תקשור מיוחד של טוהר ליום ההולדת

הזדמנות להכיר את עצמך מנקודת מבט רחבה, אוהבת ועמוקה: תקשור אישי, כתוב, ליום ההולדת, שיאפשר לך להכיר את עצמך באופן שלא הכרת עד כה, ויכוון אותך בהמשך המסע שלך בעולמנו

"ביום זה, בו אתם נזכרים בעובדה כי נולדתם בעולם הפיזי שהוא כדור הארץ, אתם יכולים להיזכר כי אתם יותר מגוף אנושי ומאישיות מסוימת זו. זהו יום בו ישנה אפשרות קלה יותר להציץ, לחוות, להיזכר מחדש בהיותכם נשמה רחבת-ממדים והיקף, המשתרעת על פני עולמות שונים וממדים שונים, בהם גם עולם זה.

"זה מה שאנו מציעים בתקשור מיוחד, המיועד לאלו המבקשים לציין את יום הולדתם בגוף זה וללמוד מחדש על מסעם: נקודת מבט ביחס לבחירות הנשמתיות שלכם וביחס לאתגרים איתם אתם מתמודדים בתקופה זו. קריאת מפה שהיא גם קריאת כיוון – לא רק להבין מדוע הכל קורה, אלא גם להבין לאן הכל לוקח, לאן לבכם מכוון, כדי להפוך את המשך דרכם למלאה, שופעת הרמונית יותר. 

"הבחירה של נשמה להיכנס אל תוך גוף מסוים היא משמעותית למסע ההתפתחות של אותה הנשמה, וההבנה הזו היא משמעותית להתפתחות שלכם כבני אדם בעולם פיזי זה. למעשה, כאשר אתם מוכנים להכיר את התמונה הרחבה של היותכם בעולם זה, אתם יכולים לנווט באופן קל יותר, הרמוני יותר, בין התחנות של חייכם. אתגרים יום-יומיים הופכים להיות קלים יותר, מעניינים יותר, ברי-פתרון, כאשר אתם מבינים מדוע אתם כאן, בעולם זה, ומדוע כל זה קורה לכם, איתכם".

התקשור המיוחד של טוהר ליום ההולדת הוא הזדמנות לקבל תובנות והכוונות, היכולות לעזור לכם במסע שלכם בשנה הקרובה. זהו תקשור כתוב, הנשלח באמצעות המייל, המכיל בתוכו מידע יקר-ערך ביחס למי שאתם כיום, ביחס למי שאתם הופכים להיות, ביחס לאתגרים ולמתנות שמרכיבים את חייכם. 

התקשור כולל שש שאלות ותשובות:

* הבחירה הנשמתית – מדוע בחרה הנשמה להיכנס אל גוף זה, מה היתה התשוקה אשר הניעה ומה מבקשת הנשמה ללמוד במהלך חיים זה. 

* המימוש הפיזי – בחירות שנעשו וחוויות שחוויתם כבני אדם, אשר עיצבו את המסע שלכם בגוף ומשפיעים על הכיוון בו אתם נעים. 

* האתגרים הרגשיים  – אמונות, תפיסות חיים ופרשנויות היוצרים עיכוב וצמצום בחייכם, אליהם אפשר וכדאי להתייחס כדי ליצור שינוי וריפוי בהמשך הדרך.

* שלוש השאלות הנוספות הן שאלות שמקבל התקשור בוחר לשאול, בהתאם לדברים שמטרידים ומעסיקים אותו/ה.

תוך כמה זמן נעשה התקשור?

התקשור נעשה עד שבוע מרגע ההזמנה, בהתאם ללוח הזמנים שלי.

במידה ואני בחופשה, משך ההכנה עשוי להיות ארוך יותר, ובכל מקרה אני מודיע על כך מראש. 

מה המחיר? 

320 שקלים. 

כיצד זה נעשה?

שלחו מייל ל-[email protected], עם בקשה לתקשור יום הולדת. חשוב לציין את השם המלא של האדם לו נעשה התקשור ותאריך הלידה שלו.

הוסיפו למייל את שלושת התחומים המעסיקים אתכם, עבורם אתם מבקשים התייחסות ספציפית – חשוב לנסח שאלה שתבהיר מה אתם רוצים לדעת בהקשר לאותם הנושאים (כמו "מה יעזור לי ליצור שפע בחיי?" או "מה עוצר אותי מלמצוא זוגיות תומכת?". טוהר לא עונים על שאלות עתיד כמו "מתי אני אמצא זוגיות?"). המאמר הזה יעזור לכם בניסוח שאלות.

כיצד משלמים?

ניתן לשלם באשראי, העברה בנקאית, ביט או פייבוקס.

התשלום נעשה לאחר שאתם שולחים את המייל, ואנו מסכמים את לוח הזמנים ומוודאים כי השאלות האישיות מנוסחות באופן שטוהר יכולים לענות עליהן. 

כיצד מקבלים את התקשור?

התקשור מגיע כקובץ PDF למייל. ניתן לשלוח אותו ישירות לאדם שעבורו נעשה התקשור, במידה וזו מתנה לאדם אחר. 

רוצים להצטרף?

שלחו מייל ל-[email protected], עם בקשה לתקשור יום הולדת. חשוב לציין את השם המלא של האדם לו נעשה התקשור ותאריך הלידה שלו.

הוסיפו למייל את שלושת התחומים המעסיקים אתכם, עבורם אתם מבקשים התייחסות ספציפית – חשוב לנסח שאלה שתבהיר מה אתם רוצים לדעת בהקשר לאותם הנושאים (כמו "מה יעזור לי ליצור שפע בחיי?" או "מה עוצר אותי מלמצוא זוגיות תומכת?". טוהר לא עונים על שאלות עתיד כמו "מתי אני אמצא זוגיות?").

המאמר הזה יעזור לכם בניסוח שאלות.

Scroll to Top
שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546