדבר עשוי לכמה רגעים או לכמה שעות להפוך אתכם מבחינה רגשית להפוך אתכם לאנשים שלא חשבתם שאתם כאלה. גם אם הדבר יחבר אתכם לרגשות שלא ידעתם שיש, לכו עם זה. אל תיבהלו. זה חלק מההאצה אשר מתרחשת בתקופה הזו. זוהי הקצנה, שהיא רבת משמעות, משום שהגדילה המהירה של אותה הערכה עצמית מחייבת ריפוי מהיר של המקומות בהם היא פגועה. זה חלק מרכזי באופן שבו התהליך הזה מתנהל.

שני דברים אחרונים אשר עשויים לקרות, והם אולי יהוו מקור נחמה למי שהשינויים המהירים הללו מאיימים עליו.

הדבר האחד, למי שמחפש זאת, נדמה שתהיה יותר קלה האפשרות בתקופה הזו לפגוש באופן ממשי חוצנים. הם נמצאים יותר קרוב, גם אם הם אינם בהכרח פיזיים, ואנו מציעים לא לחפש אותם במרכז של שדה הראייה שלכם, כי אם דווקא בשוליים. תמיד לכו לשוליים, משום שהם תמיד נמצאים שם. בתקופה הזו אתם עשויים לראות אותם יותר בקלות עומדים ומחייכים, בזמן שהמציאות שבה אתם חיים משתנה בכזו מהירות ובכזו עוצמה.

הדבר הנוסף שעשוי לקרות בתקופה הזו יותר מבעבר הן התפרצויות ספונטאניות ובלתי צפויות של יצירתיות, אשר עשויות לקחתם אתכם לכיוונים שאינכם מכירים, שאינכם מדמיינים. אנו מציעים ליהנות מההתפרצויות הללו, ולא להיכנס לדיכאון אם הן ייעלמו בבת אחת. אנו מצפים שלאנשים מסוימים יהיו פרצים כאלו, לא אחד ולא שניים, עד שהדבר יתאזן, ותהיה זרימה יציבה של יצירתיות חדשה, אשר עשויה לפתוח דלתות לדברים חדשים. לכן תנו לדברים להיות ולכו עם השיטפון אשר עשוי לקרות עד אשר תחול יציבות, והדברים האמיתיים אשר קיימים באותה יצירתיות חדשה יוכלו להמשיך להיווצר ולהתפתח מתוך מה שיתחיל בתקופה הזו.

פחד מהאור

בסך הכל נדמה לנו שכבעבר, ובתקופה הזו יותר מתמיד, נמדדת מידת הגמישות שלכם, מידת היכולת שלכם לאבד שליטה אל תוך מה שקורה. וכפי שאנו אומרים, זה עשוי לקרות לכל הכיוונים – אלו עשויים להיות תהומות של פחד והתפרצויות ספונטאניות של יצירתיות. אתם עשויים להיות מופתעים, שגמישות נדרשת גם במקרה של התהום אך גם במקרה של התפרצויות יצירתיות, שגם כאן קשה וגם כאן קשה.

אנו מציעים אם כך להתאמן על הגמישות, ולשים לב למה אתם מרגישים באותם רגעים בהם המציאות שלכם דורשת מכם להשתנות, ולתפוס כיוון חדש. לאן אתם הולכים. מה קורה לכם, בתוך הרגשות.

הכניסה הזו של האור לפלנטה, החשיפה הכמעט מורגשת ואולי נראית לעין אל אותן ישויות אשר באות מהבית, עשויה לעורר בתקופה הזו זיכרונות כואבים מאוד; היא עשויה לעורר פחד עמוק מאוד. היא עשויה לעורר את פחד המוות שלכם.

בעוד שהחשיפה לאור מביאה למותו של הפחד, הרי שהפחד יאמר לכם שהחשיפה לאור תביא למותכם שלכם, ולכן כדאי להסתתר. אנו מציעים בתקופה הזו, יותר מבעבר, לא להסתתר ולא להיאחז במה שאתם מכירים. להרשות לעצמכם להיות גמישים גם כאשר עשויה להיות בהלה גדולה.

מה שקורה כעת הוא חשוב מאוד. תהליך מהיר מאוד אשר נולד כתוצאה מהבחירה שלכם. אם הייתם זוכרים ברגעי הבהלה שאתם בחרתם בכך, ייתכן והפחד לא היה מפחיד כל כך. אך מאחר והדבר קשה, אנו עושים זאת כאן הערב, ומבקשים מכם להזכיר זאת לעצמכם ואחד לשני באותם רגעים של פאניקה. אתם לא הולכים למות, האור הזה לא הולך לקחת אתכם איתו במובן הרע של המילה. הוא הולך במקום זאת להפוך להיות אתם, ולאפשר לכם להתאחד, להתאחד באופן עמוק יותר עם מי שאתם, יותר לחזור הביתה, להיזכר במי אתם באמת, במה באתם לעשות פה בזמן הזה, ולאן כל התהליך הזה יכול באמת לקחת אתכם.

האור בא לעורר את החזון, הוא בא לעורר את הראייה, את הראייה קדימה, את הראייה של האפשרויות. הוא בא לעורר מחדש את התשוקה, את התשוקה לחיים, את השמחה. עליכם להסכים לחצות את בהלת הפחד בשביל להתחבר אל אותם רגשות, בשביל לאפשר להם לגדול ולהיטמע בכם באופן שאי אפשר יהיה לקחת מכם אחר כך.

נדמה שבזמן הזה, ברגעים שאינכם חווים בהלה, שאינכם חווים פחדים עמוקים שמעולם לא חוויתם, יהיה קל יותר לשמוע את אלו המלווים אתכם, יהיה קל יותר לחוש בהם. אנו מציעים לכל מי שרוצה לחזור אל אותה חוויה של בית, אשר מתאפשרת בקשר עם אלו אשר משמשים בתור המדריכים שלכם, לדבר איתם, לחוש בהם יותר. זו חוויה אשר עשויה לתת יותר בטחון ויותר שקט, בתקופה שהכל הולך ונהיה סוער יותר.

זכרו, שאת השמחה שבתהליך הזה אתם בחרתם. את העוצמה שלו אתם תכננתם, ואת האפשרויות שהוא מביא למציאות שלכם אתם יכולים לממש. לכו עם התהליך כפי שהוא לוקח אתכם. זוהי בחירה שלכם, זוהי ההזדמנות שלכם, וזוהי עשויה להיות, אם תרצו, גם השמחה שלכם.

רבים הם אלו הבאים עכשיו לעולם שלכם. רבות הישויות המגיעות מהבית. הן באות עם שמחה, לעזור לכם לממש גדילה רבת משמעות. תנו להן לעבוד, תנו לעצמכם להשתגע, לכל כיוון, בכל צורה. תזכרו, אם אפשר, ברגעים מסוימים, לצחוק תוך כדי. הזכירו לעצמכם שזוהי בחירה שלכם.

ההאצה הזו, במובן הזה, היא זמנית, והיא תהפוך למקור של שמחה, למקור של חדשנות, של יצירתיות, של דלתות חדשות.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"שקט יבוא לממלכות האדם, שלווה תגיע. השאלה היא, האם אתם מוכנים לעשות את מה שנדרש בעבור זה? זוהי הבחירה שלכם"
"הלב שלכם כאמור יהיה המוקד. ההסכמה לפתוח אותו, הדברים שאתם רגילים לעשות בשביל לסגור אותו – כל אלו יהיו במרכז העניינים בחודשים הקרובים"
"זהו זמנה של האהבה לפעול, זהו זמנה של האהבה להופיע. היא תעשה זאת באופן שאינכם מבינים, באופן שאינכם מכירים"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546