"יכול להיות שאתם ראויים לאהבה למרות מה שאמרו לכם ולמרות האופן שבו התנהגו אליכם, למרות הכאב הזה שיש לכם בלב, הגורם לכם להתרחק מאהבה כאשר היא נוקשת בדלת?" טוהר מדברים על אהבה

טוהר מדברים על אהבה בתקשור קצר, שהוא חלק מהתקשור שהיה במפגש "הפנים השונות של האהבה: עדינות":

"התודעה שלכם משולה לים ועליו יש אי. אתם נמצאים על האי. האי הוא אתם ואתם עליו. עיניכם עצומות, ואתם מרגישים את האדמה. אתם יודעים לזהות שאתם על אדמה ואתם אומרים לעצמכם, בטוחים, שכל מה שיש מסביב הוא אדמה, שכל מה שיש הוא אדמה. אבל אתם אי, ואולי אפילו אי קטן, וכל מה שיש, בעיקר, הוא מים. כך גם היחסים שלכם עם האהבה.

"אתם נמצאים בתוכה כל הזמן, אך התודעה מצומצמת ואתם אינכם חווים זאת, ובטוחים שהיא אינה קיימת. כמו עיוורים אתם מתקיימים במצב תודעה חלקי, בנפרד, בטוחים שאין באמת אהבה, ואולי היא קיימת אבל היא לא מושגת עבורכם, ואולי לא ניתן להשיגה יותר לעולם, או שבכל זאת אפשר ואז כדאי לעשות משהו כדי להגיע אליה, כדי לאחוז בה.

"אנו נאמר כי כל שצריך – וגם אם אין זה קל, אנו אומרים זאת בכל זאת – הוא להסיר את כיסוי העיניים, ולהכיר בקיומה של אהבה. לראות את אלו שאוהבים אתכם, לראות את האהבה הקיימת בחייכם, הקיימת בתוככם, הקיימת בכל דבר. לחוש בה, לזהות את קיומה, את האופן שבו היא באה לידי ביטוי ביום יום.

"לשם כך, אנו יוצרים סדרה זו של מפגשים, כדי לסייע לבני אדם להסיר מעט מכיסוי העיניים, ולזהות את קיומה של האהבה בחייכם. להבין ולראות ולדעת שהיא קיימת והיא נמצאת, גם אם אתם לא תמיד יודעים לזהות אותה או לחוש בה. היא נמצאת, ואתם כבר בבית, וכאשר האהבה קוראת לבני אדם לחזור הביתה, אין זה אומר שעליכם לארוז תיק או מזוודה ולהתחיל במסע. אין זו חזרה שיש בה מהאקטיביות או תנועה של מעבר ממקום אחד לאחר. זהו מעבר של תודעה. לראות, לראות את האהבה הזו אשר מתקיימת.

"יש האוהבים אתכם. הם נמצאים כל הזמן, ולעתים אתם אינכם מאמינים באמת הפשוטה הזו. יש בני אדם שאוהבים אתכם, ויש גם ישויות ויש גם נשמות ויש את האלוהות עצמה, והאהבה הזו נעה כלפיכם ונמצאת איתכם גם ברגע זה ממש.

"אהבה תמיד נמצאת. האם אתם תופסים את עצמכם כראויים לאהבה? האם יכול להיות שהתשובה לשאלה הזו היא חיובית? האם יכול להיות שאתם כן ראויים למרות ש…? למרות כל מה שעובר לכם בראש כעת או יעבור לכם בהמשך, למרות שאתם לא עומדים בכל המשימות ובכל היעדים ולא מממשים את כל התוכניות ולא מגשימים את כל החלומות ולמרות שלא הגעתם לאן שרציתם להגיע ולמרות שלא תמיד עשיתם את מה שרציתם לעשות או התנהגתם כפי שרציתם להתנהג? יכול להיות שאתם ראויים לאהבה למרות מה שאמרו לכם ולמרות האופן שבו התנהגו אליכם, למרות הכאב הזה שיש לכם בלב, הגורם לכם להתרחק מאהבה כאשר היא נוקשת בדלת? האם זו האפשרות עבורכם? האם זה יכול להיות?"

התקשור המלא נמצא כאן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

5 דק' קריאה
כדי להגשים את עצמנו באופן שאנו יכולים, כדאי לנו לעבור מהפך בנקודת המוצא שלנו לחיים. אחרת, נמשיך להיטלטל בין תחושות של הצלחה וכישלון
3 דק' קריאה
מדוע ההבנה שהכל בסדר אמורה לגרום לנו לקחת יותר אחריות, כיצד הבנה זו יכולה לגרום לנטישה עצמית, ומהו הקשר בין כל זה לטעות ודיוק
המלחמה עם האהבה עם אם כל המלחמות, והעבודה עם נטישה עצמית היא המפתח לשלום. טוהר מדברים על המציאות בה אנו חיים ומציעים דרך לחיות בעולם שונה לחלוטין
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546