תקשור משמעותי על דרך אחרת מהמקובל ליצור מציאות – להתחבר למציאות העתידית שלמעשה כבר קיימת. מבולבלים? התקשור יעשה לכם סדר

"אנו מציעים נקודת מבט אחרת על האופן שבו הכול הווה, וזוהי נקודת המבט – הכול הווה. הכול קיים. כל האפשרויות כבר התממשו, כולל אלה שאינכם יודעים על קיומן.

"אם כך, מה תהיה החוויה שלכם, המציאות הלינארית שלכם? זו הבחירה שלכם. אנו לא אומרים שהגורל קבוע וידוע. אנו אומרים שכל הגורלות קבועים וידועים, אך לא כולם יתממשו עבורכם, ועם זאת, מנקודת מבטנו, אנו אומרים כי הכול כבר ממומש. הכול כבר קיים. גם מפגש זה שרק החל כבר הסתיים. המילים הללו שאנו יוצרים כעת באופן לינארי כבר נאמרו, ותקשור זה שרק החל כבר הסתיים. מי שתהיו כאשר מפגש זה יסתיים, אתם כבר קיימים.

"העניין הוא עניין של שינוי נקודת מבט. הוא האפשרות, הרעיון, שמה שאתם מבקשים ליצור כבר קיים, מי שאתם מבקשים להפוך להיות כבר קיים.

"מעבר לאתגר שמילים אלו מהוות עבור התפיסה הלינארית שלכם, יש בכך חשיבות נוספת. אם אתם לוקחים בחשבון שמה שאתם מבקשים ליצור כבר קיים, אתם למעשה מתחברים לעתיד אפשרי. אם אתם מתחברים לעתיד שכבר קיים, לאפשרות שניתן לממש אותה, אתם מתחילים את המימוש שלה.

"יצירת המציאות יכולה להיות יותר קלה אם אתם מתחברים למציאות שכבר קיימת.

"כאשר אתם חושבים על יצירת מציאות, פעמים רבות, אתם עשויים להרגיש חסרי אונים וגם חסרי השפעה, ואולי מבולבלים ולפעמים מיואשים או מתוסכלים, משום שאתם לא יודעים איך עושים את זה; מה לעשות בדיוק, איך ליצור את המציאות שאתם מבקשים ליצור.

"הביטוי הזה, יצירת מציאות, מעיד על כך שיש משהו שאיננו שאתם מבקשים שיהפוך להיות קיים. זה עשוי להיות מאיים ואולי מבלבל ואולי תמוה, איך יוצרים משהו שלא קיים? לפן האנושי בכם זה עשוי להוות אתגר של ממש. לכן אנו מציעים את האפשרות הזאת, שמה שאתם רוצים ליצור כבר קיים.

"כאשר אתם עוסקים ביצירת מציאות, אתם למעשה מתחברים למציאות קיימת והופכים אותה למציאות שלכם. אתם למעשה בוחרים לפסוע בנתיב שאינו ידוע ואינו ברור לכם מראש, אשר מוביל אתכם למה שאתם רוצים.

"מה שאתם רוצים קיים, הנתיב שייקח אתכם לשם קיים. אמנם זה אינו הנתיב היחידי וזו איננה האפשרות היחידה למימוש, ואינכם יכולים לדעת בוודאות מה תבחרו ומה יקרה ובדיוק איך הדברים יפעלו ומה ישפיע על מה – ואנו מודעים לכך שהמילים שלנו עשויות להגביר פחד מפספוס ורצון בשליטה – אבל למרות זאת אנו מציעים כי תחשבו על האפשרות הזו – אתם מתחברים למציאות קיימת.

"ישנה מציאות שבה השינוי כבר התממש וישנה דרך ללכת בה, ליצור אותה, לגלות אותה, בהחלט.

"אנו נפגשים, כידוע, בשנה זו, שאנו מתארים כשנת הגילוי האלוהי. זו דרך נוספת להסביר מהו גילוי אלוהי – זה הגילוי שכל מה שאתם רוצים כבר קיים, ושל הדרך אשר לוקחת אתכם למימוש של הרצון.

"יהיה זה יותר מדויק לומר שאתם אינכם עוסקים ביצירת מציאות במיוחד, אלא בגילוי. בגילוי של הרצון ובגילוי של הנתיב להגשמה של הרצון. אם תרצו, גילוי של המציאות שבה רצון זה כבר קיים.

"זה אפשרי עבורכם ללכת בנתיב שמביא אתכם למקום שבו אתם רוצים להיות, שכן המקום שבו אתם רוצים להיות כבר קיים".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

מוצרים קשורים לתוכן זה

ערוץ תוכן מתקדם לאנשים שרוצים לחיות אחרת. בכל חודש מתפרסמים תקשורים מיוחדים, מדיטציות, תרגילים ממוקדי שינוי ועוד תוכן בלעדי, שיעזור לכם להעמיק את האהבה שלכם לעצמכם ואת ההגשמה שלכם ביום-יום.

עדכונים

בקליק אחד קטן תוכלו להצטרף לרשימת התפוצה ולקבל עדכונים על תקשורים חדשים, כתבות, מאמרים, מדריכים, כמו גם על סדנאות חדשות עם טוהר ושחר.

סדנאות ומפגשים קרובים

מוצאי שבת, 27.4.24, 20:30-22:30 * אונליין

מפגש התקשור השלישי לשנת 2024, היא שנת ההתמזגות. שנה בה נלמד ביחד כיצד המנוגדים יכולים להתמזג, והבלתי אפשרי יכול להפוך למציאות. המפגש כולל תקשור של טוהר על הנושא, בסדר ולא בסדר, ולאחר מכן תקשור של שאלות ותשובות. 
120 שקלים, הנחה למנויי טוהר+.
רוצה ללמוד תקשור? שפע הקורסים והסדנאות מבלבל אותך? לפני שמשלמים על קורסים, אפשר (וכדאי) להצטרף לקורס חינמי זה. הקורס מתקיים אונליין, והוא כולל 8 שיעורים שנשלחים אליך למייל, שיעור אחד בשבוע. בקורס זה מתחילים לתרגל את יכולת התקשור, ולומדים כיצד להתמודד עם הפחדים והספקות. 
ללא תשלום.
אני מזמין אותך לקבל 11 מסרים כתובים, המזקקים את הדרך בה אני הולך, על ידי הרשמה לרשימת תפוצה ייעודית. 11 מסרים, אחד בכל 4 ימים, ישירות לתיבת המייל שלך. במה הם עוסקים? בחיבור הבסיסי לרגשות ואיך מתמודדים איתם, בשאלות שכדאי לשאול בדרך להגשמה של החלומות שלנו, בפתרון להתמודד עם בלבול ובקשר בין הרגשות לבין הרוח – ועוד. 
ללא תשלום.

סדנת חופש להיות

ימי שלישי, 19:30-22:30 * אונליין

סדנה להתפתחות אישית המבוססת על הדרך הרוחנית "חופש להיות" בהנחיית שחר בן-פורת. זו קבוצה פעילה בה מרפאים רגשות פוגעים ויוצרים חופש חדש ביום-יום שלנו. הקבוצה נפגשת אחת לשבוע, אונליין, ואפשר להצטרף אליה לאחר שיחה עם שחר.
170 שקלים לפגישה.

מאמרים נוספים בנושא

6 דק' קריאה
כדאי שהתפיסה שלנו ביחס לטעויות תעבור רענון מחדש. אם נמאס לכם לעשות טעויות ו/או לנסות להיות מדויקים, היכנסו לקרוא
3 דק' קריאה
מהו הטבע של ההתלהבות, מה גורם לנו להתמכר, וכיצד כל זה קשור לכאב האומר "אני לא ראוי/ה"
מרגישים ייאוש? זקוקים לחוויה ולפרספקטיבה של תקווה? אם כן, המדיטציה הזו תסייע לכם לרפא את הייאוש ולחזק את התקווה
Scroll to Top

התחברות לחברים/ות לטוהר+ ו/או לאתר

צריכים עזרה? יש שאלות?
< אל תהססו לפנות

שחר בן-פורת

צריכים עזרה? יש שאלות?

אל תהססו לפנות ישירות בכל נושא:

או פשוט חייגו: 054-4226546