בתקשור מיוחד זה טוהר מדברים על ההיבטים השונים של האש בנו, בחיינו ובעולם שלנו

לחזור לאש הבריאה – קובץ להורדה

לחזור לאש הבריאה – לצפיה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף, הזדמנות נוספת ללמוד קצת יותר. להבין קצת יותר, להרגיש קצת יותר.

אין זה חדש שאתם נמצאים בגוף בזמן שבו הכל מתפרק ונבנה מחדש. זו אמת ידועה לכל מי שהולך בעקבות הרוח, זה ידוע גם למי שלא באופן מודע. העולם בו אתם חיים נראה פחות ופחות יציב, הוא נראה פחות ופחות מוכר, הוא נראה פחות ופחות הגיוני בצורה כזו או אחרת. העולם נראה פעמים רבות כאילו הוא משתגע.

בני אדם שונים מזהים את השגעון בצורות שונות. יש שמזהים את הרוח, את מה שאנו עושים כעת, כסוג של שגעון. כל שיתוף הפעולה הזה שאתם מגדירים אותו כתקשור נתפס בעיניי אנשים כשגעון, והעובדה שזה הולך ונהיה יותר פופולארי מעידה בקרב אנשים רבים על קץ העולם כפי שהם הכירו אותו.

כך גם להפך. אלו שממשיכים להאחז בהיגיון, במה שהם יודעים, והפעולות שהם פועלים בעקבות זה, הם נתפסים לעיתים כמוכי שגעון בעיניי אנשים אחרים, הגיוניים פחות.

אין זה משנה מהי נקודת המבט, החוויה המשותפת היא שהעולם נראה למרבית האנשים, אלו הנמצאים בגוף, כעולם שיש בו שגעון.

ליבה של אש

אנו רוצים הערב לדבר איתכם על הבסיס, אנו רוצים לחזור לנקודה של התחלה. אנו רוצים להתחיל עם הבסיס של האדמה עליה אתם הולכים, עם הליבה של כדור הארץ, זו שרבים מאמינים שהיא עשויה אש; זו שרבים מזהים בתוכה אנרגיה נוזלית למחצה, אנרגיה שהיא מגמתית, אשר יכולה לשרוף כל דבר.

בפועל, הליבה של כדור הארץ מורכבת מדברים שונים זה עם זה, דברים שאינם בהכרח מסתדרים באופן שהוא מובן לפיזיקאים שביניכם. הליבה היא רבת ממדים.

אין זה מקרי שבעולם של 3 ממדים יש לכדור הארץ ליבה של אש. ליבה הנמצאת כל הזמן בתנועה, המחפשת לפרוץ אל פני השטח, היוצרת כל העת שינויים ותהפוכות בתוך העולם הזה שבו אתם חיים.

הפעילות הזו של האדמה, של האש הטמונה בתוכה, היא אינטנסיבית. היא היתה אינטנסיבית לאורך השנים והיא תמשיך להיות כך גם בעתיד. היא קשורה למקור אש נוסף הקשור בבסיס שלכם, וזה השמש.

כדור מסתורי עוד יותר, חם עוד יותר, הקשור קשר ישיר לעולם הזה שבו אתם חיים. מקור משמעותי של אנרגיה, שאיננו רק דואג שבעולם הזה יהיה חם מספיק בשביל שאפשר יהיה לחיות בו. בתוך האש שהיא השמש נמצאים הקשרים שלכם לממדים אחרים, לממדים אחרים בתוך היקום שבו אתם נמצאים. זו תחנת מעבר שדרכה מתקיימת תקשורת בין העולם הזה שבו אתם חיים לבין עולמות אחרים, הקשורים אליכם גם כשאינכם רואים זאת.

אנרגיה של התעוררות

יש כדור של אש המחמם אתכם, שמלמדים אתכם לפחד ממנו, שמלמדים אתכם להזהר ממנו. אין זה מקרי; לא משום שהשמש הפכה להיות מסוכנת יותר. זו האנרגיה העוברת מהשמש לכדור הארץ, היא זו אשר מסכנת אתכם.

היא מסכנת אתכם משום שאתם מאמינים לפחד שלכם ממנה, היא מסכנת אתכם רק כאשר אתם מאמינים לפחד. משום שבפועל, השמש מעבירה אל כדור הארץ ובני האדם אנרגיה העוזרת בהתעוררות. יש רבים המזהים התעוררות כסכנה; כדבר מה שיש להמנע ממנו, לצמצם את החשיפה אליו ככל האפשר.

יש כדור נוסף והוא הכדור עליו אתם חיים, שבליבה שלו, ברובד התלת ממדי שלה, יש אנרגיה של אש; ויש אתכם, בני האדם, אלו הנמצאים בגוף.

אתם מורכבים מאנרגיות שונות, אתם קשורים באנרגיות שונות, והאש היא אחת מהן. האש היא אחת מהאנרגיות המורכבות ביותר והמסובכות ביותר עבורכם.

אש היא דבר שאתם מנהלים איתו באופן עתיק מאוד מערכת יחסים דואלית. האש יכולה לשרוף אתכם והיא יכולה לחמם אתכם. היא יכולה להרוג אתכם והיא יכולה להזין אתכם. אנו לא באים לערער על אמיתות מהסוג הזה, אבל אנו מבקשים לקחת אתכם פנימה. אנו מבקשים לקחת אתכם פנימה אל תוך האש הנמצאת בתוך המהות של מי שאתם, אשר נוכחת בתוך המרכז שלכם.

מסע אל תוך האש

אז מי שרוצה מוזמן לעצום עיניים בזמן הזה, שבו אנו לוקחים אתכם אל תוך האש.

אנו מזמינים אתכם לעצום עיניים ולשבת בנוחות. אנו מבקשים שתאפשרו לגוף את נקודת הרווחה שהוא זקוק לה.

אנו מבקשים שתמשיכו לנשום נשימות עמוקות. הכניסו חמצן אל תוך הגוף משום שהחמצן מזין את האש. תנו לחמצן, תנו לאוויר למלא את הבטן, למלא את הריאות.

אפשרו לאוויר ללבות את האש.

אנו מציעים לכם בזמן זה להכנס עמוק פנימה, אל תוך האש המסתתרת מתחת לפני האדמה, זו המסתתרת במעמקים שלכם. זו אשר יוצרת את הליבה שלכם.

אנו מבקשים מכם לבקש להגיע אליה ואנו מבקשים שתשימו לב מה קורה לכם בדרך. עד כמה אתם מוכנים, עד כמה אתם מסוגלים להתחבר אל אותה אש, אש שהיא מעבר לכעס שלכם, שהיא מעבר לחוסר הסבלנות, לאש שהיא בסיסית, שהיא מהותית.

מהם הפחדים העולים בכם בזמן הזה? מהן המחשבות המתרוצצות בראש? לאן אתם נודדים? כיצד אתם מרגישים בתוך הגוף בזמן הזה? שימו לב לכל זה.

שימו לב לכל זה והמשיכו להעמיק פנימה אל תוך האש.

היא איננה דומה לזו שאתם מכירים בעולם שלכם. זוהי אש שאיננה שורפת, זוהי אש שאיננה הורגת.

האש הזו אחראית על פעולת ההתמרה, על פעולת השינוי שאתם מחפשים, שאתם רוצים. היא זו אשר לוקחת את הישן ועוזרת לו להשתנות לטובת חדש. דעות, תפיסות, רגשות, התנהגויות, מחלות, כל אלו יכולים לעבור התמרה בתוך האש שאיננה שורפת.

אתם מוזמנים בזמן הזה להביא אל תוך האש הזו בתוככם את מה שאתם מבקשים להתמיר, את מה שאתם מבקשים לשנות.

הביאו את הדברים אל תוך האש. אל תפחדו ממנה משום שהיא איננה שורפת. היא עשויה להיות קרה, היא עשויה להיות חמה. בכל מקרה היא לא תפגע בכם.

אם אתם מרגישים צורך, הכנסו כל כולכם אל תוך האש. אם לא, הכניסו אל תוכה את מה שאתם מבקשים להתמיר.

תנו לעצמכם להיות בתוך מה שקורה, בתוך התמונות, בתוך התחושות. תנו לאש הזו להתמיר את מה שאפשר לשנות.

.

.

.

.

.

כאשר אתם מרגישים שזה מספיק, אתם מוזמנים לחזור לגוף, לאט לאט לפקוח עיניים. להתחבר מחדש למציאות שהיא יותר פיזית.

אש מתמירה ואש הורגת

התחלנו לדבר במפגש זה על שגעון, על התחושה שהעולם שבו אתם נמצאים הולך ומשתגע. אין זה במקרה שהדברים הם כך, משום שיש פחד שאתם נושאים בתוככם מהעוצמה הזו של האש.

האש פעמים רבות שימשה את בני האדם להתמרה ולשינוי. מספר אינסופי של טקסים נעשו על פני האדמה לאורך תקופות שאפילו אינכם זוכרים, טקסים בהם שימשה האש להתמרה. פעולות אחרות, אלימות במהותן, אכזריות במהותן, נעשו בשביל לשחרר מהעולם הזה את מי שלא היה צריך להיות פה. פעולות בהן השתמשו באש בשביל להרוג.

יש לכם זכרונות כאלו ואחרים מהאש. רבים מכם מאלו אשר זוכרים מי הם, פגשתם את האש הזו על בשרכם, בתקופות חיים כאלו ואחרות. לעיתים אתם גם זוכרים כיצד להשתמש באש בשביל לחולל טרנספורמציה. פעמים רבות יש בכם גם את הידע הזה וגם את הטראומה הזו.

התחממות לצורך טרנספורמציה

באופן כללי בעולם הזה שבו אתם חיים, האש בזמן הזה בוערת. אנשים רבים קוראים לזה התחממות של כדור הארץ. כדור הארץ אכן מתחמם; חלק עיקרי בבעירה של כדור הארץ נובע מהצורך בטרנספורמציה.

החום גובר, הבערה גוברת, משום שדברים רבים צריכים לעלות באש. דעות ותפיסות, התנהגויות שצריכות להשתנות. החום בזמן הזה שבו אתם חיים עושה בדיוק את זה. הוא מוציא אתכם משלוותכם, הוא מוציא אתכם מהמרכז שלכם, או לפחות ממה שאתם מגדירים בתור מרכז.

הוא גורם לכם לאבד שליטה. הוא גורם לכם לעלות באש.

זהו הדבר שאנו מציעים לכם לעשות בזמן הזה בשביל להחזיר לעצמכם את השפיות שלכם, את מה שאתם תגדירו בתור ההיגיון הבריא עבורכם. בשביל לרפא שגעון על האדם לעלות באש.

האש שאינה שורפת

חוויה פנימית של שגעון היא אינה בהכרח החוויה לפי ההגדרה הקלינית שלה. חוויה פנימית של שגעון היא תולדה של צורך עמוק לעלות באש ופחד עמוק מאוד ממה שהאש עשויה לעשות; שכחה עמוקה מאוד של אמת פשוטה אחת: האש הזו שממנה אתם עשויים אינה יכולה לפגוע בכם.

זו עשויה להיות אש חמה אבל לעולם לא שורפת, אבל אתם שכחתם את האמת הזו. כאשר אתם עומדים מול רגעים של טרנספורמציה, רגעים שבהם עליכם לאפשר להתמרה להתרחש, אתם נבהלים, בטוחים שהסוף שלכם עומד להגיע.

האנרגיה של האש הפועלת בתוככם מזכירה לכם תקופות בהן אש פיזית פגעה בכם, ואתם מנסים להאחז במה שאתם מכירים.

להכנס אל תוך האש

אם אתם רוצים להחזיר לחיים שלכם את מה שאתם מגדירים עבור עצמכם בתור ההיגיון הבריא, אנו מציעים לכולם לעלות באש. לעצום עיניים מדי פעם ולהכנס פנימה אל תוך האש.

אם עולה כעס תנו לו להיות, אם עולה חוסר שקט תנו לו להיות, אם עולים פחדים תנו להם להיות, אם עולה שנאה תנו לה להיות. כל רגש שעולה בתוך זה, תנו לו להיות. בו זמנית לכו עמוק, עמוק אל תוך האש.

הביאו אתכם מנחה, את מה שאתם מבקשים להתמיר בתוככם.

הזמנים האלה בהם אתם חיים, אפשר לתאר אותם כזמנים של התנגשות. התנגשות בין עולמות, התנגשות בין תפיסות, התנגשות בין הרגלים ישנים לרעיונות חדשים. ההתנגשות הזו מעלה ניצוצות, פעמים רבות מבעירה אש של ממש.

זה קורה בעולם סביבכם וזה קורה גם בתוככם. אנו כאן הערב כדי להזכיר שאש ההתמרה אינה שורפת. גם אם בתקופות חיים קודמות נשרפתם בעודכם חיים, אתם כאן בזמן הזה בשביל להכנס אל תוך האש בתוככם ולצאת ממנה אחרים. נקיים יותר, טהורים יותר, קלים יותר ושמחים יותר.

בשלב זה אנו נסיים.

שמחנו,

אם כך שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

בתקשור מיוחד שנערך ב-21 בדצמבר 2012, טוהר מתארים את השינויים המתרחשים עם חילופי האנרגיה בעולמנו
"ישנה אפשרות בזמן הזה להכיל יותר ממי שאתם, מהמהות האמיתית שלכם, ובו זמנית להישאר בגוף, ולחיות חיים מספקים ומלאים"
"חשוב בזמן הזה להסכים ללכת לאיבוד אבל להפוך זאת להרפתקה, לשאול מחדש מי אתם רוצים להיות, ואז לגלות מה אתם יכולים"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546