במסר זה טוהר מדברים על בעלות בית מזוית מוכרת ובו בעת חדשה: הם מזכירים לנו כי כל העניין הוא משחק, ומסבירים מה זה בעצם אומר

ב-14.8.22 החל קורס "להיות בעלי בית" חדש. התקשור שתקראו כאן הוא חלק מהתקשור שנעשה במפגש הראשון של הקורס:

"ההזמנה לבעלות בית היא הזמנה לחוויה אחרת של מי שאתם. היא הזמנה לחוות את המציאות באופן שונה מכפי שאתם רגילים. לדעת שאתם בעלי הבית, לדעת שהעולם הוא אתם, שכל מה שקורה הוא אתם.

"לדעת שאתם בעלי הבית היא ידיעה שיש בה מנוחה, יש בה הרפיה ויש בה פתיחות ויש בה משחק. כשאתם יודעים שאתם בעלי הבית, אתם משחקים עם המציאות, אתם לא מכתיבים אותה, אתם לא יוצרים אותה, אתם לא עוסקים בהגשמה עצמית. כשאתם יודעים שאתם בעלי הבית, אתם משחקים, והמציאות הופכת למשחק. משחק שיש בו כמה משתתפים – אתם, אנשים אחרים, כוחות שונים. משחק. משחק שבו אתם מביעים רצונות, מרגישים רגשות, קובעים חוויות, מתפתחים באופן האפשרי עבורכם, מגשימים את מה שיש לכם להגשים. לחוויה הזו אנו רוצים לעזור לכם להגיע.

"אנו לא אומרים שזה יכול לקרות בשישה מפגשים, אבל זו ההצעה שלנו עבור המשך הדרך למי שאתם – לדעת שזה אפשרי לשחק. זה אומר גם לפעמים להפסיד. זה אומר שלפעמים אתם משחקים במשחק, והתוצאה היא לא בדיוק כמו שרציתם.

"אם הצטרפתם לתהליך זה כדי שנעזור לכם לשפר את הסיכוי שלכם להגיע לתוצאות הרצויות במשחק של החיים, לא בטוח שאנו נביא אתכם לסיפוקם באופן הזה. לא כל משחק מסתיים כפי שאתם רוצים. אבל בעלות בית היא מהות של משחק, היא איננה מהות של קביעת יעדים ומטרות ולדעת מה לעשות כדי לגרום לדברים להיות א' ולא ב'.

"אנו נדבר על מה אתם יכולים לעשות בשביל לגרום לדברים להיות באופן מסוים. הדבר הראשון שאנו כבר אומרים הוא להתחיל להסתכל על הכול כעל הזדמנות למשחק, על היום-יום שלכם. הזדמנות לגלות מי אתם ולשחק עם עצמכם ועם העולם.

"אנו נמצאים בתוך שנת הגילוי האלוהי. זה הזמן שבו אנו נפגשים בציר הזמן שלכם. המילים שלנו אינן תלויות זמן, אבל ישנה משמעות לעובדה הזו, לתזמון. מהו הגילוי האלוהי? זה לגלות שהחיים יכולים להיות משחק ולפעמים, משחק שאתם בוכים בו, בהחלט. הוא לא תמיד משחק שכל מה שמתנהל בו תואם את הציפייה הראשונית שלכם. לפעמים אתם יכולים להיות מופתעים לטובה. לפעמים אתם יכולים לחוש אכזבה או הפתעה, בהחלט. אך החיים יכולים להיות יותר ויותר משחקיים במהותם עבורכם, כפי שהם היו כאשר נולדתם, בזמן שבו יכולתם עדיין להיות ילדים וילדות, לפני שנאלצתם להתבגר ולחשוב על החיים באופן לינארי עם מטרות ויעדים ודברים שצריך לעשות כדי להגשים את אותן המטרות ואת אותם היעדים.

"אנו מציעים לכם להחזיר את האיכות הזו, המשחקית, למי שאתם היום.

"השאלה היא לא 'מה עליי להשיג?'. השאלה היא 'מה אני רוצה לחוות? מה אני רוצה להרגיש?'. חשבו על תחום שבו אתם מבקשים ליצור שינוי, והכניסו את השאלה הזו לתוך השאלות שאתם שואלים – 'מה אני רוצה להרגיש? מה אני רוצה לחוות?' – ותנו לזה להוביל אתכם.

"איך תחוו את החוויה? איך תרגישו את שתרגישו? זה שלכם לגלות מה אפשרי. באיזה אופן הבחירה בחוויה יכולה ליצור מציאות? איזה מציאות תיווצר כדי לתת לכם לחוות את המציאות כפי שרציתם? מה אתם מבקשים לחוות? מה אתם מבקשים להרגיש?".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום ראשון, ה-30.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

סדנה בה נלמד ביחד כיצד יוצרים ריפוי בעבודה עם רגשות, כוונות, צורות ואמצעים. סדנה המשלבת תקשורים של טוהר עם תרגילים, מדיטציות ושיחות. 16 מפגשים אחת לשבוע, אונליין.
 
2,240 שקלים ל-16 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
אם אתם לא מצליחים לשנות את האמונות שגורמות לבעיות שלכם, ולא מבינים מה לא בסדר, היכנסו לקרוא את הטקסט הזה. אתם עשויים לגלות שזה לא בגללכם (אבל כן באחריותכם)
5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546