שיחה על גמישות ותקשור על חיזוק עצמי

השיחה שפותחת את הסרטון הזה ממש לא היתה מתוכננת מראש, וגם התקשור שבא לאחר מכן היה מפתיע. וכן, יש קשר ליתד שבתמונה

השיחה שפותחת את הסרטון הזה עוסקת בגמישות, וכפי שאפשר להבין מהדברים שלי, זה ממש לא היה מתוכנן. גם התמונה שהיתה קפואה בתחילת הסרטון לא היתה מתוכננת 🙂

בתקשור, טוהר מציעים לנו לעשות משהו מתוכנן – תרגיל שיעזור לנו לחזק את עצמנו בתקופה סוערת זו.

נתראה ב-27.5, במפגש "הפנים השונות של האהבה: יציבות", מפגש תקשור אונליין. כל הפרטים והצטרפות כאן.

(התקשור הכתוב נמצא לאחר הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, להזכיר לכם דבר מה אשר כדאי לזכור; להציע דבר מה, אשר כדאי לפחות עבור חלק מכם לאמץ.

אנו מציעים לכם בנקודת זמן זו לנעוץ יתד באדמה. אנו מתכוונים לכך מטאפורית. אינכם באמת צריכים כרגע להשיג יתד מעץ או מתכת, ולמצוא אדמה פנויה לתקוע בתוכה את היתד. אנו מציעים שתעשו זאת בתודעה שלכם.

יתד הוא מרכיב אשר מאפשר ליצור מבנה יציב. הוא מה שמחבר אתכם אל האדמה. זו תפיסה מסוימת או דעה מסוימת או אולי פעולה שאתם עושים עבור עצמכם, שאתם חוזרים עליה פעם אחר פעם. כלומר, זו יכולה להיות תפיסה או דעה שלפיה אתם חיים, וזה יכול באותה מידה להיות גם פעולה שאתם מאמצים, ואתם חוזרים עליה פעם אחר פעם.

החזרתיות היא זו אשר הופכת דבר מה ליתד. לא רעיון שבא והולך, או פעולה שאתם עושים באופן חד פעמי, אלא דבר מה אשר יוצר לכם חיזוק.

אנו מציעים להתמקד, כמובן, בדבר מה שהוא חיובי עבורכם. דבר מה שיש בו כדי לחזק, כדי לפאר, אולי אפילו להלל; שיש בו אלמנט של תמיכה ועשייה למען.

איזו דעה אתם מבקשים לחזק בתודעה? אולי לאמץ ולקרקע אותה לראשונה? איזו פעולה למען עצמכם אתם בוחרים להתחיל לעשות, ולחזור עליה כדי שזאת תהווה עבורכם מקור של תמיכה?

אנו מציעים שתחשבו על כך, שתרגישו את השאלה ובעיקר, את התשובה שעולה בתוככם, ותבחרו דבר מה ותנו לו יותר מקום בחשיבה, בהרגשה ובפעולה.

באופן הזה, אתם יכולים להיות כמו יותר ממוקדים, יותר מחוברים, ולעזור ליצור בתוככם יציבות בזמנים האלו של סערה.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546