בתקשור זה טוהר מסבירים את האתגר הנובע מכך שכולנו באנו לעולם עם ציפייה לסוף – שלא התממש

סוף ולידה מחדש – קובץ להורדה

אם כך, שלום.

אם כך, אנו נפגשים. מפגש נוסף, הזדמנות נוספת להתפתח. מעט יותר להבין, ובעיקר, לא להבין.

במפגש הקודם דיברנו על תקופה זו של התעוררות. דיברנו על הצפה של זכרונות, דיברנו על עייפות גדולה, דיברנו על פעילות מחשבתית מאוד אינטנסיבית. יש בתוך הזמן הזה גם פחד גדול, ולפחד הזה אנו רוצים להקדיש את הזמן הזה שבו אנו נמצאים; את ההזדמנות הזו.

בוחרים להמשיך להתפתח

אתם חיים בגוף, נוכחים בגוף, בתקופה שהיא מאתגרת מאוד. אחת הסיבות לעובדה שזו תקופה מאתגרת, היא שזו תקופה חדשה. זו תקופה לא ידועה, לא מתוכננת.

העולם הזה, כפי שאתם מכירים אותו, היה במסלול מסוים שהכיוון שלו היה סוף. למעשה, בני האור שבאו לכדור הארץ בזמן הזה, באו במקור למסע של פרידה, לעזור לפלנטה שעליה אתם נמצאים לעבור התחדשות. הפרידה היתה מהעולם כפי שאתם מכירים אותו. העולם היה אמור היה להגיע לסופו, במטרה להתחיל הכל מחדש.

בני האור שבאו לכדור הארץ בזמן הזה, אלה שבחרו להתגלם בגוף בעודם זוכרים, באו לכאן במטרה לעזור לסיום להתממש. אבל אז קרה דבר מה אחר. בעולם של בחירה חופשית המציאות נבחרה מחדש, הקלפים נטרפו ומשחק חדש התחיל.

מהות של התחלה חדשה, מהות שמחליפה מהות של סוף, נוצרה. במקום ללוות עולם אל קיצו, אתם מוצאים את עצמכם עוזרים לעולם חדש להבנות.

האפשרות הזו, שהעולם שבו אתם נמצאים יפסע בנתיב שבוא הוא פוסע, היתה קיימת מלכתחילה.

בנקודת זמן מסויימת בעבר שלכם התקבלה ההחלטה להפסיק להתאמץ. להפסיק לנסות בכוח לשנות את מה שלא ניתן לשנות באופן שבו הדברים עובדים. היתה החלטה להסיר את המוכר מעל פני האדמה, ולהתחיל מחדש. אז הגיעה נקודת זמן נוספת, אחרי זמן מה, וההחלטה התקבלה מחדש. הפעם ההחלטה היתה לבנות עולם חדש מתוך עולם קיים.

מעטה הייאוש הוסר

אפשר לומר שמה שהניע את השינוי בנתיב היתה התעוררות של אמונה. העולם הזה שבו אתם חיים התנהל עד לפני זמן לא רב עם שכבה עבה וצפופה של ייאוש, שסגר את העולם הזה, וכמעט ולא אפשר לאור להתפתח. מה שקרה בנקודת הזמן הזו הוא שהייאוש לפתע זז.

אם תרצו, עולם שלם, תרבות שלמה, הגיע אל קצה הקצה של חוויה, ובמקום למות נולדה ההחלטה לחיות. בהתאם, כל הסיבוב של הפלנטה השתנה. גם אם הפלנטה הזו עדיין מסתובבת על אותו הציר, הכיוון שבו היא פועלת הוא שונה לחלוטין.

העובדה הזו יוצרת מידה רבה של הקלה עבור האישיות שלכם. כבני אדם לא הייתם רוצים להיות בתוך סוף, כך שזו מציאות מעודדת יותר, לדעת שהעולם הזה ממשיך להתפתח, שיש הזדמנות ואפשרות להתפתח. אבל זה גם שם אתכם בתוך אתגר שעליו אנו רוצים להרחיב. הוא קשור לזמן של ההתעוררות, הוא קשור לפחד שאתם נמצאים בו.

לכתוב את הקודים מחדש

האתגר נובע מהתוכנית המקורית שלכם. אם תרצו, הוא נובע מהתכנות שאיתו באתם, שלפיו ייצרתם את הגוף שלכם.

המערך האנרגטי שלכם, האופן שבו הוא בנוי, נכתב והתהווה בתוך אנרגיה שהיה בה סוף. אתם באים עם הגוף הזה, המוכן לסוף, לעולם הזה. אתם נמצאים פה בזמן שההחלטות מתקבלות, והחלטה חדשה נולדת. יחד עם ההחלטה הזו, אתם צריכים להשתנות. יש בזה מתנה מאוד גדולה, משום שאתם חיים בעולם שבו החופש מעולם לא היה גדול יותר, שבו האהבה מעולם לא היתה חזקה יותר, שבו התקווה מעולם לא היתה אפשרית יותר. אבל אתם צריכים להשתנות, להפוך להיות בני אדם אחרים. הקידוד צריך להכתב מחדש.

אתם מביאים איתכם – וזה עדיין נמצא איתכם – אנרגיה של סוף. הכל אמור להיגמר. אתם נמצאים בזמן הזה, בשנה שהיא שנה מעניינת מבחינה אנרגטית, משום שהיא היתה אמורה לסמן וליצור את הגבול של אותו סוף. בני אדם רבים בעולם הזה עדיין מאמינים שכאשר השנה תגיע לסופה, גם העולם יגיע לסופו.

אנו מקווים שאתם מבינים שמי שמאמין בזה, איך לומר, הבדיחה היא על חשבונו. בני אדם אינם רואים את כל מה שקורה, בני אדם אינם יכולים לראות מה שבאמת קורה, משום שהקידוד הזה של סוף נמצא בתוככם.

כאשר אתם נמצאים בזמן הזה, והשנה הזו מתרחשת, אתם נמצאים בחוויה של סוף. סוף עומד להגיע, בצורה כזו או אחרת, בזמן כזה או אחר. אם תסתכלו על עצמכם, זה מה שאתם תראו בתחומים כאלו ואחרים בחיים שלכם, ברגעים כאלו ואחרים ביום יום שלכם. סוף הוא מה שאתם רואים, מה שאתם מסוגלים לדמיין. העובדה שיש חיים חדשים שנוצרים, חומקת מהעיניים שלכם.

חפיפה של עולמות

בזמן הזה שבו אתם נמצאים, הדבר מעורר בכם פחד מאוד גדול. אתם בטוחים, משוכנעים, שהסוף מגיע. בני אדם שונים עם שיעורים שונים מתנהגים בצורות שונות כשהם בטוחים שהסוף מגיע. יש כאלו המנסים להקדים תרופה למכה ולעזוב קודם, יש כאלו שמנסים להאחז במוכר, בידוע, מתוך אמונה שזה עומד להעלם. יש את מי שמכחישים, יש את מי שמעודדים את זה, יש את מי שמנסים ליצור את זה במו ידיהם, במו פיהם, במילים שיוצאות מהם. יש המנסים ליצור את הסוף מתוך אמונה עמוקה מאוד שזה מה שאמור לקרות

במובן מסוים אפשר לומר, שאתם נמצאים בסוג של חפיפה. כמו במקום עבודה, אדם חדש נפגש עם אדם ישן, כך גם בתוככם אדם חדש נפגש עם אדם ישן. יש את זה שנולד מחדש, שמוכן להתפתח, יש את זה שעדיין מחכה לסוף שיגיע, שבטוח שהכל עומד להגמר.

התמכרות לחיים המוכרים

בזמן הזה שבו אתם נמצאים, יש הרבה עיסוק בקרבכם ובקרב אנשים רבים עם התמכרויות. התמכרות תמיד באה מתוך תחושה של סוף. אתם בטוחים שהסוף מגיע, אז אתם צריכים עוד ממה שאתם מכורים לו.

לעיתים בני אדם יתכננו כיצד הם יחזרו פעם נוספת לגוף, שוב פעם ושוב פעם, כדי להאחז בחיים עצמם. פעמים אחרות, נפוצות יותר, אתם מכורים לדברים שהם חומריים, שיתנו לכם חיים, משום שאתם חווים חוויה של סוף.

בזמן הזה שבו אתם נמצאים, נושא ההתמכרויות הופך להיות פופולארי מאוד. זאת משום שבני אדם רבים מנסים לצאת מהן, וגם משום שבני רבים עוד יותר נופלים אליהן. ההתמכרויות מתחזקות פעמים רבות, ככל שהבהלה הזו הולכת וגוברת.

מתמזגים עם האמת

אנו מבקשים בערב זה להזכיר לכם שני דברים. האחד הוא שאתם אינכם מי שאתם חושבים שאתם. אם היינו יכולים, אם תסכימו להסיר עוד קצת את המסך שמפריד בינכם לביננו, תוכלו לראות מעט ממי שאתם באמת.

חלק מזה כבר נוכח איתכם בגוף, מתמזג ותופס בעלות. אבל אתם אינכם מי שאתם חושבים שאתם. אתם במובן הזה נצחיים יותר, יכולים יותר, קלים יותר. הסוף הזה שאתם זוכרים אותו, מצפים לו, הוא לא שלכם. גם כאשר מתרחשים בתוככם תהליכים של שינוי, מי שמת הוא לעולם לא אתם.

הזמן הזה מהווה אתגר לנושא הזה, משום שאתם מצפים לסוף, ואתם מבוהלים ממנו. הוא במובן מסויים מתקיים, אבל לא במובן שאתם מצפים לו.

אנו מזמינים אתכם לעלות על ספינה, ספינה של ראייה, ולשוט אל תוך עולם, אל תוך מציאות שאתם כבר חיים אותה, שאתם כבר נמצאים בה. מה שמנהל ונמצא מאוד חזק בזמן הזה הוא תוכנית של סוף, שאינה קשורה לבחירה מחדש.

עזרה לחיווט מחדש

אתם פועלים כאוטומט, מבלי לזכור מה בחרתם. זה יותר עמוק מכפי שאתם מבינים. זה אינו כה במודע כפי שאתם חושבים, זה אינו כה פשוט. זהו הדבר השני שאנו באים להזכיר: בשביל לגעת במעמקים – וזה מה שאנו מעודדים אתכם לעשות בזמן הזה – עליכם לקבל עזרה.

ישנה עבודה שצריכה להיעשות, שהיא אנרגטית במהותה. היא צריכה להיעשות מעבר לרגשות שאתם עוסקים בהם, ברבדים שאינם רגשיים. זו עבודה שצריכה להיעשות בזמן הזה. ישנן שאריות, אם תרצו, ישנם זכרונות, ישנו קול מסויים הפועל בתוככם ומדבר על סוף. אנרגיה מסויימת המוטבעת בכם, אנרגיה מסויימת שניתן להסירה.

אנו מבקשים מכם בזמן הזה לעשות עבודה שאינכם יודעים איך לעשות אותה. אם תסכימו לעשות אותה, אתם כבר תדעו איך. תוכלו להגיע לרבדים עמוקים יותר מאלה שאתם מכירים, רבדים עמוקים, נסתרים, של ה-DNA  שלכם, ולעשות התאמה מחדש.

ישנו קצר בתוך ה-DNA, הגורם לחוסר תקשורת בין הווה לעבר, בין עבר לעתיד ובין עתיד להווה. אנו מבקשים מכם ומציע לכם בזמן הזה להיכנס פנימה, לחבר את החוטים המנותקים. לבנות מחדש תקשורת, שתזרים למקום שבו אתם נמצאים אנרגיה חדשה מהמקום שבו אתם באמת.

זה יאפשר לכם יותר בקלות להמשיך קדימה אל העתיד שאתם באמת יכולים ליצור עבור עצמכם. אם תרצו, זוהי עבודה שאתם צריכים לעשות בזמן הזה, שמטרתה לשחרר אתכם ממשקל של העבר, שהוא איננו שייך לאישיות שלכם.

זהו משקל של אור מהעבר, שאתם באים ממנו, שאיננו צריך להמשיך איתכם הלאה, למי שאתם הופכים להיות. בנקודה הזו, בצומת הזו שבה אתם נמצאים, ישנה חשיבות גדולה להפרד מהעבר המסויים הזה ולהתחבר מחדש לאנרגיה שאתם באמת נמצאים בה. אנרגיה של לידה מחדש.

אנו נסיים בשלב זה.

שמחנו,

אם כך, שלום.

טוהר.

מפגש הריפוי "התחלה חדשה" מיועד לכל מי שמרגיש שתקשור זה מדבר אליו ומדבר עליו. מפגש הילינג מיוחד שמכוון לריפוי הציפייה שסוף העולם מתקרב. היכנסו לכאן לכל הפרטים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

בתקשור מיוחד שנערך ב-21 בדצמבר 2012, טוהר מתארים את השינויים המתרחשים עם חילופי האנרגיה בעולמנו
"ישנה אפשרות בזמן הזה להכיל יותר ממי שאתם, מהמהות האמיתית שלכם, ובו זמנית להישאר בגוף, ולחיות חיים מספקים ומלאים"
"חשוב בזמן הזה להסכים ללכת לאיבוד אבל להפוך זאת להרפתקה, לשאול מחדש מי אתם רוצים להיות, ואז לגלות מה אתם יכולים"
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546