שיחה על ציפיות ותקשור על תהפוכות

האם יש סוף לתהליכי ההתפתחות שלנו? ואיך להתייחס לתהפוכות שאנו חווים בחיים שלנו, בתקופה זו במיוחד? הסרטון עוסק בשתי הסוגיות הללו

מכירים את המצב הזה, שאתם שוב פעם נתקלים בתכונה/התנהגות/בעיה שיש לכם, שחשבתם שכבר פתרתם, ואתם לא מבינים למה זה שוב חוזר? או לחילופין את הציפייה הזו מעצמכם, לסיים את השיעור ולעבור לשלב הבא בהתפתחות? אם כן, כדאי לכם להקשיב למה שאני אומר בחלק הראשון הסרטון.

בחלק השני, בתקשור, טוהר מדברים לכל מי שהתהפוכות שקורות בחייו מעוררות בו פחד ובעתה. יש להם מסר מרגיש ואפילו אופטימי בשבילכם.

ניפגש במוצ"ש הקרוב, ה-27.5, במפגש האונליין "הפנים השונות של האהבה: יציבות". כל הפרטים כאן.

(התקשור הכתוב אחרי הסרטון)

אם כך, שלום.

אם כך, אנו מתחילים. מפגש נוסף בדרך זו, באמצעי זה, לומר מספר מילים. לומר מספר מילים בפעם זו לאלו שמתהפכים, אלו אשר מרגישים כבר את ההתהפכות. התהפכות בחיים, התהפכות במציאות עצמה, לפעמים התהפכות בהרגשה, במחשבה, בהתנהגות.

יש ששמחים מההתהפכות הזו, יש שמבועתים ממנה. יש החווים חרדה גדולה מבעבר, יש החווים שמחה גדולה מבעבר. אנו מבקשים למסור כמה מילים לטובת מי שמרגיש את ההתהפכות ששנה זו מביאה איתה.

אנו בעיקר מבקשים להתייחס לאלו אשר מבועתים ממה שהם מגלים, מהשינוי שקורה, מההתהפכות שמתרחשת בתודעה, בתפיסה, בהרגשה וגם במציאות. אנו מבקשים להזכיר שדברים יכולים להתפתח לטובה, ושיש סיבה מדוע הדברים האלה קורים.

אין כאן גורל אכזר אשר מתאכזר אליכם, ואין כאן עניין של עונש שאתם נענשים עליו בגלל מי שהייתם בגלגול קודם. פעמים רבות זה גם איננו תולדה של עונש על מי שהייתם כאשר הייתם ילדים או נערים. זו איננה הסיבה שבגללה דברים קורים.

אתם אינכם נענשים. גם אם המציאות, גם אם החוויה היא של עונש. גם אם יש הפסד, אובדן, אין כאן עונש. המציאות, האלוהות, היא אינה מבקשת מכם ללמוד שאתם לא בסדר, אבל לפעמים מה שעליכם ללמוד הוא שאתם תופסים את עצמכם כלא בסדר, ולהביא מודעות וריפוי למקום זה. זאת כדי להיזכר שאתם בסדר כפי שאתם, וליצור אהבה עצמית במקום שבו קיימת כעת התנגדות או אולי סוג של מלחמה שלכם בעצמכם.

אם אתם חווים את המציאות כעונש, אז אולי כדאי לבחון האם אתם תופסים את עצמכם כראויים לעונש, האם אתם תופסים את עצמכם כלא בסדר באופן כזה, שבוודאי עליכם לשלם על כך מחיר; והאם זה יכול להיות אחרת עבורכם, האם זה יכול להיות אחרת. האם אתם יכולים לאהוב את עצמכם יותר וללמוד מכך, מהתפיסה הזו שאתם ראויים לעונש, שאתם בעצם בסדר כפי שאתם? זו בהחלט אפשרות, וזו בהחלט יכולה להיות סיבה שבגללה המציאות לפעמים מתהפכת.

ישנן סיבות נוספות, הקשורות במסע החיים שלכם, הקשורות בקשרים שנוצרו בתודעה. קשרים של כאב ופחד, של ביקורת ואשמה, קשרים שיש בהם כעס אשר הפכו להיות כה מגובשים, דחוסים, עד שהם משפיעים על ההרגשה, על המחשבה ועל המציאות. את הקשרים האלה כדאי לגלות ואותם כדאי להתיר, ולרפא את הרגשות ואת הזכרונות כדי לאפשר התפתחות, כדי לאפשר ריפוי.

גם אם המציאות שלכם מרגישה מאתגרת או קשה או אולי בלתי נסבלת, אנו מציעים לזכור שהיא מתרחשת כדי לסייע בהתפתחות שלכם, כדי לסייע בפרידה ממה שהיה עליכם להיפרד ממנו, ובפינוי שלכם, של עצמכם, לטובת חדש.

אלו הן המילים שלנו לפעם זו.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' צפייה
למרות האכזבות והפגיעות וחוסר האמונה, טוהר מציעים לנו להתחבר לתקווה. תקשור ושיחה על הכוח שנמצא בתוכנו
7 דק' צפייה
לכוח שלנו כבני אדם ישנן מגבלות, וכדאי להכיר בהן. אחרת אנו נמשיך להיות מתוסכלים, מאוכזבים וכועסים, ולא ניצור את הטוב האפשרי עבורנו
11 דק' צפייה
בזמן שבו קל להרגיש אכזבה מהמתרחש במדינה ו/או בחיים האישיים שלנו, כדאי לעצור ולהעריך את השינויים המתרחשים ואת היכולת שלנו ליצור שינויים נוספים
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546