תקשור עם טוהר לשנה חדשה עבור קהילת "תקשור עם העולם שבפנים"

תקשור מיוחד של טוהר לשנה החדשה, ובו מסר המיועד לכולנו

בימים אלה אני מסיים להכין את התקשורים האישיים שהזמנתם ממני לשנה החדשה (250 תקשורים! תודה 😍). תוך כדי ההכנה, החלטתי לבקש מטוהר מסר כתוב המיועד לכולנו ביחד, חברי קהילת "תקשור עם העולם שבפנים".

לכבוד השנה החדשה, הנה המילים של טוהר לכולנו:

"עבור שנה זו המתחילה, עבור המשך הדרך, אנו מציעים שתשימו לב לחשיבותה של קהילתה, לעוצמתה. זו הקהילה הפנימית, נגדיר זאת כך, כמו גם החיצונית – זו המורכבת ממהויות שונות, מאנשים שונים, ממרכיבים היוצרים ביחד דבר מה חדש. זו קהילה של אורגניזמים היוצרים גוף, זו קהילה של מהויות היוצרת בן אנוש, וזו קהילה של אנשים היוצרת אנושות.

"בו בעת, אנו מציעים שתשימו לב לתפיסה הקלוקלת שלכם ביחס לקהילה, כמקום שאין בו ביטחון, מקום שבו אתם לא יכולים להיות כפי שאתם רוצים להיות. כך חוויתם פעמים רבות לאורך ההיסטוריה, הן הקולקטיבית והן האישית – בקהילה אין מקום לאנשים להיות, שכן עליהם לוותר על עצמם במידה מסוימת. כך היה לאורך ההיסטוריה, כך מתקיים גם בזמן הווה במקומות שונים בעולם. חלק בכם עשוי להירתע מהרעיון להיות חלק מקהילה, באותה המידה שחלק בכם עשוי להרגיש כמיהה לאותו החיבור.

"עבור שנה זו המתחילה, עבור המשך הדרך, אנו מעודדים אתכם להתחבר מחדש למהות של קהילה, שיתוף פעולה היוצר דבר מה שלא היה קודם לכן. אנו מזכירים שאתם חיים את התוצרים של אותו שיתוף פעולה – אתם מהווים את התוצרים הללו מעצם היותכם. לכן כדאי לסמוך על אותה התגבשות טבעית, אלוהית, של חלקים שונים לכדי מהות חדשה אחת. לסמוך מחדש, זו התנועה הנדרשת, כדי לאפשר התפתחות מואצת.

"זה העניין, בעולמם של בני אדם – כדי להתפתח אתם זקוקים אחד לשנייה. כדי שההתפתחות תוכל להיות מקסימלית, אתם זקוקים לשילוב של כוחות עם עצמכם ואחד עם השנייה. ככל שמבקשים אתם להתפתח, כך כדאי לחזק את שיתוף הפעולה שלכם עם עצמכם ואחד עם השני, והחיזוק הזה עובר דרך הריפוי של אותה תפיסה קלוקלת, האומרת שבקהילה אין מקום לאדם.

"עבור שנה זו המתחילה, עבור המשך הדרך, אנו מציעים לכם לזכור שאתם יכולים לחיות אחרת. אנו מזכירים שכדאי לכם, בהחלט, שכן הדבר יכול לסייע, יכול לתמוך, יכול לאפשר לכם רבות".

תודה וחג שמח לכולנו,

שתהיה שנה מפתיעה לטובה 🙏💜

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 29.6.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור החמישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.

מפגש ראשון ביום שישי, ה-21.6.24, 10:30-13:20 * תל אביב

סדנה ללימוד תקשור בהנחיית שחר בן-פורת. במהלך הסדנה נרפא אמונות ופחדים המונעים מאיתנו לממש את יכולת התקשור, הקיימת בכולנו, נלמד כיצד לתקשר ונתנסה בכך באופן מיידי. 12 מפגשים, בתל אביב.
2,400 שקלים ל-12 פגישות.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

תקשור-סיפור מיוחד לימי המלחמה כמו גם לחיים בכלל, על חברות ועל ויכוח ועל הדרך בחזרה הביתה. ספרו אותו לילדים שלכם, ספרו אותו לעצמכם
3 דק' קריאה
"יכול להיות שאתם ראויים לאהבה למרות מה שאמרו לכם ולמרות האופן שבו התנהגו אליכם, למרות הכאב הזה שיש לכם בלב, הגורם לכם להתרחק מאהבה כאשר היא נוקשת בדלת?" טוהר מדברים על אהבה
30 דק' האזנה
בניגוד למה שנהוג לחשוב, כדי לחיות טוב כדאי לנו ללמוד לרכל. יש דברים טובים שאפשר לקבל מרכילות, ויש דרך להימנע מהשימוש לרעה שאנשים עושים באמצעי זה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546