"ההסכמה לחזור הביתה היא זו שתחבר אתכם לעולם סביבכם. להקשיב ללב, לחזור לצחוק וגם לבכות, ומתוך זה לגלות שבבית אתם נמצאים גם כעת"

האמת הגדולה – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אנו מתחילים, מפגש נוסף. ישנה בהלה בעולם שלכם, ישנה חוויה קולקטיבית מבהילה. החוויה היא שהאדמה נשמטת לכם מתחת לרגליים. יותר ויותר אנשים מרגישים את זה ומגיבים כל אדם בהתאם למבנה האישיות שלו. התגובה המשותפת נדמה לנו היא בהלה, אך מה יוצא מתוך הבהלה הוא כבר דבר מעט שונה או יותר מורכב. יוצא הרבה מאוד כעס, יש יותר ויותר אנשים המשתמשים באיומים מסוג זה או אחר; ישנם אנשים המסתגרים, ישנם אנשים המנסים לצאת יותר לאור; יש מי שנוטש, יש מי שמשתלט. אך בבסיס, החוויה היא שאין בסיס, והדברים הם גם נכונים במידת מה.

כלומר, נדמה לנו שהאדמה זזה. היא משתנה – משנה צורה, משנה כיוון ומשנה זווית. מה שהיה הר עשוי להפוך למישור, ומה שהיה מישור עשוי להפוך להר. בעוד שהאדמה בעבר הלכה בכיוון מסוים והתפתחה בכיוון מסוים, אנו מאמינים שכיום ישנן יותר עדויות לכך שהיא מתחילה ללכת בכיוון אחר, כביכול נגד עצמה. או לפחות זה מה שחושבים אלו המגלים את התגליות הללו, עדיין מבלי להבין באיזה כיוון היא באמת הולכת; וזווית – האדמה משנה את הזווית שבה היא פועלת, שמתוכה היא רואה את המציאות, שמתוכה היא מקבלת מסרים וממנה היא משגרת ומשדרת מסרים. מסרים לחלקים אחרים של האדמה, הנמצאים בעולמות אחרים, שאר השותפים של הפלנטה הזו ליצירה הנקראת החיים.

וכך, כשהצורה משתנה, הכיוון משתנה והזוית משתנה, נדמה לבני האדם שהאדמה נשמטת להם מתחת לרגליים. מדוע? משום שאתם עדיין במידה רבה חושבים באותה צורה, פועלים באותו הכיוון ורואים את החיים באותה הזוית. הפער בין בני האדם לבין האדמה, בין השינוי שעוברת האדמה לבין השינוי שבני האדם עדיין אינם עוברים, הפער הזה יוצר את החוויה הזו, חוויה שמעוררת בהלה, שכאמור מביאה יותר ויותר אנשים להגיב בצורות שונות, קשות יותר או פחות.

הוכחות

נדמה לנו שהתגובה, או אחת התגובות שעליהן אנו רוצים לדבר במפגש זה ובה כדאי להתמקד גם מעבר לגבולות של מפגש זה, הוא בצורך של בני האדם בהוכחה. אפשר להגיב על כך ולומר "חה חה", על הצורה בהוכחה. משום שהוכחה יש בה מידה של הומור שאינה נמצאת במקום שבו בני האדם חוקרים ומחפשים אותה. יש נטיה לחוקרים אחר האמת להיות רציניים מאוד, ומשום כך הם נותרים טפשים מאוד. משום שהם לא קלילים מספיק ומצחיקים מספיק בשביל לזהות את האופן שבו האמת מוכיחה את עצם קיומה מבעד למסכים של השכחה שלכם.

בזמן הזה, כשהאדמה כביכול נשמטת לכם מתחת לרגליים, יש צורך גדול יותר בהוכחות. יותר בני אדם שואלים את עצמם מהי האמת, משום שהם מרגישים שהם מאבדים קשר אל האמת שלהם. אולי יותר נכון לומר שהם מרגישים שאין בעצם קשר עם האמת שלהם, שמה שהם חשבו שהיא האמת היא כבר לא האמת, ואין יותר הבנה לגבי מה נכון ומה לא נכון.

ראו מה קורה בתוך הפער הזה שגדל בין האופן הפעולה של האדמה לבין אופן הפעולה של בני האדם. זה מאפשר ללב לקבל יותר מקום. משום שנדמה לנו שבמערך הכוכבי שהאדמה נכנסת אליו, נפתח הלב הקוסמי. זה המערך הכוכבי החדש, שהאדמה מתחברת אליו. מערך של כוכבים ששיתוף הפעולה ביניהם פותח את הלב של היקום. ומאחר ובני האדם ברובם הגדול ליבם סגור, הפער הזה בין הפעולה של האדמה לקראת פתיחת הלב הקוסמי לבין הלב הסגור של בני האדם יוצר את הזעזועים הרבים שאתם חווים, גם ברמה הגלובאלית וגם ברמה האישית.

הלב, כך או כך, מקבל יותר מקום. אפשר יותר להריח אותו, יותר לזהות אותו ולחוש בו. הוא יותר מדבר, באופן שקשה יותר מבעבר להתעלם ממנו. רק מהי הבעיה? הבעיה היא שאתם איבדתם את מכונת התרגום שלכם. אתם לא מבינים מה הלב שלכם אומר. הפכתם להיות כה רציניים וכה מפוחדים, עד שגם כאשר הוא מדבר פעמים רבות אתם לא מבינים את השפה שלו, ומתקשים עד מאוד להבין את ההגיון שלו.

אתם מצפים שהלב יפעל בצורה מסויימת או יציג את האמת שתפעל בצורה כזו שהיא יותר דומה להגיון שלכם. אך מה שקורה בפעול הוא שהלב מדבר בצורה שונה מהציפיות שלכם. כמו האדמה הוא הולך בכיוון הפוך, ואתם עומדים מבולבלים וחסרי אונים בתוך עצמכם, ולא מבינים מה לעזאזל אתם רוצים מעצמכם, מה אתם אמורים לעשות ומה אתם אמורים להיות. כיצד אתם אמורים להרגיש, מה אתם אמורים לחשוב, מה אתם צריכים לרצות וכיצד מומלץ שתפעלו. איבדתם, נדמה לנו, יותר מבעבר, את מדריך ההפעלה, וכרגע, כשהמדריך נכתב מחדש ומדבר מחדש מתוך הלב שלכם, אתם עומדים עוד יותר חסרי אונים. מה עושים?

ההוכחה לפיכך הופכת להיות דבר משמעותי מאוד בעבורכם. אתם רוצים לדעת שהכיוון הוא נכון, לדעת שאתם פועלים נכון, לדעת שהתרגום שלכם את הסימנים והאותות מבפנים ומבחוץ נכון. אתם רוצים בדרך הזו ליצור מחדש תחושה של אדמה. כלומר, אם תדעו ותבינו יהיה לכם דבר מה מוצק לעמוד עליו, להישען עליו, להאחז בו. תחליף לתחושת אדמה, תחושה של בסיס שאין לכם.

הבעיה העיקרית שלנו היא שאתם מחפשים את האדמה בראש שלכם. מאחר והראש שלכם יותר קרוב לשמיים מאשר לאדמה, התוצאה היא שאתם מתבלבלים לגמרי. מאחר וההגיון של בני האדם מוגבל מאוד, התוצאה היא כאוס. וכפי שאתם רואים במציאות הגלובאלית, אתם מתקרבים במהירות רבה ומפתיעה למצב כאוטי. עוד מספר מהלכים לא רבים דרוש, בשביל שאפשר יהיה להכריז מנקודת מבטנו על פלנטה בכאוס. בכאוס, נדמה לנו, יכולה להתחיל החגיגה האמיתית. אתם בהחלט במובן הזה מקדימים את התחזיות של עצמכם. אם האיטיות היא חוויה שרבים מכם מתוסכלים ממנה, הרי שמבחינה קוסמית מהירות היא דווקא המאפיין העיקרי של ההתפתחות שלכם. אתם פועלים מהר מאוד, מצליחים לזעזע את הסדר הישן בכדור הארץ בעוצמה כה רבה ובמהירות כה גדולה, עד שהכאוס הופך להיות עוצמתי יותר, בולט יותר וברור יותר במסגרת זמן הרבה יותר מוקדמת.

בתוך הכאוס הזה, בתוך הבהלה הזו, אתם מחפשים אמת להאחז בה, תרגום שתוכלו לסמוך עליו, תרגום של הלב שלכם, מדריך הפעלה מחודש או מדריך פעולה מחודש שבעזרתו תוכלו להתקדם קדימה.

עכשיו, נדמה לנו, מתחיל אתגר. אולי בעבורכם הוא לא כל כך מתחיל כמו שמדובר בעוד שלב, אך לחלק מאלו הקוראים אותנו זו יותר התחלה. כך או כך, האתגר הוא ללמוד לשמוע ולהבין את שפת הלב באופן אינדיבידואלי.

הלב ידבר אל כל אחד מכם בשפה האישית שלו, כי לכל אחד מכם יש צורת תקשורת ודיאלוג אחר עם הלב. אחד יעשה זאת באמצעות תחושות והאחר באמצעות סמלים, זה יעשה זאת באמצעות צבעים, והאחר דווקא דרך השתיקה. למרות שזה כלי פופולארי בעבור מחפשים רוחניים רבים, השתיקה היא כלי שרק מעטים יכולה להשתמש בו בשביל לשמוע את הלב. בני האדם עדיין צריכים לדבר.

כך או כך, ללב האנושי יש צורות שונות של דיבור, סמלים שונים שבשבילם אתם צריכים למתוח את עצמכם אל מעבר לגבולות שלכם. וזה נדמה לנו הדבר העיקרי שעליכם לתרגל יותר מבעבר בתקופה הזו. למתוח את הגבולות שלכם.

להפרד מההיגיון

ראשית כל, אם תוכלו במשך זמן זה או אחר, היפרדו מההיגיון שלכם. הסכימו לראות סיטואציות יום יומיות בצורה חדשה, בצורה פחות הגיונית. הסכימו לפעול ולהתנהג בצורות לא הגיוניות.

יש לכם חיבה להגיון שלכם. אתם בטוחים שהוא יוביל אתכם בדרך הנכונה. וכמו שהשותף שלנו אומר, הוא אכן יוביל אתכם בדרך הנכונה, השאלה היא לאן תגיעו. אנחנו נוסיף ונאמר שתגיעו, אבל לא בטוח שלמקום שאתם רוצים להגיע אליו. משום שאם תמשיכו לפעול לפי מה שההגיון שלכם אומר, אתם עשויים להגיע למציאות כל כך לא הגיונית וכל כך בלתי אפשרית לחיות בה. לכן גם אם ההגיון שלכם אומר לכם לעשות דבר מה בצורה מסוימת, אולי תבדקו אם יש דרך נוספת לעשות זאת. אולי יש צורת פעולה שלא חשבתם עליה, אולי חשבתם עליה ופסלתם אותה. אנו ממליצים לבדוק את האפשרויות העומדות לפניכם מחדש. אולי תגלו שהדברים עובדים מעט אחרת והם משיגים תוצאות יותר טובות.

הדבר נכון גם לגבי הרגלים כאלו ואחרים. אם זה האופן שבו אתם ישנים בלילה, ואם זה האופן שבו אתם מתלבשים ביום. מצאו את ההרגלים שאתם נלחמים בשביל לפעול לפיהם, ואולי תבדקו את הדרך לשנות אותם. הרגלים שיש לכם שלום פנימי וחיצוני עם המימוש שלהם, אותם אתם יכולים לשמור. אבל על ההרגלים שאתם נלחמים, אנו מציעים לעצור את המלחמה ולבדוק דרך חדשה.

בכלל, אנו ממליצים למצוא את הדרכים היצירתיות שלכם למתוח את הגבולות הפרטיים שלכם. רק על ידי מתיחה של גבולות אתם יכולים למצוא דרכים חדשות להכיר את עצמכם ולבטא את עצמכם, דרכים חדשות לממש את מה שהלב שלכם מציע לכם לעשות מזה זמן. עליכם לצאת מגדרכם, מגדרותיכם, ולגלות צורות חדשות של ביטוי, של פעולה, של מימוש, של נתינה, של קבלה.

רק מתוך מתיחת הגבולות הזו אתם יכולים להתחבר מחדש, מכיוון חדש, לקול הפנימי שלכם, ללב שלכם. כרגע, נדמה לנו, מה שקורה הוא שאתם נאחזים מתוך אינסטינקט בהגיון שלכם, במוכר, בדיוק בזמן שבו אתם מאבדים את המוכר יותר ויותר.

האדמה, זכרו מה אנו אומרים, זזה. היא משנה צורה, היא משנה כיוון והיא משנה זוית. לפיכך עליכם לחולל שינוי פנימי וחציוני לעיתים בדיוק בכל הדברים הללו – בצורה שבה אתם תופסים דברים, בכיוון שבו אתם פועלים ובזווית שמתוכה אתם מנהלים את התקשורת שלכם.

רק דרך שינוי בכל התחומים הללו מדריך הפעולה יכול להישמע מחדש. רק בדרך הזו של שינוי אפשר לתת לדברים לדבר מחדש.

להיות מבולבלים

שימו לב בתוך זה, שימו לב היטב לתגובה הרגשית. הבהלה היא התגובה הדומיננטית ביותר, ומתוכה עולה כעס, עולה ייאוש, עולה חוסר אונים, יש היסטריה. יש הרבה מהרגשות הללו בזמן הזה, יותר מבעבר. מה שנדמה לנו שחשוב הוא לחזור אל הבהלה, כי כאשר האדמה משנה צורה, כיוון וזוית, אתם נבהלים.

יש כמה וכמה מדענים מבוהלים מאוד, יש פוליטיקאים מבוהלים מאוד. נדמה לנו שהסדר שבו העולם שלכם הלך עד לא מזמן פתאום משתנה לסדר חדש, וכולם רוצים לחזור למה שהיה, כי כולם מאמינים שמה שהיה נכון שגם יימשך להיות. אבל מה שהיה כבר לא יהיה, ומה שיש בינתיים קיים בינתיים. ומה יהיה? זה כבר תלוי במידת השינוי שאתם כתרבות וכבני אדם פרטיים אישיים ואינדיבידואליים תסכימו לעשות. אנו ממליצים בחום להתייחס לכל זה כאל משחק. עד כמה שהשינוי יכול להיות מבהיל וחוסר האונים יכול להיות מבהיל, זכרו שמדובר פה במשחק, סוג של ניסוי שאתם מבצעים בתוך החיים.

הדרך הטובה להתנהל בתוך זה היא ראשית כל להיות מבולבלים. יש כמה מכם, נדמה לנו, שמתבלבלים ברגעים אלו בניסיון שלכם להבין את מה שאנו אומרים ולתרגם את זה לשפה פשוטה. הקצב שבו המילים עוברות עשוי מעט לבלבל, ולפיכך הוא גם מכוון.

היו מבולבלים מבלי ממש להבין. הלב שלכם צריך להסביר לכם את מה שהאוזניים שלכם שומעות, ועד כה אתם נוהגים להבין את מה שהאוזניים שומעות באמצעות ההגיון. מאחר והאוזניים שומעות יותר ויותר ממדים לא הגיוניים אתם נתקלים בבעיה. אנו ממליצים להיות מבולבלים. אל תבינו. לפיכך לא מומלץ לפעול, אם אין צורך. היו מבולבלים גם אם נדמה לכם שהדבר לוקח נצח, גם אם אתם מתוסכלים שזה מונע מכם לעשות פעולות חשובות, גם אם זה מונע מכם להגשים דברים חשובים. חשוב מאוד להיות מבולבלים במידה וזו החוויה שלכם. להיות מבוהלים במידה וזו החוויה שלכם – והיא חוויה דומיננטית בזמן הזה.

עליכם להסכים לחוות את החוויה הזו של השינוי. הוא אמנם לא התחיל עכשיו והוא לא ייפסק בעוד זמן קצר, הוא שינוי רחב ממדים מבחינת ממד הזמן, אבל השינוי הזה שהאדמה עוברת בפרק הזמן הזה מגיע לסוג של מסה קריטית. הוא מגיע למסה קריטית כזו שגם המכשירים של המדענים מתחילים לקלוט אותו. הם קולטים אותו והמדענים לא מבינים איך לתרגם אותו. אז קודם כל מה שהם עושים הם שולחים למעבדה של מדענים אחרים את המכשירים שלהם. קודם כל צריך לבדוק את המכשיר, ואחרי שהם חוזרים עם תעודה האומרת שהם תקינים, המדענים לרוב כדאי שישלחו את עצמם למעבדה, כי נדמה לנו שהבעיה העיקרית היא המדענים, לא המכשירים ובטח ובטח לא הסימנים שהמכשירים מגלים.

האדמה אכן זזה. ומי שרוצה לשמוח בחיים הללו, כדאי מאוד שיזוז, כי מי שלא זז בגבולות הפנימיים שלו סובל מאוד. וכפי שאפשר לראות מקולות ותמונות שמעבירים כלי התקשורת, יש סבל רב במקומות שונים אצל אנשים שונים, ואתם יכולים לעיתים לראות זאת מסביבכם.

הנוקשות הרבה של בני האדם אינה מאפשרת להם את התזוזה שהאדמה עוברת. אלו שפתוחים לשינוי, אלו שרוצים שינוי, אנו ממליצים לכם להיות מבוהלים, להיות מבולבלים, ולשבור גבולות או לפחות למתוח אותם. עסקו במתיחות ולא בשבירות, זה קצת יותר עדין ואלגנטי. מתחו את הגבולות שלכם, אתם תגלו הרבה הפתעות בדרך, משום שאתם יכולים לגלות שדברים שלא אהבתם לעשות אתם בעצם אוהבים, אתם עשויים לגלות ולהבין שהתחושה המוזרה שהיתה לכם בגוף כשאכלתם מאכל מסוים המשמעות שלה היא שהמאכל הזה לא טוב לכם, למרות שההרגל אומר לכם שזה בדיוק מה שאתם צריכים.

אתם יכולים לגלות את אותה החוויה בדיוק אבל הפוך, עם משקה שאתם שותים או בגד שאתם לובשים או עם מקום שאתם עובדים בו, שהייתם בטוחים שזה נורא ואיום, ובסוף אתם יכולים להיות מופתעים, שזה דווקא טוב לכם.

הפער

המאפיין העיקרי של התרבות האנושית בתקופה הזו הוא פער הולך וגדל בין מה שאתם חושבים שאתם יודעים לבין האמת. אתם חושבים שאתם יודעים הרבה, והחשיפה של הידע בעולם הזה בזכות התקשורת מחזקת את החוויה האנושית הזו, שאתם יודעים הרבה. ככל שהחוויה הזו מתחזקת כך אנו אומרים שאתם מבינים פחות.

האמת היא אינדיבידואלית, ולמרות שכל בני האדם מחפשים את האמת הגדולה בסופו של דבר היא מאוד קטנה. אם אתם מחפשים אמת גדולה אתם לא תמצאו אותה. חפשו אותם במקומות הקטנים, בפינות, היכן שמסתתרות הפיות. שם תגלו את האמת, אבל האמת הזו תזעזע אתכם, היא תזעזע אתכם משום שכמו בני האדם, האמת היא אינדיבידואלית, ולמרות שהיסודות שלה אוניברסליים, הביטוי שלה הוא תמיד יהיה אינדיבידואלי. אבל מאחר ואתם רוצים להיות שייכים ולהרגיש חלק, אתם רוצים תחושה של בית ואחווה, אתם תמיד מחפשים אמת אחת שתאחד את כל בני האדם. סוג של קומונה פלנטרית.

אבל קומונה פלנטרית לעולם לא תתקיים. במובן מסוים היא מעולם לא התקיימה. קומונות קטנות מסדר גודל פלנטרי מתקיימות בקושי בעולם הזה. תסכימו להיות לבד, במובן של לגלות את האמת שלכם, כי תחושת הבית ותחושת השייכות היא קודם כל פנימה ולא החוצה!

אתם רוצים אמת אחת שתחבר אתכם לאנשים ותעזור לכם להתכחש לחוויה של השוני שאתם חווים, אבל דווקא ההסכמה לגלות את האינדיבידואליות, לגלות מי אתם באמת, היא זו שתעשה שני דברים. היא תתן לכם תחושה פנימית של שייכות, שייכות לעצמכם, וכתוצאה מכך תהפוך אתכם לאנשים כה חביבים באופן יחסי, שתרגישו יותר נוח עם יותר בני אדם. כך, במובן מסוים, תרגישו יותר בבית בעודכם מסתובבים בעולם הזה. אבל התחושה האמיתית של השייכות צריכה להתקיים פנימה ולא החוצה.

מאחר ובני האדם מחפשים אותה בחוץ התוצאה היא המלחמות שהמדינות יוצרות כל העת זו עם זו, וגם קבוצות בתוך מדינות יוצרות זו עם זו. כולם נלחמים על האמת הגדולה שתאחד את כולם. קוראים לזה דת, לעיתים קוראים לזה כסף, אה, גם מין כמובן. כך או כך, אחד משלושת הגורמים הללו תמיד ייצור מלחמה, כי כל צד מנסה להראות את האמת הגדולה שהיא שלו, שתאחד את כולם לתחושה מדומה של שייכות ובטחון. אבל האמת הזו לא נמצאת, היא איננה קיימת ולעולם לא תתקיים.

יש אמת אינדיבידואלית והיא אישית, והיא דורשת מכם דרישה חד משמעית, מאלו המבקשים לגלות אותה, לוותר על תחושת השייכות, זו שאתם מחפשים אחריה. יותר נכון אולי לומר שיש לוותר על הסיכוי להרגיש שייכים באופן שאתם רוצים, ללכת בעולם בתחושה של בטחון, של בית, שכל דלת שתפתחו ולכל מקום שאליו תגידו יהיה אור ואהבה. קודם כל תהיו אור ואהבה, ואז נראה אם תמצאו אור ואהבה בכל מקום. אנו מתקשים לומר שזה מה שיקרה.

היו את השייכות הזו בתוככם, ובשביל להיות שייכים לעצמכם עליכם לוותר על ההגיון שלכם. משום שההגיון הוא הכלי שקבעתם לפני עידנים רבים שבאמצעותו תתחברו זה לזה. יש אמת אוניברסאלית או אובייקטיבית שאם כולם יסכימו עליה כולם ירגישו אותו דבר, כולם ירגישו שייכים. משום כך השימוש בהגיון הוא כה מוגבר, משום שזה אמור לגשר על תחושת הבדידות והנבדלות שאתם חיים בתוכה ולהביא אתכם הביתה. אבל שימו לב מה השימוש בהגיון עושה – הוא יוצר מלחמות, הוא יוצר עוני, הוא יוצר כאוס במובן הלא נורמאלי של המילה. ההגיון מפריד אתכם זה מזה ומרחיק אתכם זה מזה, משום שאתם מנסים כל העת להמנע מאמת אחת מאוד פשוטה, והיא שאתם שונים זה מזה. אינכם דומים זה לזה ולעולם לא תהיו, ואם אתם רוצים להיות קרובים זה לזה עליכם להסכים להיות שונים זה מזה.

יש בדידות בהסכמה הזו שצריך לרפא וזהו איננו אתגר פשוט, אך מתוך הריפוי של הבדידות, מתוך הכניעה והקבלה של אמת שאתם שונים זה מזה, אז אתם יכולים לגלות מי אתם ומה הלב שלכם אומר ומה הוא באמת רוצה. ככל שיהיו יותר ויותר בני אדם שיעשו זאת כך העולם יקבל יותר ויותר פנים חדשות.

כעת, בתוך הכאוס הזה, כשהאדמה משנה צורה, כיוון וזוית, עליכם להסכים לעשות זאת גם אתם – לוותר על ההגיון שלכם בשביל לשמוע את הלב שלכם, ולאבד בדרך את כל מה שכביכול אמור לחבר אתכם לאמת הגדולה, האובייקטיבית, שתחבר את כל האנושות ותחזיר אתכם הביתה. הבית הוא חוויה אישית, הוא חוויה פרטית. איש לא יכול להיות שותף לחוויה הזו, גם אם תהיו מוקפים בני אדם שעומדים סביבכם.

ההסכמה לחזור הביתה היא זו שתחבר אתכם ותפתח אתכם לעולם סביבכם. לפיכך, נדמה לנו, זהו האתגר שלכם. להקשיב ללב, לחזור לצחוק וגם לבכות, ומתוך זה לגלות שבבית אתם נמצאים גם כעת.

נדמה לנו שבשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

"זו הדרך, נדמה לנו, לרפא מקומות של בדידות, של מחלות, של חוסרים שונים ומשונים – בהסכמה להפוך להיות אנשים אחרים"
"יותר לבטא ולדבר, יותר לחשוף, להעז לקפוץ קפיצות עמוקות לתוך סודות אבודים, לתוך שתיקות עתיקות. אתם תהיו מופתעים לטובה לגלות מה באמת מיוחד בכם"
התקשור נערך לקראת סיום המלחמה עם לבנון, וגם אם נדמה שהמלחמה הסתיימה, הרי שבפועל הדברים אינם פתורים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546